Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ....нови [re: eлия]  
Автор mireto:) (sladurka)
Публикувано25.03.02 15:15



ето защо я обичам....!

I want to be №1 and I will be №1 !


Тема Re: Какво и защо направих!!!нови [re: eлия]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано25.03.02 15:26



Думите ти са само едната страна на монетата. От другата страна стоят правата на насилниците и да не забравяме, че те също са хора - боклуци, но хора. Ако искаш да се бориш за своите права, пиши в пресата, публикувай имената и снимките на въпросните в личния си сайт или където другаде искаш, но в един портал като дир.бг, където при регистрацията си се съгласяваш с всички условия, а едно от тях е непубликуването на конфиденциална информация, нямаш право да имаш каквито и да е претенции срещу напълно обективната намеса на модераторите. Иначе си написала хубава тема, силна, манипулативна. Ти, елия, си родена да бъдеш лидер.




Тема Pink Floyd - цифров аналогнови [re: eлия]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано25.03.02 15:30



Хубава тема, елия. Направо се възхищавам на ентусиазма, с който пишеш.

Права си, че никой не е зад тези хора...Идеята е малко по-друга, но няма да я развивам.

Какво мислиш по въпроса за направата на такъв специален сайт, в който всеки да може да публикува такива неща?

Като спомена за това, че са длъжни да изкарат престъпника от анонимността му, се сетих и нещо друго, свързано с телефонния тероризъм. Ако някой те тормози и ти се обажда посред нощ примерно, можеш да подадеш жалба в БТК. Ти никога няма да узнаеш, кой ти се обажда, но те ще се погрижат да го намерят и да се вземат необходимите мерки. Затова, когато си давам телефона на някого online, винаги си записвам часа и IP-то на човека. По тези два параметъра, полицията при нужда, винаги може да го открие.

"Никоя армия не може да спре идея, чието време е дошло." - Виктор Юго


Тема Re: Какво и защо направих!!!нови [re: eлия]  
АвторAKO (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 15:38



Ako moje6 da zapazi6 ravnovesieto si,kogato vsi4ki gubqt svoeto i tebe obvinqvat za tova;
Ako prodaljava6 da vqrva6 v sebe si,kogato vsi4ki se samnqvat v teb,i vse pak ot4ita6 tqhnoto samnenie;
Ako moje6 da 4aka6 i da ne se umori6 ot 4akane;
ili ako te lajat - da ne si sluji6 s laji;
Ili ako te mrazqt - da ne izla4va6 omraza,i vse pak da ne bade6 tvarde dobar,nito da se pravi6 na savremennen madrec;
Ako moje6 da me4tae6 i da ne pravi6 me4tite si svoi gospodar;
Ili ako moje6 da misli6 i da ne prevra6ta6 me4tite si v edinstvena cel;
Ako moje6 da posre6ne6 triumfa i padenieto kato dvama ednakvi izmamnika;
Ako moje6 da ponese6 da 4ue6 kak istinata izre4ena ot teb,se izopa4ava ot podledci i se prevra6ta v podpora na glupaci;
Ili da vidi6 kak se ru6i onui,koeto cql jivot si tvoril,no pak da ne se prekar6i6 i pak da po4ne6 da tvori6,dori i s pohabeni instrumenti;
Ako moje6 da zagubi6 i da po4ne6 otna4alo i NIKOGA da ne prodima6 za zagubata si;
Ako moje6 da nasili6 sarceto,nervite i muskulite sida ti slujat o6te dalgo makar savsem i otmaleli,i tai da izdarji6 kogato nqma ve4e ni6to v teb,osven Volqta koqto ti 6epti "DERZAI",
Ako moje6 da razgovarq6 s taltite ,i da zapazi6 blagorodstvo;
ili da se dviji6 s care,bez da gubi6 dopira si s obiknovenoto;
Ako nito vrag,nito lubq6t priqtel mo0gat da te naranqt;
Ako vsi4ki hora sa ti dragi no nikoi tvarde mil;
AKO MOJE6 DA ZAPALNI6 BQGA6TATA MINUTA SAS 6EISET DOSTOINI SEKUNDI.....
Tvoq 6te e zemqta i vsi4ko,koeto e v neq.
I koeto e po-vajno- TI 6TE BADE6 4OVEK!!!!!!!


Hei momi4eta stqgaite se.Kakvi sa tiq ot4aqni dumi?Naistina nevinagi svi4ko v jivota e nared no tova 6te ni nau4i da badem HORA.samo AKO mojem da badem malko po-smeli,edin den vsi4ko 6te si doide na mqstoto.Nau4ete se da se borite sas slabotata vav vas,vseki ima ot taq slabota.....neka tova "ne mi puka" koeto vseki go kazva da teji kato stoinost v jivota vi.Ne mi puka i 6to li trqbva..... Badete silni...



Тема а може и ощенови [re: eлия]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 15:40



Като интервю във всекидневник а не списание, поява по телевизията - Шоуто на Слави не е лошо място или в Дим над водата на Волгин като събеседник.

В държава в която престъпниците имат повече права от гражданите мирише на зле. Странно ми звучат призивите - Пазете изродите те са си наши - и не ги затормозявайте с показването на истинските им лица. Ами те днес ще се пробват на мейл а утре ще изнасилят, осакатят или убият някой защото виртуалноста не ги задоволява вече. И кой ще е крив тогава?

В USA имат един девиз - Добре въоръжените граждани обичат добрите обноски. В БГ да вземеш легално оръжие си е жива мъка но пък може да се въоръжим с истината. Тя доста често е по-ефективна.

Ама действа само на хора, които са готови да рискуват. Като Елия която за това си заслужава уважението.



Тема Re: Какво и защо направих!!!нови [re: eлия]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано25.03.02 16:02



Чета темата ти и се чудя, колко далече би могла да стигнеш, ако се беше родила мъж... (просто си размишлявам, абсолютно нищо лично).

Наистина си родена да бъдеш лидер.

Така се вдъхнових, че ще взема да се подпиша :)
Данчо

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Извън темата...нови [re: Dakota]  
Автор eлия ()
Публикувано25.03.02 16:05



Съмнявам се часа и IP адрес да ти помогнат...
Първо много хора влизат от зали и клубове... достатъчно е да мине седмица и никой от персонала нищо няма да помни... други са с карти, и става сложно... а и данните на БТК няма как да се изискат законово, понеже нямаш доказателства, че този човек точно те е тормозил.. не мисля, че ще мине през съд...
Друго е, че ти може и да знаеш как... но я попитай колко жени, които не са оператори, модератори или Ботуши някъде могат и знаят как да засекат IP... особено пък през прокси...
За БТК си прав.... но знаеш ли... че след жалбата към БТК по закон следва вътрешно разследване от БТК, и отгоре на всичко, по закон те нямат право да ти дадът резултатите от това разследване... провери и ще видиш...
Значи и да го съдя не мога.... а ако ме тормози от булфон?
Сайта си е сайт.... и сайт ще има... сега за тук става дума...



Тема Миличка.... не го взимай лично...но...нови [re: Лy]  
Автор eлия ()
Публикувано25.03.02 16:18



Не мислиш ли, че като за нова е крайно време да спреш да си изсмукваш аргументи от пръстите... Олекваш... ясно ми е, че си тук със спец задача и нямаш намерение да се задържиш... но наистина вече ми става болно, защото и ти си жена... Ти си тази точно, която ми говори за конституционна защита на насилниците... хора били... Ми то и изнасилвача е човек... и убиеца... и наркопласьора... не ми казвай, че с такива хора общуваш и си видяла човешкото в тях...

По другия ти изсмкан от пръстите ти аргумент...

В портала на дир-а, се съгласяваш с правилата на Дир-а само при регистрация...
В този клуб могат да пишат и нерегистрирани потребители. Тоест - хора, които не са се съгласили с правилата на портала. Има клубове.. като например "Споделено" където си пишете с Джейн и откъдето те доведе, където е забранено да пишат нерегистрирани потребители... Аз ще си позволя недопустимия лукс да потълкувам... Модераторите там, изискват от всеки потребител и посетител в клуба, да се съгласи с правилата на дира преди да пише... Модераторите тук, не го изискват, така, че - щом тук се допуска да се пише от потребители неприели правилата на дир-а - това означава за мен, че правилата на дир-а тук в този клуб не се считат за задължителни а само за препоръчителни. Очаквам официален и ангажиран отговор от Администраторите на портала, дали мейл, ICQ и там другите неща, според техните юристи се счита за конфиденциална лична информация. Дотогава - моля те... млъкни за малко, че ми идваш в повече... Благодаря ти мила, че ме изчете... приятен ден.



Тема Re: Какво и защо направих!!!нови [re: AKO]  
Автор eлия ()
Публикувано25.03.02 16:23



Благодаря ти.... това беше много... силно



Тема Re: а може и ощенови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано25.03.02 16:26



Би ли ми помогнал... би ли ми казал повече... каквото може за онзи идентичен случай за който спомена... Искам да стигна до края....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.