Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 22.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Джейн!нови  
Автор Aby (®)
Публикувано26.03.02 02:54



Темата не е само към Джейн, ще се радвам да видя мнението на всички посещаващи този клуб.

Джейн, най-сетне намерих повечко време и изчетох всичко от тези дни, забелязах парадокс-ти си против целият "си" клуб.
Сега ще изнеса малко лично инфо...разбира се лично според теб, но не си и помисляй да ме триеш.
Значи Елия и позицията и е подкрепена от
Мирето
Lessy
Eva
SamoTia ... :-)
Fairfff
Tia
Nikoletta
Iva_g
Loneliness
Jesica
Aby
Jacky
Soldier of fortune
И от мъжете дори...

Ти Джейн си се опълчила срещу всички и вместо да помислиш защо жените тук искат тези мейли, да пуснеш обсъждане или нещо което да ни сближи, ти използваш силата си. Не ти ли направи впечатление, че за първи път от както съществува клуба всички основни посетителки са на едно мнение...това е парадокс и умна жена като теб би трябвало да използва ситуацията за сближаване на хората, а не за деленето им...това само като личен упрек към теб...
А сега да те питам- с кое право пренебрегваш всички ни и отиваш да питаш дираджий и модератори от други клубове какво да се прави тук?
Може нещо да те е притеснило, може да има опастност от толерирането на пускане на писма, но не ми казвай, че това те е накарало...това можеше тук да решим.
Не искам да обсъждам дали да се върнат мейлите и кютата в писмата до елия, интересуват ме две неща.
1. Момичета не се ли чувствате пренебрегнати, манипулирани и не уважавани от модераторката Джейн?
2. Джейн въпроса си към теб зададох горе....

Приятен ден

Редактирано от Aby на 26.03.02 04:20.



Тема Re: Джейн!нови [re: Aby]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано26.03.02 03:30



Да Aby, така се чувствам и то не за първи път.

Джейн, ти отново пренебрегна всички дами от клуба, въпреки, че заяви следното, което не спази :
" понеже не съм се срещала с подобен прецедент в други клубове, ще запитам колегите модератори за тяхното мнение и ще го напиша тук. а след вашето мнениеза модераторските мнения ще реша какво да направя". .

Та какво стана с Нашето мнение Джейн???

Абсолютно видно е какво е мнението на по-голямата част от хората тук, а ти за пореден път ли няма да се съобразиш с него? До кога така? Не мисля, че уважаващите мнението си дами от клуба могат да търпят това до безкрайност, аз не мога!



Тема Re: Джейн!нови [re: JACKY]  
Автор SamoTia (the Drive)
Публикувано26.03.02 03:50



Yeahhhh ,me,too !

Dolu Jane i Eva _ sm ili kakvato tam si misli ,che e !!!

Come and get it ST


Тема Uvajaema gospojo(gospoice) :)))нови [re: Aby]  
Автор SamoTia (the Drive)
Публикувано26.03.02 03:56



Dali shte moga pone vednuj da si zaradvam okoto (the left one ,shtoto
sum levak ) kato me izpisvash da si go napravila tochno..shtoto taka
mi osakatiavash nicka ,che chak mi seiska za 1vi put de da se naricham
nekaksi razlichno,moje bi po- lesno za ispisvane neshto kato Karuza
naprimer -vij samo s edno glavno K she bude,ah ?Ili zamnogo
goliamo usilie molia tuk !

thanks,znaeh si che she me razberesh !:)))

Come and get it ST


Тема А аз ще го кажа така! [re: Aby]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 04:03



Искам този клуб, да е едно добро място...
Мисля, че то НЕ може да остане такова без да се смени Джейн с Леси, поради неспасяемоста на ситуацията най-малко! Уверена съм, че Джейн има достойнство и сама ще се откаже от тези си права.
Аз съм готова, да и се извиня, за силните думи изказани от мен по неин адрес, и ще го направя в минутката, в която с достойното си оттегляне, тя покаже, че не съм била права да я упреквам в тези неща. С това не оправдавам ни най-малко постъпките на Джейн, и не свалям от нея упреците в лъжа и подправяне на постинг, както и в авторитаризъм. Просто си взимам, ако е възможно острите думи назад, и приемам присъдата на другите посетителки в невъздържаност.
Мисля, че и темата ми ще бъде отключена, след което ще изложа някой мои размишления по въпроса, и тук - в клуба и между нас си, ще вземем едно вече неемоционално и трезво решение за бъдещето, като разбира се и мнението и аргументите на равната вече на нас Джейн, ще изслушаме внимателно и ще се съобразим с нейните доводи. Аргументи за има...аргументи против също... това са човешки отношения а не математика... но тези човешки отношения нека ги решим ние тук и помежду си, в добър тон и ненасилствено....
Не знам на този етап какво повече да кажа аз лично



Тема Re: Джейн!нови [re: SamoTia]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано26.03.02 04:04



Е дееееее :-))) Я да почерпя аз една Бг биричка,че да ми се радваш!
- извинявам се на всички за това малко отклонение от темата :-)
Мила, не виждам пък eva_s какво е направила, с което да е показала, че не я бива за модератор, напротив, мисля, че доказва, че я бива, а пък и сега не говорим за нея де.
Аре наздраве - Бг бирата е друго нещо.




Тема Kakvoooooooooooooo?нови [re: Aby]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 04:08



Kakvoooooooooooooooo? Kyde me vidia men da podkrepiam iznasianeto na licha informaciya ot Elia? Aide, s link, inache tova e kleveta!



Тема Баси как се хиля :-)нови [re: SamoTia]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 04:09



Ама не мога да се спра...така ме разсмя...:-)
Виж сега.. нека не отричаме всичко на Джейн, а само нещата за които е виновна... Та навремето с теб тук като се бъзикахме... тя все ми викаше "Елия - SamoTia е пич" Наистина така ми викаше... И права е била... Пич си мила :-)
Пичка та дрънкаш :-) Я ми прати една твоя снимка..че не е честно само ти да си ме виждала.... Хехехе...обещавам да не я пускам в Клуба :-)
Е...не често де :-))) Хехехехе Не всеки ден :-)



Тема Re: Kakvoooooooooooooo?нови [re: YD]  
Автор Aby (®)
Публикувано26.03.02 04:16



Извинявай, махам ника ти...всъщност не говоря за мейлите и кю, а за позицията и четох някъде съгласието ти, че трябва да се борим с това....Доста теми са, объркала съм се явно...извини ме отново.



Тема Re: Uvajaema gospojo(gospoice) :)))нови [re: SamoTia]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 10:57



heheh mi moje da imat predvid men - az su6to ja podkrepjam v izvajdaneto na tezi gnusotii




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.