Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 22.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Писма в моя e-mail...нови  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 16:34



Вчера отново се смях за кой ли път...
Някой ден на личния ми сайт ще направя една страница, където ще публикувам примери как сваля българския мъж... с коментари разбира се. Този ден го отлагам непрекъснато, за това ми хрумна да споделя с всички тук някои от писмата, които получавам, и хисторитата на разговорите ми по ICQ, BGDATE и други места...
Ще ги пускам само в тази папка, за да не пълня клуба излишно, и всяко ново ще бъде озаглавено с главни букви, така че моля Ви ако имате коментари - озаглавявайте ги с малки за да си личи новото. И не влизайте в дискусии с мен... не мисля да го правя... четете и се забавлявайте...



Тема ....@yahoo.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 16:51



From: ....@yahoo.com>
To: elia74m@yahoo.com

Здравей (розичка)
Леле коте,искаш ли да си поиграем с теб на една игричка"ближи си сладоледа "се нарича тя,
Ще те оближа така че ще ти текат лигите палавнице малка.Колко ти е голямо котето?

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:14.



Тема ...@walla.co.il МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:00



А ма Путко сложи някоя снимка в началото на страницата за да видим какъв Бобарак си

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:23.



Тема ...@hotmail.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:07



From: ....@hotmail.com>
To: elia74m@yahoo.com
Subject: I want to meet you!


Мило малко момиченце!
Понеже съм животно, обичам да си похапвам крехки, малки създания като теб!!
Познай откъде започвам да се храня!!
По-точно - от кое място на твоето тяло!!

Звярът съм аз...

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:25.



Тема ....@abv.bg МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:42



From: ....@abv.bg>
To: elia74m@yahoo.com
Subject: eliа

Здравей Патриция!
Бих казал, че си една невероятна и разкошна лесбийка. Разгледах снимките ти в search.bg, след като се докоснах до твоя интелект в elia74m@yahoo.com Откровенно казано съжалявам, че не съм жена, за да може по-лесно да ми обърнеш внимание. Впрочем, аз също, много обичам да лижа. Обожавам, онова красиво, ароматно цвете, което жената има между краката си. Представям си, колко божествен е вкуса и аромата на твоя интемен сок, и ако ми дадеш възможност с удоволствие бех го опитал. Между впрочем, поезията в личния ти сайт е разкошна, като теб самата. На този етап се надявам поне да ми изпратиш паролата, за да разгледам еротичните ти снимки. Защото те обичам Елия/Патриция.

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:31.



Тема ....@AOL.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 18:03



From: ....@aol.com
To: elia74m@yahoo.com
Subject: lektura sa ...

роля на мъж може да се играе и малко по-спокойно...cool....цялата 6изофрения е 4е ти си мъж мисли като мъж и се държи6 така... а ина4е мраси6 мъжете... и логично обича6 жени... ок... сна4и ти трябва да се мрасе6...себе си ... моят тип е по пътя към... да стане6 мъж... не прекалявай... силата на мъжа... е в духът... дух ... не в горди и груби фрази... много оби4ам лесбийките имам много приятелки... ина4е!единственото което не ми харесва при някои това враждебна настроение.... и самисли се... ???? аз нямам ни6то против лесб а ти имаш против... например мъжете... много посдрави и по социално... ако разбира6 какво зна4и... ви6 книга обу4ение на ку4е... например JOHN66

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:34.



Тема по народа ходи битов идиотизъмнови [re: eлия]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:07



Леле каква чест и слава е да се свали лезбийка пък особенно Елия да е

Започвам сериозно да се замислям, че не съм наред щом още не съм се наканил да я свалям- май не съм истински мъж, пък както и чалга, рап и футбол мразя не съм и българин

Чете и пише българския мъж не се шегува ей

Прочетох ти интервюто - хареса ми с умерения си тон и нежеланието на всяка цена да се каже че някой е крив а друг прав. Според мен поне е по-разбираемо от това на Моника навремето в Ева. Само дето журналистката накрая май си е направила малко гаргара

Давай все така - защо не се появиш и по телевизията? Ако искаш казвай да търсим предаване за теб



Тема .....@yahoo.com МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 18:36



дали не би имала интерес да се изчукаш с едно 17 год. момче... мисля че ще е доста вълнуващо и за двама ни пиши какво мислиш

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:35.



Тема !!!!!!!!нови [re: eлия]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:40



Що не ходи да снима сестра си или да се гъзи сам на камерата тоя .......(цензурирано)!!!!!!
Не върви да напиша тук каквото искам да кажа!!!!!!



Тема Re: по народа ходи битов идиотизъмнови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 19:36



Не съм чела Моника навремето за съжаление... бих го прочела с удоволствие ако го имаш...
Гаргарата на журналистката... не знам... не може да се очаква всичко да е съвсем добронамерено... все пак то е чуждо и неразбираемо за нея...
Не ми е проблем да се появя където и да е като лесбийка... все пак мисля, че написаното в пресата остава живо по-дълго




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.