Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Престани!нови [re: sega]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 20:28



Tova e specilano za teb, sega - "Jane, molia te, ostani kato kakvato i da e, zashtoto iskam da ima pone edin mydyr chovek tuk"



Тема Re: koroviev,нови [re: eлия]  
Авторвъпpocи (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 02:12



Хм, кaто го прочетa товa някaквa тревогa ме обземa! Ha някaкъв теaтър ли сме свидетели тук? Който ти упрaвлявaш?? "Следвaщaтa ми крaчкa" - А кaквa беше предишнaтa ти крaчкa? Нищо лично срещу Джейн нямaше нaли? Тук ти ли взимaш еднолични решения? Ти ли комaнвaш модерaторa? Кой aдмин ти съобщи официaлното си стaновище по кaзусa който възникнa тук тa го цитирaш?


Бъди откровенa и сегa, отговори поне нa някой въпроси. И нaй-вече нa последния!



Тема Re: koroviev,нови [re: D.]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано28.03.02 02:38



Коя си ти, че да очаквам приветствие??

Оркестърът да свири!


Тема Re: koroviev,нови [re: jj]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.03.02 06:46



И все пак може ли да те приветстваме:-)
Във вашия клуб не сте много гостоприемни, но радвам се, че наминавате насам.
Сега да те попитам твоя пост тук по-разбран ли е от мойта тема при вас?

Приятен ден и наминавай не само при сканадали...сега е малко кофти, но ще стане чудно място




Тема Re: koroviev,нови [re: jj]  
Автор eлия ()
Публикувано28.03.02 07:16



jj... добре дошла... наистина съм впечатлена от мобилността на вашия клуб... надникнах в него и ми хареса. Сега тук при нас не е много приятно, но се надяваме скоро да ви догоним. Както и да е...



Тема Re: koroviev,нови [re: въпpocи]  
Автор eлия ()
Публикувано28.03.02 08:01



Разбира се... аз винаги отговарям...по един или друг начин....
"Следващата ми крачка", означава да го предложа в клуба за обсъждане и гласуване. Да кажем като вид гаранция, че в този клуб всички трябва да са се съгласили с правилата на Дир-а преди да пишат... и други аргументи, които ще изложа..."Предишната ми крачка", беше да се боря за убеждението си, че в случая с моята тема съм права. Срещу Джейн и сега и преди и в бъдеще нямам нищо лично, нямаме какво да делим нито в реалното нито във виртуалното, досега винаги си бяхме говорили много възпитано, а и аз нямам модераторски амбиции в Ева и Ева..... Поставям под съмнение някои нейни личностни качества в момента... но предполагам, че скоро ще бъда убедена в грешката си и тогава ще и се извиня в нарочна тема - така както я обвиних. Предишните ми отговори предполагам ти дават и отговор аз ли командвам модераторите, и взимам ли еднолични решения. Никой админ не ми е съобщил официално, и аз точно от това се оплаквам в постинга си... Самата Джейн заяви тук в същата тема, към която ме насочваш, че администраторите са на нейна страна. Прочети го в нейния постинг - от там си вадя заключения, а от разговорите си с нея на ICQ, че са ме насочили към юристите си - тя може да си провери хисторито.
Мисля, че това ще те удовлетвори...ако има още нещо- на твоите услуги съм....

Патриция Василева

Редактирано от eлия на 28.03.02 08:39.



Тема Че...нови [re: YD]  
Автор sega (никоя)
Публикувано28.03.02 08:16



защо за мен специално? Помоли се на Джейн. Пък тя ако е мъдра, ще разбере, че не става въпрос за тръгване или оставане, а за съвсем други неща. Все пак благодаря за специалното обръщане към мен.

душата върви по всички пътеки, стига да имаш душа...майната им на пътеките...


Тема Re: koroviev,нови [re: Aby]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано28.03.02 09:08



Да, права си - наминах покрай скандала, защото ме гони чистия интерес. И преди съм влизал тук, но само съм се зачитал. Надявам се след тази си грешка нещо да постигнете.

Оркестърът да свири!


Тема Съмнявам сенови [re: eлия]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано28.03.02 09:30



Много се съмнявам, че с тези методи ще ни догоните, но все пак надявам се, че всичко тук е резултат от някакво поне добро желание. Защото си направих труда вчера да изчета повечето обстоятелства, които доведоха дотук и честно казано виждам нещо много познато. И това много познато нещо е разпад, радвам се поне, че ако тук се случи, няма да е за много дълго, като се има предвид характеристиката клуба.

Избиването на комплекси все пак не е интересно на масово ниво.

ПП: Аз съм възприемчив и ви препочръчвам да спрете с антагонизма, защото просто изглеждате смешни. Мебелировката ви наистина се е поскапала и въобще няма да се съобразявам с неща като покани и фанфари, защото колкото е ваш този клуб, толкова и мой. Четох някога тук покрай нашествията на клуб Християнство. Оттогава нещата много са започнали да приличат на тъпа женска свада между умни жени (признавам, че сред с вашата ориентация е по-вероятно да се намери акъл, ако изключим рефлексните ви защитни реакции от преценките).

Поздрави!

Оркестърът да свири!


Тема Re: koroviev,нови [re: jj]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.03.02 15:56



И аз се надявам на същото, то от грешките си човек се учи, въпреки, че според мен е по-добре да се учим от грешките на другите.
Честното мнение винаги е ценно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.