Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема малки спомени за обективностнови [re: YD]  
Автор D. (...)
Публикувано26.03.02 15:54



а беше ли обективна Джейн , когато не триеше обидите към eva_s ... или не трябва ли да се застъпваме със същия плам и за триене на обидите спрямо елия в темите и? ... за какво си говорим , YD ?

P.S. не ми се иска да възраждам стари спорове , затова изтрих и споменатия ник.

Редактирано от D. на 26.03.02 17:21.



Тема Re: скандалът приключи. права съм и се оттеглям.нови [re: Джeйн]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 16:42



стой!

а за тези които не са съгласни с правилата на дир-а:
всички вие които не сте съгласни с правилата на дир-а, какво правите тук? дир-а да не е благотворителна организация?
ВИЕ ли поддържате сървърите на дир-а и софтуера на клубовете тук?

що не си направите друг клуб - в да кажем MSN/hotmail (там лесно се правят лични 'форуми', има си готов интерфеис, и е напълно безплатно ) където сами да си направите правила - каквито си искате?
или причината е че ако има правила - но никои не може да ги 'наложи' (в случая дир-а), те е ОК да се нарушават?
защо? всички тук са си свободни да отидат на място където няма правила или където сами могат да си ги създадат :)
това е то - правото на лична свобода :)

не че не логично някои да си реши да нарушава правила ако не му харесват и може да му/и се размине без последствия. то си е въпрос до човека.


_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 26.03.02 17:02.



Тема Така е...нови [re: willy_s]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 16:51



Скъпите компаньонки тук като теб, са малко...
И не съм се опитвала да те очудя... ако се бях опитала, щям да мина пред очите ти с банани върху главата примерно...
Това за евтиното.. не му е сега времето... обещавам да се върна на него по-късно...
Какво по дяволите е това свойско "миличка" в края????
Сваляш ли ме или какво?
Willy... какво да ти кажа... ти си ми проблем за три постинга...



Тема Re: малка грешканови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 17:08



В какво видя обиди към тях?
Тълкувания Джейн... не можеш да Модерираш според тълкувания... още една причина да не ставаш за Модератор... А израза, че са с миши сърца защо да е обиден... вече ще им викам "лъвски сърца"... ти по твоята логика според точка 5 ще трябва да триеш всичко... даже твоята агитка обижда на "подмазвачки" "коленичали" и така нататък... ама що не ги модерира... или не призовеш Ева да ги модерира...
Това обяснение за двама модератори ги разправяй на старата ми шапка...
Разчиташ на агитка от рязвърляни личности и на това, че няма да изберем друг...
Това значи ли, че ще останеш модератор, ако не изберем друга... в Задълженията за модераторите е казано, че при продължително отсъствие, си задължена да обявиш в Клуб "Администрация" срока на отсъствието ти, за да се назначи временно дубльор. Та можеш да предложиш там дубльор, да си изберем за месец примерно нов Модератор, и ако не изберем, нека дубльора ти остане модератор...
Нали уж действаш според правилата... само когато ти изнасят ли... или онези правила не трябва да се знаят ли...или какво
Та ясно ми е всичко



Тема В същото време...нови [re: fairfff]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 17:12



Не е лесно и човек да се пребори с ревността си....

Със СамоТя отдавна вече сме супер приятелки... нещата между нас са изчистени... и аз съм и луда фенка...
Съжалявам, ако това не се харесва някому...



Тема Re: малка грешканови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 17:16



проектираш себе си в/у джеин. това че зад някои конкретни твои деиствия биха седяли някакви мотиви или цели, не значи че ако видиш тези действия у друг, мотивите биха били такива каквито 'все едно че си ти'.

някои хора просто казват това което мислят/чувстват/искат. има и такива - повярвай.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: А моето мнение е друго... !!!нови [re: YD]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 17:19



А ти пък не си обективна към Мирето...
Всеки си дрънка каквото си иска....



Тема Хитро...ама не...нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 17:27



Правилата на дира не са задължителни, а само препоръчителни.
С определени правила трябва да се съгласиш. Нерегистрирани юзери не приемат правилата и възможноста която им е дадена от Дир-а да пишат тук без регистрация и приемането на правилата, показват тяхната препоръчителна, а не задължителна сила. Ако Дир-а смяташе, че спазването на тези правила трябва да е задължително за всички, то щеше да направи участието в клубовете невъзможно за нерегистрирани никове. С други думи - Дир-а препоръчва тези правила, но не задължава юзерите ползващи услугите на Клубовете да ги спазват. Това е юридически факт.



Тема Re: Хитро...ама не...нови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 17:31



естествено че ще 'препоръчват' след като зависи единствено и само от съвеста на хората които ползват свободно услугите на дир-а дали ще ги спазват. след като няма как да бъдат 'налагани'.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: малка грешканови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 17:36



Ммммм... да... с това мога да се съглася... общо взето по себе си съдя за другите... какво бих направила аз... после конкретния човек как би мислил... за мен почтеността на Джейн е под въпрос докато не се оттегли наистина. Сега все още е модератор нали... И аз може да кажа, че от утре ще съм кротка като агънце, ама.... от утре...
На едно такси видях надпис "Возим без пари утре"....
"Това наше вечно "утре" "утре" "утре"...
Пълзи след нас със стъпки тихи"...

Не си ли съгласен... има правила, по които може да не е модератор от днес и тя ги знае... друг е въпроса, че обикновенния юзер тек не трябва да ги знае... Факта, че не използва тази възможност днес, когато заявава това си "желание", за мен е красноречив, че се очаква нещо..... Може да съм всичко...но не и лековерна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.