Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 18.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Писма в моя e-mail...  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 16:34



Вчера отново се смях за кой ли път...
Някой ден на личния ми сайт ще направя една страница, където ще публикувам примери как сваля българския мъж... с коментари разбира се. Този ден го отлагам непрекъснато, за това ми хрумна да споделя с всички тук някои от писмата, които получавам, и хисторитата на разговорите ми по ICQ, BGDATE и други места...
Ще ги пускам само в тази папка, за да не пълня клуба излишно, и всяко ново ще бъде озаглавено с главни букви, така че моля Ви ако имате коментари - озаглавявайте ги с малки за да си личи новото. И не влизайте в дискусии с мен... не мисля да го правя... четете и се забавлявайте...



Тема ....@yahoo.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 16:51



From: ....@yahoo.com>
To: elia74m@yahoo.com

Здравей (розичка)
Леле коте,искаш ли да си поиграем с теб на една игричка"ближи си сладоледа "се нарича тя,
Ще те оближа така че ще ти текат лигите палавнице малка.Колко ти е голямо котето?

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:14.



Тема ...@walla.co.il МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:00



А ма Путко сложи някоя снимка в началото на страницата за да видим какъв Бобарак си

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:23.



Тема ...@hotmail.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:07



From: ....@hotmail.com>
To: elia74m@yahoo.com
Subject: I want to meet you!


Мило малко момиченце!
Понеже съм животно, обичам да си похапвам крехки, малки създания като теб!!
Познай откъде започвам да се храня!!
По-точно - от кое място на твоето тяло!!

Звярът съм аз...

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:25.



Тема ....@abv.bg МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 17:42



From: ....@abv.bg>
To: elia74m@yahoo.com
Subject: eliа

Здравей Патриция!
Бих казал, че си една невероятна и разкошна лесбийка. Разгледах снимките ти в search.bg, след като се докоснах до твоя интелект в elia74m@yahoo.com Откровенно казано съжалявам, че не съм жена, за да може по-лесно да ми обърнеш внимание. Впрочем, аз също, много обичам да лижа. Обожавам, онова красиво, ароматно цвете, което жената има между краката си. Представям си, колко божествен е вкуса и аромата на твоя интемен сок, и ако ми дадеш възможност с удоволствие бех го опитал. Между впрочем, поезията в личния ти сайт е разкошна, като теб самата. На този етап се надявам поне да ми изпратиш паролата, за да разгледам еротичните ти снимки. Защото те обичам Елия/Патриция.

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:31.



Тема ....@AOL.com МИ ПИШЕ....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 18:03



From: ....@aol.com
To: elia74m@yahoo.com
Subject: lektura sa ...

роля на мъж може да се играе и малко по-спокойно...cool....цялата 6изофрения е 4е ти си мъж мисли като мъж и се държи6 така... а ина4е мраси6 мъжете... и логично обича6 жени... ок... сна4и ти трябва да се мрасе6...себе си ... моят тип е по пътя към... да стане6 мъж... не прекалявай... силата на мъжа... е в духът... дух ... не в горди и груби фрази... много оби4ам лесбийките имам много приятелки... ина4е!единственото което не ми харесва при някои това враждебна настроение.... и самисли се... ???? аз нямам ни6то против лесб а ти имаш против... например мъжете... много посдрави и по социално... ако разбира6 какво зна4и... ви6 книга обу4ение на ку4е... например JOHN66

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:34.



Тема по народа ходи битов идиотизъмнови [re: eлия]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:07



Леле каква чест и слава е да се свали лезбийка пък особенно Елия да е

Започвам сериозно да се замислям, че не съм наред щом още не съм се наканил да я свалям- май не съм истински мъж, пък както и чалга, рап и футбол мразя не съм и българин

Чете и пише българския мъж не се шегува ей

Прочетох ти интервюто - хареса ми с умерения си тон и нежеланието на всяка цена да се каже че някой е крив а друг прав. Според мен поне е по-разбираемо от това на Моника навремето в Ева. Само дето журналистката накрая май си е направила малко гаргара

Давай все така - защо не се появиш и по телевизията? Ако искаш казвай да търсим предаване за теб



Тема .....@yahoo.com МИ ПИШЕ...нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 18:36



дали не би имала интерес да се изчукаш с едно 17 год. момче... мисля че ще е доста вълнуващо и за двама ни пиши какво мислиш

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:35.



Тема !!!!!!!!нови [re: eлия]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:40



Що не ходи да снима сестра си или да се гъзи сам на камерата тоя .......(цензурирано)!!!!!!
Не върви да напиша тук каквото искам да кажа!!!!!!



Тема Re: по народа ходи битов идиотизъмнови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 19:36



Не съм чела Моника навремето за съжаление... бих го прочела с удоволствие ако го имаш...
Гаргарата на журналистката... не знам... не може да се очаква всичко да е съвсем добронамерено... все пак то е чуждо и неразбираемо за нея...
Не ми е проблем да се появя където и да е като лесбийка... все пак мисля, че написаното в пресата остава живо по-дълго



Тема то и още има...нови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано16.03.02 19:38



ама го спестих... едни анкети...чудесии... и това е пратено на много момичета... все някои са се навили... от бедност продаваме дъщерите си...



Тема ха-ха:)нови [re: eлия]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 19:49



кефиш ме. :)



Тема Re: Писма в моя e-mail...Ne znam ...нови [re: eлия]  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано16.03.02 22:31



..da se sme li chovek(az se posmiah))) ili da reve ,kato gi chete tia gluposti ,no edno e viarno ,che povecheto sa izperkali totalno (centralno))).......
~~

All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Авторanonomna (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 01:43



samo edin vapros - imash li pozvolenie ot tezi hora da publikuvash tuk e-mail adresite mi?

nadiavam se da e taka, ne znam kak sa zakonite v BG, no tova e lichna informatsia koiato niamash pravo da publikuvash bez tiahno saglasie, pone az taka si milia.

neka imame respekt kam lichnostta i lichnata svoboda!



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: anonomna]  
Автор eлия ()
Публикувано17.03.02 03:14



Това са писма писани до мен.. разбира се че имам право да ги публикувам... това е моята лична кореспонденция...
Скоро ще продължа...
И който не иска да се чете... да внимава как и какво ми пише...



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор mireto:) (shmatka)
Публикувано17.03.02 10:57



mnogo si prava tuk elia.



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 09:53



spored men te edva li se sramuvat ot tova koeto sa pisali a az iskreno se zabavljavam kato 4eta glupostite im i se pitam dali e vuzmijno njakoi da e tolkova prost i otka4en ta da pi6e tova Produljavai elia



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: tia]  
АвторNikoletta (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 11:31



Absolutno sum suglasna s tebe.
Neka gi izkara na byal svyat teya prostotii da se posmeem malko



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор Lessy (виртуална)
Публикувано18.03.02 12:32



За мен е интересно дали има писма в подобен стил от жени?
В смисъл не като предложение, а като начин на изразяване...
Не ме заклеймявай, че го допускам


една виртуална измислица


Тема намирам за грозно и некоректно...нови [re: eлия]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 14:03



... да публикуваш тези писма с емейл адресите им. Няма значение колко прост е бил еди кой си, че ти е писал нещо, което на теб ти е било неприятно и смешно. Като публикуваш тези неща публично падаш дори ПОД тяхното ниво. В повечето клубове не се допуска публикуване и заяждане с лична информация, модераторите трият такива съобщения. Тук явно си се кефите да излагате някого. Много е грозно според мен. Личната ти кореспонденция не значи, че имаш право да развяваш писани от друг човек неща. Едното писмо впрочем е съвсем прилично и е пълно с комплименти към теб, него също си го праснала под обобщението си колко е прост българския мъж. Изобщо не ти прави чест този поуст. Мирише ми на евтина реклама и анти-мъжки настроения. Като си избрала да бъдеш по някакъв начин "публична" фигура, демонстрирайки лесбийската си ориентация, ще приемеш, че винаги ще има хора, особено мъже, които ще се подиграват с това и ще ти пишат и говорят за теб всякакви глупости. Щом не можеш да ги надраснеш тия писаници, значи си комплексирана. Така мисля аз.



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор MиГ (летящ)
Публикувано18.03.02 14:23



Хахаха, супер
Аз също доста се посмях. Я кажи, според тебе колко от олигофренясващите са идиоти наистина? Щото имам чувството, че при поне 90% от писмата са налице силни творчески напъни.


Я вышел им наперерез...


Тема Някоянови [re: eлия]  
Авторnjakoja (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 14:31



nevizdam kakvo te drazni kato povecheto e-mail-i sa s izmisleni nikove ili otkri imeto na sapruga si ako vuobshte si zena



Тема Re: Някоянови [re: njakoja]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 14:40



Името на съпруга ми не съм го открила в списъка поместен от Елия. И да, жена съм. За мен е принципен въпрос, няма нужда да бъда лично засегната от нещо, за да имам мнение по него и то е принципно. Намирам го за грозно и некоректно, особено от човек, който претендира да има вкус и някакъв стил /елия, имам предвид/. С никове или не, просто не й прави чест, поне по моите разбирания.



Тема shto bre...нови [re: eлия]  
Авторthe spirit in the bottle (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 15:19



tova tuk mai ti pasva 100%;). e kato se izkliuchi loshia pravopis, no ti iavno si go kirilizirala sled tova, i to dosta nekadyrno...



Тема Re: Някоянови [re: Hяkoя]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 16:22



ne misli6 li 4e njakoi ot tjah sa pisali gluposti i za6toto znajat 4e mogat vsi4ko da i napi6at daje edinia mai si go be6e kazal i na tezi edva li im puka 4e elia gi e slojila tuk
to si li4i 4e ne biha se zasegnali a gordjali daje
koi kakto iska da go razbira



Тема Re: Някоянови [re: Hяkoя]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 16:22



Всеки писал на друг не може да претендира мейла да е негова собственост. Прочети малко по този въпрос - има и юристи може да се посъветваш с тях.

Що се отнася до простотиите публикувани от Елия тук - така и трябва. В момента в който за тези неща престане да се шушука насаме а се каже открито сме удържали първата победа над еснафщината и овчето мълчание.

Ти би ли одобрила такова нещо ако бе писано от твоя мъж? Ако си жена де - нещо ме съмнява Или си привърженик на ОФ другарския съд от едно време?



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: Lessy]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:19



За четири години получих само едно подобно от жена... пазя го...
Но не ми дава сърце да направя нещо подобно на жена... Пристрастна съм...



Тема Бинго...нови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:21



Много съм комплексирана... всеки си има комплекси - включително и аз...
Не поднасям извинения... и не съжалявам... ще продължа публикациите



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: MиГ]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:23



Има много с приличен тон.... без цинизми... но не ги вадя... за сега



Тема Re: Някоянови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:26



Имаш съпруг - аз нямам...
Принципите ни очевидно са различни...
Не съм претендирала нито за стил, нито за вкус, нито за нефизическа красота нито за коректност... това са все неща, които хората ми приписват и очакват от мен...
Съжалявам ако съм разочаровала някого, но това съм аз... разочароваща...

Въпрос... пак ли ще защитаваме мъжете?????



Тема Re: Някоянови [re: няkoй]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 17:33



Много сте ми смешни с желанието са да надхвърлите над овчето мълчание. Като не съм съгласна с такъв подход да си мълча, за да ти пълня кошарата с овцете ли и да ти създавам някакво чувство на триумф? Къде ти е логиката за овчето мълчание!

Изобщо дащо се изживяваш като нещо специално поради някакви сексуални предпочитаня лични? И откъде знаеш, че не съм лесбийка аз самата? Или не можеш да си представиш, че мога да съм като Елия, а да имам различно отношение към глупавите пощи, които получава? И най вече към правото й да парадира с разни писма тук. Да не говорим, че теоретично може и сама да си ги е съчинила... Говорим за принципи, не за конкретни хора.



Тема РАЗГОВОР В ЧАТА НА ДИРА С НИК JUPITER_VTнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:38



Jupiter: Как са мъжете?
Елия: В какъв смисъл?
Jupiter: В какъвто го разбираш
Елия: Ами не знам - не съм мъж. Сигурно са добре мъжете.
Jupiter: А в твоя живот?
Елия: backstage
Jupiter: Обясни ми.
Елия: Ами нямам нито време нито желание за мъже много много.
Jupiter: Аха - значи мъжемразка.
Елия: Така ли прозвучах?
Jupiter: Да.
Елия: Ясно - ако нямам желание за мъже съм мъжемразка, ако имам желание за мъже съм курва.
Jupiter: Грубо прозвуча
Елия: А-ха - нали и аз все това викам де.
Jupiter: Най-добрия приятел на жените са мъжете и обратното.
Елия: Бях чувала нещо за кучето, че е най-добрия приятел.
Jupiter: Нямах в предвид сексуално
Елия: Да де - това казвам.
Jupiter: Кучето е друго нещо. То не дърпа чаршафа когато спиш и няма опасност да настинеш.
Елия: Значи си има и предимства кучето
Jupiter: Да, но ако е студено.... абе все пак си е по-добре с мъж - нали.
Елия: Е да... така е... пред куче за предпочитане е мъж.
Jupiter: А значи не си чак такава мъжемразка.
Елия: Казах ти че не съм

В java - лафчето

Редактирано от eлия на 18.03.02 17:39.



Тема Г-це Елиянови [re: eлия]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 17:42



Ма да, бе, какво съм се затръшкала и аз за некоректно и некрасиво поведение от някой, който сам се признава за некоректен, без стил и т.н. . Спирам да те чета и да ти отговарям. С претенциозните ти саморазочарования не ми се занимава.
Освен това кой се опитва да намесва мъжете? Изобщо ти защо всичко приемаш на мъжка основа, защо мъжете са ти враг? Защо така се държиш, а после апелираш за толерантност. Научи първо себе си на толерантност. Винаги ще има момченца и мъже като тия, дето са ти писали, които ще псуват лесбийките или ще си мечтаят да спят с такава. Теб какво те бърка толкова, че с толкова плам ги рекламираш??? Не е нужно да ми отговаряш, въпросите са реторични. Пък да ти кажа като жена, че това дето са ти го писала на теб изобщо не е в катогорията "как се обяснява бълг. мъж" или който и да е мъж всъщност. Ти как се обяснява един влюбен мъж едва ли знаеш. Можеш най-много да знаеш как се обяснява влюбена в теб жена.



Тема Re: Някоянови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:37



Нещо те подразни много... не знам и аз какво...
Писмата мога да си ги съчиня, но не мога да си ги изпратя... искаш ли да публикувам скрийншотове с IPадреси и целия път от изпращача до мен по трасето...
Не мисля, че е нужно чак и да доказвам... приеми го за себе си като моя екстравагантност...
Впрочем аз малко неправилно се изразих в темата... това е простотията и глупоста... а не как сваля мъжа... имам други писма, които пазя... това че хората са изливали част от себе си не е причина да ги осмея - за това не са тук... тук са и ще има още от простаците и тъпаците...
Как сваля българския мъж знам... много са ме сваляли.... но не съм стигала до любовни отношения... така че как сваля знам... не знам как са като любовници...
И все пак нещо здраво те подразни... както и да е...
Впрочем лесно е да се напада и упреква анонимно... би ли ми казала името си или ник с който си известна...
Иначе всеки може да си пише... примерно Иван Костов... или Дакота или Одолам...
Нали не си Иван Костов...



Тема ...........................нови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:38



..........................................



Тема И аз така мисля....нови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:42



Това са писма писани до мен и те не съдържат лична информация касаеща трети лица....
Съжалявам че съм ги трила до сега... вече няма да ги трия.... и ще ги публикувам... ако трябва сайт ще направя...
Много простаци са ми писали, онанирайки само при мисълта, че го чета... и аз трябва да съм коректна с тях ли?...
Все едно да не мога да си публикувам мемоарите без хората участвали в историите, които разказвам да си дадът съгласието... несериозно ми звучи...
Благодаря за разбирането



Тема Re: shto bre...нови [re: the spirit in the bo]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:48



Кирилизирането отговаря едно към едно с правописа и пунктуацията в оригиналния латински текст



Тема o da...нови [re: eлия]  
Авторo da... (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 23:22



vinagi e edno kym edno;). a ia sega prehvyrli toia text na kirilica. sled tova i toia:

"winagi e edno kam edno;). a q sega prechvarli toq text na kirilitsa...."

ako ne otkriesh razliki, tova shte obiasni niakoi neshta. oshte neshto с и з mogat i dvete da se napishat sys "s", a moje з da e z... i t.n. i t.n.



Тема Прочети си го самнови [re: o da...]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 00:27



From Mikeham6@aol.com Tue Oct 23 17:15:07 2001

X-Apparently-To: elia74m@yahoo.com via web14602.mail.yahoo.com; 23 Oct 2001 17:15:14 -0700 (PDT)

Received: from imo-d07.mx.aol.com (205.188.157.39) by mta590.mail.yahoo.com with SMTP; 23 Oct 2001 17:15:13 -0700 (PDT)

Received: from Mikeham6@aol.com by imo-d07.mx.aol.com (mail_out_v31_r1.8.) id r.156.2e36d8a (17527) for <elia74m@yahoo.com>; Tue, 23 Oct 2001 20:15:07 -0400 (EDT)

From: Mikeham6@aol.com | Block Address | Add to Address Book

Message-ID: <156.2e36d8a.2907620b@aol.com>

Date: Tue, 23 Oct 2001 20:15:07 EDT

Subject: lektura sa ....

To: elia74m@yahoo.com

MIME-Version: 1.0

Content-Type: multipart/alternative; boundary="part1_156.2e36d8a.2907620b_boundary"

X-Mailer: AOL 6.0 for Windows DE sub 10504

Content-Length: 628




rolia na man moje da se igrae i malko po spokoino...cool..zialata 6isofrenia e 4e prakti4eski 4e ti si man misli kato man i se darji6 taka...a ina4e mrasi6 majete....i logi4no obi4a6 jeni..ok...sna4i ti triabwa da se mrase6...sebe si ...moiat tip e po patia kam...da stane6 maj...ne prekaliawai...silata na maja...e wduhat...duh...ne .w gordi i grubi frasi...mnogo obi4am lesbiikite imam mnogo priatelki....ina4e!edinstwenoto koeto ne mi hareswa pri niakoi towa wrajdebno nasroenie......i samisli se....????as niamam ni6to protiw lesb. a ti ima j protiw....naprimer majete....mnogo posdrawi i po sozialno..ako rasbira6 kakwo sna4i.....wi6 kniga obu4enie na ku4e...naprimer JOHN66 mikeham6@AOL.com



Тема Re: Прочети си го самнови [re: eлия]  
Авторo ne (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:45



hubu, de shto mi se vryzvash?:) az sym prosto myj, da ne ti dreme.
a "s"-to e v smisyl na z... malko se e poobyrkal choveka. inache e dosta negramoten gorkia... no ima niakakva logika v dumite mu ...



Тема Re: Някоянови [re: eлия]  
Авторo ne (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:50



traceroute ili tracirane na pytia kakto iskash go naerichi, syshto mojesh da si izmislish. i screenshot mojesh da si napravish sama...
kolkoto do anonimnostta: anonimnostta e oryjie na slabia v borb sys silnia ili neshto takova...

p.s. ne mi se vryzvai, tuk sym za da se pozaiajdam malko:). ne ot zloba razbira se. pyk znam li.



Тема Re: ...........................нови [re: eлия]  
Авторo yesh (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:53



a tia tochki napravo te ubejdavat vyv vsichko!



Тема Re: ...........................нови [re: o yesh]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 01:26



Е какво да направя...?
Да се тръшна, че няма да ме чете....
Да се чудя как ще живея занапред, ако не ми отговаря???
Да обяснявам, че това че не съм изразила претенции за притежание на определени качества не е доказателство че не мисля, че ги притежавам ли...
И така нататък....
Има си мнение жената...изказва го... отстоява го... няма лошо... похвално даже.



Тема Re: Някоянови [re: o ne]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 01:27



Заяждай се... не ми пречиш щом няма злоба...



Тема ICQ ХИСТОРИ С ИТАЛИАНЕЦ - .....нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 01:30



--------------------------------------
ICQ History Log For:
....... Marko
Started on Fri 06:58:13
--------------------------------------
Marko Изпрати ми снимката си.

elia Защо?

Marko Защото обичам българските момичета.

elia Съжалявам, но аз не съм българка.

Marko Не?

elia Какво не?

Marko Изпрати снимка.

elia Попитах те "защо"... ти ми каза, че причината да ми искаш снимка е че обичаш българските момичета... но аз не съм българка, така че няма причина да ти изпращам снимка. Приятен ден.

Marko Гъркиня ли си?

elia Може би.

Marko Обичам гръцките момичета, моля изпрати снимка.



Мой превод<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от eлия на 19.03.02 01:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:37.



Тема ICQ ХИСТОРИ ......нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 02:27



--------------------------------------
ICQ History Log For:
....... miki
Started on Sat 06:04:34
--------------------------------------
miki привет Елиа

elia здравей

miki как си миличка?

elia миличка???...познаваме ли се...близки ли сме?

miki не...но може да станем :)))

elia ok... тогава задръж с това "миличка" за времето когато станем.

miki еее...много си серьозна нещо..:)

elia проблем ли е?

miki отпусни се...да се забавляваме...

elia в какъв смисъл?

miki кое в какъв смисъл?

elia забравих.

miki :))) казвам, искаш ли да се забавляваме ?

elia в какъв смисъл да се забавляваме

miki ..да ни е весело, слънце ...

elia виж сега... не правя сайбър по интернет... не се лигавя... и не си търся мъж... имам достатъчно навлеци в реалното... като махнеш тези неща и лигавщините... и умалителните притежателни обръщения... може да поговорим... иначе само си губим времето и двамата.

miki ок..съгласен съм

elia мерси... оценявам го.

miki на каква тема предпочиташ?

elia никакво значение.....................................

..................................
.................................
.................................


miki нали не ми се сърдиш че проявявам интерес към теб...разбирам че имаш предпочитания към момичета, но не намирам нищо лошо в това. аз имам приятелка която е би...и много се уважаваме с нея...

elia хубаво е да си толерантен към тези неща.

miki отделен въпрос е че това ми е и някаква слабост...и с тази моя приятелка много се допълваме в това отношение...

elia значи се разбирате добре.

miki да, тя си има сериозна връзка с друго момиче, но с нея сме много свободни в отношенията си..

elia сериозна връзка с друго момиче...и сериозна връзка с теб едновременно????

miki с мен...предимно сексуална...а с момичето и емоционална

elia разбирам...май

miki нямаме проблеми, защото и приятелката и е с доста освободено мислене...дори са си позволявали интимности в мое присъствие...

elia еми...късметлия си

miki да определено :) но предполагам че удоволствието не е само мое...

elia еми те си знаят...попитай ги

miki да...обсъждали сме го...мисля че тези неща са заложени у всеки..

elia имам особено мнение по този въпрос...

miki в какъв смисъл особено мнение? не одобряваш ли ексибиционизма и воайорството?

elia за това кое колко е заложено в хората

miki знаеш ли, аз съм воаъор и по тази причина много допаднахме с приятелката ми , за която ти казах...обичам да се наслаждавам на красотата на този тип любов, наистина е невероятно естетична...

elia щом е допустимо и приятно за всички вас... правете го... не пречи на никого.

miki така е ... а ти не обичаш ли да те гледат?

elia не мъже... иначе обичам.

miki ох...започвам да съжалявам че не съм жена ... :)))))

elia o...мерси...мил комплимент

miki много високо оценявам това, че нямаш отрицателно отношение към мъжете, въпреки че до колкото разбирам не те интересуват изобщо...

elia сексуално не ме интересуват... няма какво да ми предложат... иначе са си хора... не съм склонна да проявявам расизъм към пола.

miki наистина ли смяташ че един мъж няма какво повече да ти предложи от една жена...?

elia разбира се че няма... скоро и твоята приятелка ще го открие.

miki тя ми е казвала че стига до краи предимно когато и аз се включа...

elia ok....щом е така с нея е ок...рядък случай е

miki все пак самата физеология на жената не изисква ли присъствието на мъж...?

elia не разбира се...с какво да я изисква?

miki имам предвид за пълна сексуална хармония

elia не... мъжа пречи дори... не може да се получи хармония между неща, които не се допълват.. а да си с мъж и да си с жна е толкова различно, че не може да има допълване... изпъкват разликите

miki наистина много съжалявам...:(( прекалено много сексапил и чар излъчваш, ако бях жена нямаше да ти устоя и щях да ти се отдам ...:)

elia хехе...мерси... щеше да трябва и аз да те харесам де...

miki е, да...но съм сигурен че щеше да ме харесаш...просто нямаше да ми устоиш...щях да съм най-голямото изкушение за теб...:) ох...толкова си готина, че ми идва да се обадя на моята приятелка за да те види ...:

elia фотогенична съм просто....а и снимките са подбрани сред много други

miki и ние обичаме да се снимаме...честно казано имаме слабост към порнографията..и сме ексибиционисти..а и приятелката и е така.. снимали сме с камера много хард моменти... и това е определено възбуждащо...

elia еми супер...ще са хубави спомени след време

miki много бих искашл да видя твоя подобна снимка...

elia няма как

miki знам...и съжалявам за това :)

elia недей....сигурна съм, че и приятелката ти е перфектна

miki така е, но ти много ми хареса..:)

elia e...и на мен много жени ми харесват...нo.....

miki може ли да те питам нещо интимно...?

elia попитай...но може и да не ти отговоря

miki ...на какво акцентираш като правиш орален секс...? казвали са ми че едно момиче винаги по-добре го прави..

elia на ласките

miki да, но как....??? аз смятам че много добре умея да задоволявам орално една жена..но има някои"женски тънкости" които искам да науча...

elia еми имаш две момичета.... те ще ти ги обяснят нагледно нещата... ако искат

miki правили сме сдин експеримент...приятелката ми ляга със затворени очи и последователно и правим по 1 мин. само с език...и тя въпреки всичко познава кои кога й го прави

elia естествено.... и две жени да са, ако е била много пъти с тях пак ще познае... това не зависи от изпълнението в твоя случай

miki все пак има нещо...необходимо ли е да проникна много навътре с език?

elia нe

miki а нормални ли са някои по-перверзни наклонности...?

elia виж... не знам за хетеросексуалните какво е точно... била съм с мъже но не съм се старала... и не съм се интересувала какво трябва да прави той за да ми е хубаво... така че ми е трудно да кажа какво да правиш... знам аз какво да правя с нея... знам какво да искам да прави тя с мен... но не мога да кажа какво да прави мъж с нея... и тя с мъж... разговаряй с нея... и тя ще ти каже какво харесва най-много... нещата са индивидуални... ако ти не можеш сам да я усетиш... не мисля, че аз мога да ти помогна

miki искам да те запозная с приятелката ми...

elia онлайн ли....ами...не знам....

miki не само тук..ние живеем самостоятелно...би ли ни дошла на гости...

elia не...не искам да се забърквам с мъж изобщо

miki няма да преча...само двете ще си бъдете...

elia така или иначе има замесен мъж с нея... това е достатъчно... тя не е за мен.

miki тя прави страхотен секс...а аз наи-много да си стоя от страни и да ви се наслаждавам...

elia а това пък е абсурд.... защо да го допускам?... за да ти е приятно на теб? защо да ти давам да ми се наслаждаваш?... разбирам приятелката ти... но наистина се чудя на другото момиче... сигурно е глупавичка милата....

miki другата е малка...на 19 и е много развратна...те наи обичат да ги гледам и да маструбирам ...това много ги възбужда..

elia аз съм по-различна....не ме възбужда мъж...а гол и онаниращ ме разсмива. сложи едно огледало... закрий го с нещо... и кажи на приятелката ти когато онанираш накрая да дръпне покривалото... така ще се разсмееш като се видиш, че повече никога няма да онанираш пред друг

miki а ако ти правим двамата с нея орален секс...?

elia и какво?....дали ще ме възбудиш ли...? ама защо двамата?....с нея ми е хубаво...с теб ми е безразлично.

miki ами да...едновременно отпред и отзад...няма да ме гледаш аз ще съм зад теб...

elia хех... дай да спрем... какъвто и вариант да измислиш не искам да се замесвам в никакви сексуални авантюри с мъж на по-молко от 200 метра наоколо... за мен няма смисъл...

miki ок...както искаш...много ми е приятно че се запознахме..

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:39.



Тема ПИНКО - МНЕНИЕнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 02:40



Заглавие: RE: За всички... и за останалите
Автор: pinko (ppp67.internet-bg.net)

не знам кой си батка,,и наистина не е важно кой си ти ,,, но наистина ме накара да замисля за много неща след като прочетох твоите мадри думи ! преди малко след като се вернах от една много преятна среща и след като бях се скапал от омора ,,по навик ,, да проверя мейла,,викам я да видя и форума,,прочетох твоите думи и направо ни умора,,но сън вече ме прехвана,, преди два дена бях завлечен и аз в един такев скандал с ( групичката ) и то не бе атаки то не бе обиди,,то не бе чудо,,защо ли ми понеже изразих едно мое мнение дето не се хареса на ДИКТАТОРАТ на групичката,,ми нали сме (free chat) ,,ама явно УЖ-богините не са сегласни с него ,и откровено не ми е до атаките или обидите дето съм чул,,а ми е до това дето ти много добре спомена преди малко,,защо този ДИКТАТОР кара тази групича да изпелнява това дето се изиссква по най наивният начин,,знаеш ли то се забеляза ,, че (лессбиката) наистина превреща чата в партии,,и в групичкии ,,на нива,,,на видове,,на катагори,,ми то се зне де ,, ние сме тука мног различни по ниво ,,ум,,дар словом,,интрес,,наивност,,простотия,,спор нема,,, но до сега не се усетила тази разлика толкова откакто почаха този диктатор както я наричаш да раздели хората на (за богините) (против богините) ето поне как мисля за групичката :

ЕЛИЯ : една умна жена ,,претежава и интелект,,и дух неоморим,,но всичко това пребледнява пред БОЛНИЯТ И МОЗЪК ,,тя има болеста на величие,,и не мисля че скоро ще бъде излекувана от нея,,да не одобрявам лессбизем,,но наистина си имам периателки от квартала дето са такива и сме в добри и периатесли отношения,,но елия си има много пречини дето я карат да има нуждата да се чуства БОГИНЯ,,дали е неизживяно детство,,дали отрицателното отношение на малка част от обществото ,,дали други фамилни пречини,,това си е неин проблем,, но НАШ е проблерма когато тя почва да провекира някои от наши приятели или чат-познати срещу нас,,и онази въпросната вечер с групичката е живо доказатество за моите думи,, и нека да подсетя за темата и за купона в варнах ако някой е забравил ,,и за обидите и кам повечето дето бяха там,,ресолтат на което доста от нейни приятели се обернаха срещу нея и отговоррите им не липсвха като отговор,,тя е таква на веншност мила,,невинна,,обслужива,,но иначе комплексите и са в пални размери,,и факта че все още ползва ( ТАЙНО ) правата на операторите ,, и то за нейни лични интреси ( ПАТРИСИЯ И ДВАМАТА ЗНАЕМЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ ) сежеливам я наистина,,жалко че превреща този неин потенциал в тази злоба към хората дето не я одобряват,,провокира другите УЖ-богини за неща дето рано или касно ще види какво е последствието ,,дано да се оправи някой ден от тази болест,,иначе ако и оправи ,,наистиан може да излезне от нея прекрасен човек,,но едва ли ,,който чел стртанисата и май ще ме разберу най добре

МАРИЯ:една прекрасна душа невинна,,едно дете дето е много разглезено,,и е пално с обич ,, способена да те накара да вярваш в периателство и в искрени взимотношения,,но е малко наивнаи лесно командвана ,,подвежда се много лесно бз да мисли понякога,,и странно наистина но такев човек като нея с висок стандарт на интелигентност,,но да не забравяме че е ЖЕНА ,,и там повечето случаи емоцията командва а не разумат ,,иначе и то при нея на високо нивоо,,жалко че едно нейно разочерование с един тип я накарало да губи доверието кам мажката част неоснователно,, и елия все чака момента както хиената чака жертвата и да я вкарва в леглото и в подхотящият момеент ,,иначе всеки знае какев дар словом си има мария и на какво е способена ако реши да обича един маж ,а не една ЖЕНА. наистина везхищавам на този дето ще успее да намери ключа на душата и ,,бих казал че може да потене в такев окиан от романтика и нежност че всеки маж би се чуствав в рая

СИЛВИЯ: ами ако искам да си имам една сепитничка за патуване кам някая галактика ,,бих избрал сисито,,:-) за мен е човек дето зарежда чата с енергия,тя бих я наричал динамото на searcha,, кога я нема ,,игати скуката,,а като ветре ,,ела виж кво става,,или свалки,,или караница,,или спор ,,изобщо го прави много естествено и мело,, и понякога с основание тошира досадниците,, ми те като и качват на главата де,,но тя пак се подвежда лесно не от наивност ,,а от вечното и желание да стене купон и весело, ми аз лично не мога д а си представя чата без SJ и неин смях :-) а ресолтат на това че елия е стрива ретсе доволно ,за тези кавги дето става а сисето губи преятели,,трегнат ли от тука някой ден ,, аз спирам да идвам вече в searcha.

ДЖУЛИЯ: тя е моя слабост в чата,,не разбрах мотивите и за влизането в групичката но тя за мен е такава душичка и миличка че не знам кой ли не я обичка в тоя чат,,тя един вид и периятелка,, и сестра и майка и жена и невероятна чат периятелка едновременно, ,опознаш ли я един пат не можеш да я забравиш никога,,а винаги ще чакаш нейнето влизане с нетерпение ,, интелигентна е много наистина,,и не помня да сам я виждал да крещи и ли да вика на някой в чатаа,,толкова е добродушнаа че нема на каде повече,, едно е ясно за мен ,,че влизам в чата заради нея и още трима мои перятели,,трегнат ли от тука някой ден ,, аз спирам да идвам вече в searcha=

ЕХХ това е моето виждане кам УЖ-богините в групичката,,не твердя че сам прав,,може и да греша,, (NOTHINGN PERSONAL) ,никой от мажете не е обявил война на тях де,,за да сегрупират така,, ние обикновените чатери, не се нуждаеме от такава провекация като тази на ДИКТАТОРАТ ,,явно на диктаторат не може да спи спокойно ако нема пожар в чат ,,ако това показва една черта ,, то е ,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!

с оважение и обич кам всички перятели даже и да не са сегласни с мен

Редактирано от eлия на 19.03.02 03:19.



Тема Re: ...........................нови [re: eлия]  
Авторo ja (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 02:45







Тема ЕДНО ДОБРО МОМЧЕ С БОГАТА ФАНТАЗИЯнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 02:49



Здр

Помниш ли ме може би не,може би да. Май е първото, е да ти припомя малко кой съм, че едва ли ште се сетиш значи от лафчето съм, оня дето ти критикуваше страницата штото е много тежка за отваряне, е май ништо не ти говори, та какво да ти говори като 50 % сигурно от посетителите ти недоволстват, исках да ти видя една снимчица, а ти ме прати на сайта ти да ти разглудам цялата афтобиография, хоби и т.н. и ако имат късмет да ти видят най-накрая някоя и друга снимчица, и тва ако кажеш, че не е реклама, днеска сега ште пробвам да намеря някоя и друга снимка на сайтччето ти чмисля, че ште успея, е вчера малко се издъни компютъра на търсенито штото е доста слаб. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Като си направя сайт щи гледам да ти пратя линк да го разгледаш и да си кажеш мнението. Е тва е в далечно бъдеще, доста далечно.Имам някои идейки какво ште кажеш главната страница да е като море с вълни които се планцикат, първата вълна идва към зрителя, разбива с в монитора преди да е ударила зрителя,създава впечатлиние, че зрителя се движи в морето като потъва и изплува на повърхноста, че
волно се носи в морето сред вълните, после се вижда морската шир, е може, даже е задължително да сложим някаде я скали, я някое присталиште, обаче трябва да изглеждат загадъчно, после за да влезеш в по-дълбоките нива на страницата си избираш една рибка английска или българска не е важно, може да е само българска, рибката трябва да плува бавно, натиска се върху рибката и в този момент се появява хишна риба, акула, или нешто подобно но с големи и хишни зъби, направи онзи който е на страницата трябва след кото се е люлял сред вълните, извъднъж да изтръпне, изневиделица която създава чуството, че те гълта, е по нататък не съм го измислил, обаче като направя главната ште го измисля.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Засега Чао !!!



Тема Re: ICQ ХИСТОРИ .....нови [re: eлия]  
Авторo no (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 02:53



ne vijdam nishto prostashko.... moje bi malko vulgarno i otvoreno, no chak pyk prostashko...

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:41.



Тема tvaнови [re: eлия]  
Авторo je (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 02:58



ne uspiah da go docheta dokraia, zabolia me glavata...



Тема Re: tvaнови [re: o je]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:03



А сега си го представи написано на латиница

Заглавие: RE: За всички... и за останалите
Автор: pinko (ppp67.internet-bg.net)


neznam koi si batka,,i naistina ne e vajno koi si ti ,,,
no naistina me nakara da zamislia za mnogo neshta sled kato prochetox tvoite madri dumi !
predi malko sled kato se vernax ot edna mnogo periatna sreshta i sled kato biax se skapal ot omora ,,po navik ,, da proveria maila,,vikam ia da vidia i foruma,,prochetox tvoite dumi i napravo ni umora,,no san veche me prexvana,,
predi dva dena biax zavlechen i az v edin takev skandal s ( grupichkata )
i to ne be ataki to ne be obidi,,to ne be chudo,,zashto li mi poneje izrazix edno moe mnenie deto ne se xaresa na DIKTATORAT na grupichkata,,mi nali sme v (free chat) ,,ama iavno UJ-boginiete ne sa seglasni s nego ,i otkroveno ne mi e do atakite ili obidite deto sam chul,,a mi e do tova deto ti mnogo dobre spomena predi malko,,zashto tozi DIKTATOR kara tazi grupicha da izpelniava tova deto se izisskva po nai naivniat nachin,,
znaesh li to se zabeliaza ,, che (lessbikata) naistina prevreshta chata v partii,,i v grupichkii ,,na niva,,,na vidove,,na katagori,,mi to se zne de ,,nie sme tuka mnog razlichni po nivo ,,um,,dar slovom,,intres,,naivnost,,prostotia,,spor nema ,,, no do sega ne se usetila tazi razlika tolkova otkakto pochana tozi diktator kakto ia narichash da razdeli xorata na (za boginite) ( protiv boginite)
eto pone kak mislia za grupichkata :

ELIA : edna umna jena ,,pretejava i intelekt,,i dux neomorim,,no vsichko tova prebledniava pred BOLNIAT I MOZAK ,,tia ima bolesta na velichie,,i ne mislia che skoro shte bade izlekuvana ot neia,,da ne odobriavam lessbizem,,no naistina si imam periatelki ot kvartala deto sa takiva i sme v dobri i periatesli otnoshenia,,no elia si ima mnogo prechini deto ia karat da ima nujdata da se chustva BOGINIA,,
dali e neizjiviano detstvo,,dali otricatelnoto otnoshenie na malka chast ot obeshtestvoto ,,dali drugi familni prechini,,tova si e nein problem,,
no NASH e problerma kogato tia pochva da provekira niakoi ot nashi periateli ili chat-poznati sreshtu nas,, i onazi vaprosnata vecher s grupichkata e jivo dokazatestvo za moite dumi,, i neka da podsetia za temata i za kupona v varna ako niakoi e zabravil ,,i za obidite i kam povecheto deto biaxa tam,, resoltat na koeto dosta ot neini periateli se obernaxa sreshtu neia i otgovorrite im ne lipsvxa kato otgovor,,tia e takva na venshnost mila,,nevinna,,obslujiva,,no inacche kompleksite i sa v palni razmeri,,i fakta che vse oshte polzva ( TAINO ) pravata na operatorite ,, i to za neini lichni intresi (PATRISIA I DVAMATA ZNAEME ZA KAKVO GOVORIA)
sejelivam ia naistina,, jalko che prevreshta tozi nein potencial v tazi zloba kam xorata deto ne ia odobriavat,,provokira drugite UJ-bogini za neshta deto rano ili kasno shte vidi kakvo e posledstvieto ,,dano da se opravi niakoi den ot tazi boles,,inache ako i opravi ,,naistian moje da izlezne ot neia prekrasen chovek,,no edva li ,,koito chel strtanicata i mai shte me razberw nai dobre

MARIA :edna prekrasna dusha nevinna,,edno dete deto e mnogo razglezeno,,i e palno s obich ,,sposobena da te nakara da viarvash v periatestvo i v iskreni vzimotnoshenia,,no e malko naivnai lesno komandvana ,,podvejda se mnogo lesno bz da misli poniakoga,,i stranno naistina na takev chovek kato neia s visok standart na inteligentnost,,no da ne zabraviem che e JENA ,,i tam povecheto sluchai emociata ia komandva a ne razumat ,,inache i to pri neia na visoko nivoo,,jalko che edno neino razocherovanie s edin tip ia nakaralo da gubi doverieto kam majkata chast neosnovatelno,, i elia vse chaka momenta kakto xienata chaka jertvata i da ia vkarva v legloto i v podxotiashtiat momeent ,, inache vseki znae kakev dar slovom si ima maria i na kakvo e sposobena ako reshi da obicha edin maj ,a ne edna JENA. naistina vezxishtavam na tozi deto shte uspee da nameri klucha na dushata i ,, bix kazal che moje da potene v takev okian ot romantika i nejnost che vseki maj bi se chustvav v raia

SILVIA: ami ako iskam da si imam edna sepitnichka za patuvane kam niakoia galaktika ,,bix izbral sisi-to,,:-) za men e chovek deto zarejda chata s energia,,tia bix ia narichal dinamoto na searcha,,koga ia nema ,,igati skukata,,a kato e vetre ,,ela i vij kvo stava,,ili svalki,ili karanica,,ili spor ,,izobshto go pravi mnogo estestveno i milo,, i ponakoga s osnovanie toshira dosadnicite ,,mi te kato i kachvat na glavata de,
,no i tia pak se podvejda lesno ne ot naivnost ,,a ot vechnoto i jelanie da stene kupon i vseleo, mi az lichno ne moga d a si predstavia chata bez SJ i nein smiax :-)
a resoltat na tova che elia e striva retse dovolno , za tezi kavgi deto stava a siseto gubi periateli !!!no az lichno nema da pozvolia niakoia da ia oberne sreshtu men nikoga!!

DJULIA : tia e moia slabost v chata,,ne razbrax motivite i za vlizaneto v grupichkata no tia za men e takava dushichka i milichka che ne znam koi li ne ia obichka v toia chat,,tia edin vid i periatelka ,,i sestra i maika i jena i neveroiatna chat periatelka ednovremenno, ,opoznash li ia edin pat ne mojesh da ia zabravish nikoga,,a vinagi shte chakash neineto vlizane s neterpenie ,, inteligentna e mnogo naistina,,i ne pomnia da sam ia vijdal da kreshti i li da vika na niakoi v chataa,,tolkova e dobrodushnaa che nema na kade poveche,, edno e iasno za men ,,che vlizam v chata zaradi neia i oshte trima moi periateli,,tregnat li ot tuka niakoi den ,, az spiram da idvam veche v searcha.

EHH tova e moeto vijdane kam UJ-boginite v grupichkata,,ne tverdia che sam prav,,moje i da gresha,,(NOTHING PERSONAL) ,nikoi ot majete ne e obiavil voina na tiax de,,za da segrupirat taka,,nie obiknovenite chateri, ne se nujdaeme ot takava provekacia kato tazi na DIKTATORAT ,,iavno na diktatorat ne moje da spi spokoino ako nema pojar v chat ,,ako tova pokazva edna cherta ,, to e ,,,,,,,,,, !!!!!!!!!!!!!!!

s ovajenie i obich kam vsichki periateli daje i da ne sa seglasni s men

Редактирано от eлия на 19.03.02 03:20.



Тема Re: ICQ ХИСТОРИ ....нови [re: eлия]  
Авторoje_pisna_mi_ot_typi_nickove (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:04



mai ne samo az ne spa...
ne te prava na maimuna, prosto se kefia;)... davai vadi oshte kirlivi rizi;).

az sym goliam seirdjia...

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:44.



Тема Re: ICQ ХИСТОРИ ....нови [re: oje_pisna_mi_ot_typi]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:06



Не не... не ти...тоя дето викаш че не е вулгарен... той ме прави на маймуна... като се появява като мъж..като жена... за това и го пуснах

Редактирано от Джeйн на 24.03.02 05:46.



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:13



Заглавие: RE: Untimely Meditation-Za noviat sait na boginite
Автор: TOI (ppp18-sof.SpeedBG.net)

знаеш ли какво е жалкото,,,не това че се наричете за богини а това че вярвате за такива ,,само една жена бих я признал за нещо несравнимо,,невероятноо,,нещо дето си заслужава да се клекна пред нея,,,,,а това е МАЙКА МИ,,както и всяка майка на всеки един или ЕДНА от вас,, ЕЛИЯ ТАЗИ ДУМА НЕ ТИ Е ПОЗНАТА НАЛИ ,,за това пречината е ясна защо се обявяваш за БОГИНЯ!!!!!! чудното е това защо другите жени са толкова солидарни за нея или за тази тема ,, защо e обявено като че ли е война ,,или че мъжете са враг н 1 или че требва да са роби за жените ,,ние ги обичаме жените и те нас,, обичта дето ние разбираме НОРМАЛНИТЕ МЪЖЕ И ЖЕНИ ,,не се нуждаеме от толквоа ВЕЛИЧИЕ,,както го написахаа или описаха богинитее,,ние разбираме взимоотношенията м/у мъжа и жената севсем нормално и ясноо и искреноо и топлоо и без никакво излишък от лицемерие или робствоо,,питам се аз има ли един мъж дето на него да му прави удоволствие да обича такава жена дето го кара да се чуства че е под неяя,, че той е никакев а тя е богиняяяя,, що за обич ще е тя ако не са на едно равнище и обичта и душата и друго,,тука не става въпрос за мъжка гордост за взимоотношренияя м/у двама влюбении,, все пак това мисля аз а вие си мислете както искате.
е оважение


Заглавие: RE: Untimely Meditation-Za noviat sait na boginite
Автор: TOI (ppp18-sof.SpeedBG.net)


znaesh li kakvo e jalkoto,,,ne tova che se narichete za bogini a tova che viarvate za takiva,, samo edna jena bih ia priznal za neshto nesravnimo,,neveroiatnoo,,neshto deto si zaslujava da se klekna pred neia,,,,, a tova e MAIKA MI
,,kakto i vsiaka maika na vseki edin ili EDNA ot vas
,,ELIA TAZI DUMA NE TI E POZNATA NALI,, za tova prechinata e iasna zashto se obiaviavash za BOGINIAA!!!!!!
chudnoto e tova zashto drugite jeni sa tolkova solidarni za neia ili za tazi tema ,, zashto e obiaveno kato che li e voina ,,ili che majete sa vrag n 1 ili che trebva da sa robi za jenite ,,nie gi obichame jenite i te nas,, obichta deto nie razbirame NORMALNITE MAJE I JENI ,, ne se nujdaeme ot tolkvoa VELICHIE,,kakto go napisaxaa ili opisaxa boginitee,, nie razbirame vzimootnosheniata m/y maja i jenata sevsem normalno i iasnoo i iskrenoo i toploo i bez nikakvo izlishak ot licemerie ili robstvoo,,
pitam se az ima li edin maj deto na nego da mu pravi udovolstvie da obicha takava jena deto go kara da se chustva che e pod neiaa,, che toi e nikakev a tia e boginiaaaa,, shto za obich shte e tia ako ne sa na edno ravnishte v obichta i dushata i drugo,,tuka ne stava vapros za majka gordost za vzimootnoshreniaa m/y dvama vlubenii ,, vse pak tova mislia az a vie si mislete kakto iskate
e ovajenie



Тема eнови [re: eлия]  
АвторOO != kenef (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:21



vse pak ne e lesno za edin myj da osyznae, che ima jeni, koito ne mogat da haresvat myje... predpolagam i obratnoto e vyzmojno. ama ti si iak nepukist, kefish;)



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 3нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:24



Автор: CHOVEK A NE BOJESTVEN!!!!!!!!! (ppp14-sof.SpeedBG.net)

ебати гнева вернооо ама аз си траех и си траех и си викам абе всеки си има право да си каже какво си иска и да си изрази това дето иска да каже ,, нали сме free chat,,но тоя път май прекалихте де ,, знаете ли не сте вие виновни а ние мъжете и жените дето ви обсаждаме толкова много ,, ама кои сте вие верно както казва бесниаа за да се обявите за богинии де ,, и на какво основание ,, но не сте виновни виер а виновен е болният ви мозък ,, дето ви кара да се вслушва винаги в тъпите идеии на елия ,, и вие като стадо офце се водите зад нея все пак защо не влизате в друг чат де да видите колко струвате ,, и винаги се връщате при нас В SEARCHA само един болен човек може да се обяви за бог и за несравним ,,ама елия е винаги се считала за центера на света и не малко го обявилаа тааи лессбика и в темата и за купона вев варна се личи нейната злоба и обидите и към топокова хора дето са искали да прекарват по тоя начин както на тях им гот само за толкова мног болен човек мозечно може да се обяви себе си за такев каквато тя си мислии ,, не ме очуди нейната реакция винаги ще остане такава тя ,,жалкото е че вие се водите след нея като кон. кап. пълни комплексарки



Автор: CHOVEK A NE BOJESTVEN!!!!!!!!! (ppp14-sof.SpeedBG.net)
Дата: 11-25-2000 14:40

ebati gnevaa vernooo
ama az si traex i si traex i si vikam abe vseki si ima pravoto da si kaje kakvo si iska i da si izrazi tova deto iska da kaje ,, nali sme free chat,, no toia pat mai prekalixte de ,, znaete li ne ste vie vinovnii a nie majete i jenite deto vi obsajdame tolkova mnogo ,, ama koi ste vie verno kakto kazva besniaa za da se obiavite za boginii de ,, i na kakvo osnovanie,, no ne ste vinovni vier a vinoven e bolniat vi mozak ,, deto vi kara da se vslushva vinagi v tapite ideii na elia ,, i vie kato stado oftce se vodite zad neia vse pak zashto ne vlizate v drug chat de da vidiete kolko struvate ,,i vinagi se vreshtate pri nas V SEARCHA samo edin bolen chovek moje da se obiavi za bog i za nesravnim ,,ama elia e vinagi se schitala za centera na sveta i ne malko go obiavilaa taai lessbika i v temata i za kupona vev varna se lichi neinata zloba i obidite i kam topokova xora deto sa iskali da prekaravat po toia nachin kakto na tiax im got samo za tolkova mnog bolen chovek mozechno moje da se obiavi sebe si za takev kakvato tia si mislii ,, ne me ochudi neinata reakcia vinagi shte ostane takava tia ,, jalkoto e che vie se vodite sled neia kato kon. kap . palni kompleksarki



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 4нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:27



Заглавие: RE: ELIA, MOZHE LI DA MI OBIASNISH??
Автор: pinko (ppp14-sof.SpeedBG.net)


ама кво искас ти милаа ,, ние не я uplovame ,,тя си е такава квато TERY я описа,,палан боклук а тя наистина е болнеее много дасе всеки го мислее тука ,,айде сега ние те обиссаме а ти ставас на адвокт сега на нея миаре и ти стени лессбике кто нея не мосес ти си насо момисе инем а да ти посфолиме






Автор: pinko (ppp14-sof.SpeedBG.net)

ama kvo iskas ti milaa ,, nie ne ya uplovame ,,tya si e takava kvato TERY ia opisa,, palan bokluk a tya naistina e bolneee mnogo dase vseki go milsee tyka ,,aide sega nie te obissame a ti stavas na advokt sega na niea miare i ti steni lessbike kto neia ne moses ti si naso momise inem a da ti posfolime



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 3нови [re: eлия]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:28



ama ne gi puskai takiva zavyrtiani i slojni temi, che ot mnogoto kafeta da ne zema da polucha nekoi udar:))).
kakyv e toia chat kydeto te obiaviavat horata za boginia? sa she otskocha do search-a;)



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 5нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:28



Заглавие: RE: ELIA, MOZHE LI DA MI OBIASNISH??
Автор: pinko (ppp14-sof.SpeedBG.net)


@!#$ THIS LESSBIEAN ELIA ,,
@!#$ HER AND @!#$ ALL SICK WOMEN LIKE HER



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 4нови [re: eлия]  
Автор%amp; (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:30



e tuka opredeleno e bil napushen; minimum:)



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 6нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:30



Автор: MAJ CHOVEK - A NE IZMISLEN BOG (ppp18-sof.SpeedBG.net)

МИ ДАА МНОГ Е ПРАВ ,, ТЕЯЯЯ ЖЕНИИ НЕЩО ИМ ХВАНЛА БОЛЕСТ ВЕЛИЧИЕТОО ,,ЖАЛКОО ЧЕ СА БИЛИ ПОДВЕДЕНИИИИИИ МНОГО ЛОШО ОТ ЛЕССБИКА



Автор: MAJ CHOVEK - A NE IZMISLEN BOG (ppp18-sof.SpeedBG.net)


MI DAA MNOG E PRAV ,, TEIAAA JENII NESHTO IM HVANLA TAIA BOLEST VELECHIETOO ,,JALKOO CHE SA BILI PODVEDENIIIIII MNOGO LOSHO OT LESSBIKA



Тема МНЕНИЕ ТЕРИ - ЕМИГРАНТЧЕнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:34



Автор: TERY (tor-58-26a-209197167199.3web.net)

хехехехехехе......Елия да разбере..............с болният си мозък..........тя е толкова
болна, че не може и тя самата да разбере. А това че Господ е създал Адам и Ева, а не Ева и Ева ,за нея пък няма значение. Баси нахалството тази да се самонарича богина.......хехехехехехехе. А как да наричаме тогава момичетата -ама тези истинските момичета--100%-процентовите....Щом и лизбийките почнаха да се наричат богини хехехехехехехехе Болна история............




Автор: TERY (tor-58-26a-209197167199.3web.net)


xexexexexexe.....Elia da razbere..............s bolniat si mozak...........tia e tolkova bolna, che ne moge i tia samata da razbere. A tova che Gospod e sazdal Adam i Eva,a ne Eva i Eva ,za nea pak niama znachenie. Basi nahalstvoto tazi da se samonaricha bogina........xexexexexexexe. A kak da narichame togava momichetata -ama tezi istinskite momicheta--100%-prozentovite......Shtom i lizbiikite pochnaha da se narichat bogini xexexexexexexe Bolna istoria .............



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 3нови [re: haha]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 03:37



Става дума за един сайт... който направихме 5 момичета заедно... аз вече не участвам там... но основните текстове са мои...
http://www.searchgirls.org/



Тема Re: ПИНКО - МНЕНИЕ 3нови [re: eлия]  
Авторo nooooo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:52



prochetoh temata "kak da razbera dali sym lezbiika" i znaesh li kakvo? okaza se che sym lezbiika! e ot myjki pol, no vse pak lezbiika:)



Тема little commentнови [re: eлия]  
Авторhmhm (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:57



Лесбийките поставят на първо място Жената, докато социалното общество около тях държи на върховенството на мъжа.

sama si go kazala, vse niakoi postavia niakogo ili neshto na vyrha... taka sa ustroeni horata. e dobre, che jenite ne sa "na vyrha", che shteshe da ni se styjni... az ne mislia, che myjete sa na vyrha, no moje i da ne go useshtam....

ti sa da ne zemesh da me publikuvash v niakoi drug forum



Тема oshte neshtoнови [re: hmhm]  
Авторhjhj (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 03:58



И когато социално и организационно се осъзнаят, лесбийките ще разрушат това сексистко, расистко и експлоататорско спрямо жените общество.

i kakvo shte postroiat? syshtoto kato model obshtestvo, no spriamo jenite. abe vyobshte "horata sme jalko podobie na hora", kakto kazvashe edin friend.



Тема Така ли...нови [re: o nooooo]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 05:01



Позволи ми да вметна...че ако ти си лесбийка защото обичаш жени... то тогава жените, които харесват теб са педерасткини



Тема Вашите безсъници са направо патетичнинови [re: eлия]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 11:34



Като ви гледам по кое време на нощта се занимавате с нечии писаници и почти ми дожалява за вас. Представям си колко трябва да са ви сбъркани и стресирани мозъците в 3 през нощта вместо да спиш или да се занимаваш с нещо приятно ... да се чудиш какво да си извадиш от пощата....

Няма да ти се представям с трите си имена, утре кой знае какво може да скълъпиш от мое име и да го развяваш тук и там като другите си боклуци, които така грижливо, гледам, си събираш. не бих очаквала коректност от теб и не искам да те познавам нито на живо, нито като ник.



Тема Re: Вашите безсъници са направо патетичнинови [re: Hяkoя]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 11:55



abe kato sa gluposti i bokluci ti za6to gi 4ete6? puk bilo to i denem mejdu drugoto ti za6to ne raboti6 denem a 4ete6 " gluposti"?



Тема Без лоши чувства....нови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 12:16



Ма да, бе, какво съм се затръшкала и аз за некоректно и некрасиво поведение от някой, който сам се признава за некоректен, без стил и т.н. . Спирам да те чета и да ти отговарям. С претенциозните ти саморазочарования не ми се занимава.


Нищо лошо не искам да кажа... просто копирам нещо написано от Вас 17 часа и 52 минути по-рано...
Пуснете ми лична анонимна бележка... иска ми се ма поговорим за паметта човешка...



Тема Re: Вашите безсъници са направо патетичнинови [re: tia]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 13:50



Прочетох първите няколко. Другите нямам намерение да ги чета. Оставям го на самовлюбените в тоя клуб да си ги четат и да си мислят, че нещо си доказват като вадят полунатопорчените писма на пубертетите. Елия ми беше интересна, затова я заприказвах. Вече съм убедена, че далеч не е надживяла собствените си комплекси и няма смисъл да й се обяснява ,че публичен диалог не се води с такива поустинги. Така само ще настрои срещу себе си и вашата кауза хора, които при друг тон и поведение биха ви подкрепяли. Аз на няколко пъти съм пускала в други клубове мнения в защита на хомосекс. и съм виждала как хората се отнасят. Да не говорим, че веднага решаваха, че съм лесбийка. Както пък някои тук веднага решиха, че съм мъж. :-)))
Ясна ми е вашата борба. Не ми харесват методите.



Тема Re: Вашите безсъници са направо патетичнинови [re: Hяkoя]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.03.02 13:58



Ще развиваш теории за часът на влизане в нета ли?
И ще анализираш по това кой по кое време влиза или нещо не те разбрах?

Елията умирам от смех мила, Благодаря...не пропускаш да ми оправиш настроението, а разни скочубри не пропускат да цапат клуба.


Приятен ден и погледни какво пишеш в предният си пост



Тема Re: Вашите безсъници са направо патетичнинови [re: Hяkoя]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.03.02 14:04



Всеки си има негови методи и на мен не ми харесва мълчанието и потайването и вечното обясняване. Всъщност много нещи ми харесват, други не ми харесват....нормално е, еднакви хора няма.
Ти ще ни приравняваш ли?
Предполагам се махаш, защото не можеш да понесеш, че има различно становище от твоето....уау, спокойно ще намерим и нещо общо с теб де...въпроса е да го желаеш и да не бягаш, като стрелян заек.

Приятен ден отново




Тема Какво ти е различното становище?нови [re: Aby]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 14:19



Не разбрах. Сигурно съм глупава, щото не допускам ти да си го обяснила зле. Казах и пак повтарям, да го разбереш, че аз съм ЗА хомосексуалността и не намирам нищо лошо в това. Но разберате, че като се репчите по този начин срещу тези, които не ви приемат с нищо не сближавате позициите. Ако пък ви е все едно, тогаво кво е цялото това реване по сайтовете ви за "приемане" от обществото. Значи хем не ви е все едно, хем на бой. Ама с юмруци няма да стане, нали?
Ти ако една циганка ти пусне в нета обидите, които българите хвърлят по циганите ... какво ще ти стане по-симпатична каузата й за равнорпавие, ли? На тебе може би, но на повечето ще им станат циганите още по-неприятни. А те са с по-накърнени права от хомосексуалистите. Предлагам ти да си помислиш малко. Идеята ми е, че в с нетолерантност не се печели толерантност. Ама нещо се уморих да ви го обяснявам. Пък и знам ли те на колко години си и колко ти е още акъла.... може би сама ще стигнеш до тия мисли след време и още "войни" в чатовете....



Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: Hяkoя]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.03.02 15:17



Ами малка девойка на 19 години съм и какво от това, гаранция ли са годините за мисловната дейност.
Не знам от колко време влизаш тук и дали не се подвизаваш и с друг ник, но ще ти кажа няколко неща които, ако не си лъгала, че си сравнително нова-не знаеш. Та "кака" Елия си е скъсала задника за да прави нещо за нас-подрастващите. В сайта и има поезия и проза и развлекателни странички, но основното са статии и есета, които не лесно се намират, след това превеждат и пускат. Тя дойде и тук в клуба, опита се да ни накара да мислим, показа становището си и показа как може да го отстоява....направи си тема в която да я критикуват, защото от критиката можем да видим минусите си....Та това което се опитвам да ти обясня е, че гледаш повръхтностно на нещата. Ако си нова-прочети малко от архива, а ако си стара кажи си ника и да продължим.
Та Елия понеже имаше ясна позиция и я отстояваше, това дразнеше бая народ тук и извън този клуб...много хора се поизплашиха, много стойности се обърнаха и стана дори скандалче...всъщност няколко скандалчета. Това което искаше тя, а сега искам аз е- като се напада да има конструктивна критика. Много е лесно да се изпльоскаш с някой нерегистриран ник и да си говориш каквото ти хрумне щото си станала на криво, но пък на много хора тук им омръзна това. Защо точно тя като запише се нахвърляте, нещо ви бърка в задника ли не разбрах?





Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: Aby]  
Авторdobro utro (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:30



tova zvuchi kato, "gordia boec, ni pokaza kak da se biem i t.n..";)



Тема Re: Така ли...нови [re: eлия]  
Авторdobro utro (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:33



taka si e;), ima logika i simetria v sistemata.




Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: dobro utro]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.03.02 15:39



Борбата не е срамно нещо. Човек се бори за всичко в този живот.
Да отстояваш становището си е правилно за мен, не казвам, че всички средства са разрешени и за това избягвам да обиждам и да се заяждам без причина...напротив-боря се с това, разни да го правят просто за спорта.
Всъщност се боря за толерантноста за която говори "някоя"...ама трудно ще го разберете ми се струва...лошо обяснявам, нали съм още дете




Тема Говорейки за конструктивно....нови [re: Aby]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:40



Мерси за предисторията. Не се съмнявам, че в нейния сайт много жени с хомо ориентация са намерили нещо добро за себе си. Също намирам за достойно да си отстоява позицията.

Какво според теб е конструктивното на това поустване на писма и кю чатове? Аз претендирам да съм толерантно настроена към вас и въпреки това го виждам не като конструктивно, а като неконструктивно. Затова и казах някъде, че съм разочарована от Елия за тази тема. Тя ми каза, че явно са ми били високи очакванията, файн, нямам повече очаквания. Питам те тебе понеже споменаваш сама ... КЪДЕ Е КОНСТРУКТИВНОТО В ТАЗИ ТЕМА?



Тема Re: Говорейки за конструктивно....нови [re: Hяkoя]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.03.02 15:50



Теми има всякакви, има теми и без думи....пускат се какви ли не безмислици. Не съм казала, че темата трябва да е конструктивна, а заяжданията.
А иначе щом държиш ще ти кажа една основателна причина тези писма да са тук. Познавам момиче, което носи крехка и нежна душа, тя се стряска от много по-нормални писания на подобни олигофрени и мисли, че всичко е крайно лично и само на нея се случва. Това момиче прочитайки помията от пощата на елия ще се успокои много.
Друго-толерантност не е равно на мълчание!
Толерантност не е равно на: като ти пляснат шамар обърни и другата си буза.
Толерантност не е равно на: като се заяждат с теб: мълчи!




Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: Aby]  
Авторutrin smog (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:52



ne ne obiasniavash losho. kolkoto do borbata si mnogo prava. ama az drugo iskah da kaja, che prekaleno na seriozno vzimate niakoi neshta i samite sebe si... ama de da znam, moje i da ste pravi...



Тема Re: Говорейки за конструктивно....нови [re: Aby]  
Авторutrin smog (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 15:56



А иначе щом държиш ще ти кажа една основателна причина тези писма да са тук. Познавам момиче, което носи крехка и нежна душа, тя се стряска от много по-нормални писания на подобни олигофрени и мисли, че всичко е крайно лично и само на нея се случва. Това момиче прочитайки помията от пощата на елия ще се успокои много.

hm, neshto ne vijdam logikata... (tova e konstruktivno zaiajdane, da ne si pomislish neshto;) ).

Толерантност не е равно на: като ти пляснат шамар обърни и другата си буза.

samo taka! "oko za oko, zyb za zyb". pishe si go v bibliata:).



Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: Hяkoя]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано19.03.02 16:20



Аз пък не мога да разбера защо трябва да се смята, че хомосексуалните са един вид длъжни да "печелят" толерантност... В тази тема не ставаше ли въпрос за чисточовешката простотия преди всичкол Значи като сме хомосексуални да не се оплакваме от нищо, да не недоволстваме от нищо, да не намираме кусури на нищо... Абе странно, ще излезе че хомосексуалните сме съвършенни в един момент

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Какво ти е различното становище?нови [re: eva_ss]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 16:26



abe edna 4ove6ka tema njama da mine bez njakoi da kaje 4e nie ne sme redovni
kakvo zna4enie ima v kolko 4asa i koi to4no e pro4el poustinga vajnoto e da se vidi do kakvi razmeri stiga prostotijata



Тема Направо ме удивлявате.... От къде накъде Ви хрумнанови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 17:30



Извинявам се за формата на объщение, но тя е продиктувана от Вашето желание....
Та да кажа и аз нещо... за какви войни и груби методи си говорим тук... за какви нападки става дума... аз не съм нападала никого.... само си позволих лукса да покажа някои от нападките към мен.... лично към мен...
Към Елия... не към хомосексуалистите...
Защо и от къде на къде Вие правите подобно отъждествяване на хомосексуализма като цяло с персоната Елия.... Аз нито членувам в хомосексуални или други организации... нито представлявам някого другиго освен себе си... нито имам претенциите да изразявам тук мнение обвързващо когото и да било другиго... Впрочем аз дори не изразявам мнение... само публикувам собствената си кореспонденция... изпратена лично до мен в качеството ми на жена, юзер и парче плът...
Впрочем аз съм човек... по Вашата логика Вие трябва да спрете да подкрепяте хората и да страните от хората понеже аз съм човек и не ме одобрявате...
В кое - акъла не ми го побира - видяхте репчене от моя страна. Как така решихте Госпожо... че хората подкрепящи хомосексуализма ще оттеглят подкрепата си, защото на някоя си там Елия, виждаш ли... и пишат тъпи... обидни... или каквито е да е мейли... а тя ги публикува...
Паралела който правите между подкрепата на Елия, като задължително условие за подкрепа на хомосексуализма като цяло... ме ласкае също толкова много, колкото е невярен. Наистина ще покажа Вашия постинг на Организациите - нека видят как, ако Елия не се държи подходящо - и тях няма да ги харесват и подкрепят... и как ако ме убедят че трябва да съм с подходяща визия от това ще спечели целия хомосексуализъм...
Примера, който давате с циганите е умилителен... но пак правите грешка...
Първо - ако сериозно мислите, че премълчавайки обидите циганите ще станат по-симпатични и общоприети, то аз мисля че дълбоко грешите.... Впрочем така са съветвали и негрите в Америка... да си мълчат... докато обществото узрее... после се е появил Мартин Лутър Кинг и шамаросал обществото... сега белите внимават да не ги осъдят ако нарекът негъра негър... Второ, това че една циганка е била обиждана, не означава, че са обиждани всички цигани като цяло...
Спорно е дали циганите са с по-нарушени права от хомосексуалистите...

Но да не се отплесвам....
Много съм Ви благодарна, че олицетворихте хомосексуализма с Елия... но не го правете... не искам да се ангажирам с обществена и организационна дейност, а сега като разберат организациите как от мен зависи рейтинга на хомосексуализма в България... ще имам затруднения да отблъсквам опитите им да ме привлекат....

Повярвайте ми... честна дума... може да звучи невероятно... но да не харесвате Елия и да поддържате хомосексуализма е напълно възможно...
Харесвайте и подкрепяйте Организациите - с тях Елия общо няма...
Харесвайте и подкрепяйте хомосексуализма... Елия е само една хомосексуалистка... има хиляди стойностни хора хомосексуалисти, които се нуждаят от Вашата подкрепа...
Радвам се, че когато сте ме харесвали - сте защитавали хомосексуализма....
Надявам се, че променяйки мнението си за мен - Вие няма да промените отношението си към хилядите невинни хомосексуалисти и да ги лишите от подкрепата си...
И накрая.... благодаря за това че отстоявате мнението си и че го изразявате - макар и анонимно... надявам се вашия пример да бъде последван и от други... Клуба се нуждае от личности... а не от личноста на Елия....



Тема Re: Говорейки за конструктивно....нови [re: utrin smog]  
Автор Aby (®)
Публикувано20.03.02 02:49



Ами ти защо вместо да копираш половината ми постинг не напишеш мнението си...намекваш за противоречие или това е вид съгласие? Всяко нещо може да се тълкува по много начини, зависи от ситуацията.

Приятен ден




Тема Re: Говорейки за конструктивно....нови [re: Hяkoя]  
Автор stoyanz (новак)
Публикувано20.03.02 14:38



Ама така де.Трябваше да ти стане ясно до сега,че елия си е най-обикновена(ако не се смята сексуалната и ориентация)клюкарка.Невиждам причина да и се впрягаш толкоз.Не случайно това пространство е наречено виртуално.Всеки в него е такъв ,какъвто иска да е. А някои просто са си такива.



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано21.03.02 02:43



Със сигурност е мое



Тема Re: Говорейки за конструктивно....нови [re: Hяkoя]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано21.03.02 03:13



Е-е-е и ти си луда....щото лудите умора нямали...

В този късен час вместо да си легям да спя и аз ще взема да се опитам да мисля или нещо подобно

По-горе някъде споменаваше, че би трябвало да има закони осъждащи изнасянето на такава информация...ами няма, няма и да има....не и скоро, докато не направят така, че да няма анонимни потребители влизащи с каквито си искат никове и с каквато си искат информация...мился, че е логично...мисля..

Ти се чудиш какъв е изобщо смисълът от подобен постинг? Аз се сещам за доста положителни причини....например, ако имах син задължително щях да му покажа това и да кажа "ето виждаш ли как смешно и глупаво можеш да изглеждаш, ако не се държиш достойно с хората, с които пишеш, независимо, че те не знаят кой си...това че можеш да влизаш с различни никове не те прави по-малко кретен, а напротив....виждаш колко е грозно да се държиш така, нали? Ела сега да ти покажа как се държат истинските мъже...." и т.н.
Друго....на теб такива простотии писали ли са ти?! Изглежда не....но когато сложиш в инфото си интереси "лесбийка" ще се нагледаш до степен повръщане цял ден...ако можеше да гледаш безпристрастно щеше да забележиш, че публикуването на този постниг може да бъде една поука за всички - дори за нас.
Тук се събираме предимно жени с хомосексуална ориентация и поведение и защо ти не ни даваш правото да се излеем тази болка (защото да ти пълнят пощата и да получаваш куп подобни съобщение си е вид наша болка) и да и се надсмеем за да не е такава вече?! Ние си споделяма тук, плачеме си, смеем си се на нашата съдба и съпътстващите я ЕКСТРИ...защо не - това не е медия, не е публично изявление на ЛГБТ организация - това е клуб, в който се събираме и си говорим за всичко, което се сетим...което е част от нашия живот и ни вълнува! Но да не забравяме, че тази екстра не е само наша (разбирай на хомосексуалистите) привилегия...просто при нас е малко в повечко...
ох, дано разбереш нещо...

весело ставане с дупето на горе..майтапче де



Тема Не мила... не е твое...:-)нови [re: iva_g]  
Автор eлия ()
Публикувано21.03.02 08:31



Ти за съжаление не ми пишеш такива мръснички писма :-)



Тема Нямам думинови [re: eлия]  
АвторAGlNOR (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 16:27



Ужас...

Дори и това не е правилния начин да започна но то за такова нещо думи няма. За пореден път се доказва чено на бяло колко е сбъркан и най важното лишен от мисъл и клутура нашето общество и по специално мъжете в него. Прочетох единствено писмата адресирани до Елия нямам нерви да чета останалото. Идва ми да се кача в планината да се завра в някоя пещера и да не изляза никога от там пък да не говорим да казвам със самочувствие че съм мъж. Абе останаха ли мъже които да могат да говорят неща които сами по себе си да са ценни и смислени. Евалата мъже за пореден път доказвате колко ум имате в главата. То май в долната имате повече.... За вас си е...
Има ли въобще смисъл да се тъпче на тази тема...?



Тема Re: Не мила... не е твое...:-)нови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано21.03.02 17:05



Хм....аз мислех, че ми се отдава....ще поправя това



Тема Не е точно така...нови [re: AGlNOR]  
Автор eлия ()
Публикувано21.03.02 22:16



Имам много стойностни неща писани ми от мъже...
Има дори и такива... които са толкова стойностни, че преустанових контактите си с тях, за да не ги харесвам прекалено...
Това са само една - запазена от мен случайно част от тъпанарите... Те дори и не са повече от свестните.. но изпъкват.... Въпроса е в друго... тези, които имат стойности, да не си мълчат, че понякога дори и подкрепят простака от криворазбрана мъжка солидарност.... а да смачкат сами гнидите... ако искат да заслужават и запазят жените си...
Хетеросексуалните си жени имам в предвид....



Тема Дисекция на балканската кокошканови [re: eлия]  
АвторДyбpaвko Уrpeшич (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 10:37



Това си е жив педераслък, мила Елия - да маскариш на мегдана хората, изливащи най-трепетни чувства пред иначе нежната ти, деликатна и мила природа...че и с главни букви заглавията, коментарите по-долу, кръшен девичи кикот...
Честита пролет!:)



Тема Защото не предвидих.....нови [re: Дyбpaвko Уrpeшич]  
Автор eлия ()
Публикувано22.03.02 11:06



Факта че сме Българи....
Тук не е прието да се маскарят мискините.... Пред мискинина мълчим и благоговеем... Възпели и романизирали сме го...
Друго си е да омаскарим свястното и да го посъветваме да е мискинин като мискините, а да не се европейчи...
За девичия кикот.... само броени сантиметри делят девичия кикот от женския смях...
Пролет е... и какво от това!?


P.S. Педераслък мила... е когато се наведем и си предложим дупенцата на болезнените манипулации на някой добре надървен мачо... Педераслък щеше да е ако вместо да ги маскаря, се радвах на популярноста си пред всепроникващите фалоси в моя мейл... както обикновенно.... всеки си има мнение...

Редактирано от eлия на 22.03.02 11:11.



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано22.03.02 14:40



Интересно, изключително интересно ми стана тук:). За мотивацията на Елия, да пусне тези гнусотии тук, няма да говоря (въпреки, че и тя е интересна тема, но не е за обща дискусия). Хомосексуалноста пък не ми е интересна, заложена е във всеки и се проявява(подчертавам, проявява) по силно при жените (или в представителите, способдни да изхранват плода в първите месеци от съзряването му, на вида Homo Sapiens). Какво бе новото за мен тук, какво събуди интереса ми в тази тема, нещо за което не съм подозирал съзнателно, но интуитивно съм очаквал и усещал, може би. Защо смятате, че хората със хетеросексуална ориентация не приемат тези с хомо и обратното? Не е свързано с неразбиране. Защо са тези спорове и диспути? Защо е този неприкрит негативизъм и зле подтискана агресия? Защо се поставяте ‘срещу’? За да си отговорим на тези въпроси нека отговорим на няколко други, привидно несвързани с основните.
В каква културна среда живеем и как тя оказва влияние върху нас?
Ами средата, културата на която сме наследници, както всички знаем, е източноправославното християнство (можем да я наречем Византийска култура, Шпенглер) и като всяка разновидност на християнството е наложила няколко основни архетипа, определящи поведението на представителите на мегакултурната среда, която то определя. Тук забелязах крайната проява на един от тях, а именно желанието за придобиване на ореол за мъченичество. Та за да бъда по ясен, нека изясним защо тук (в този форум) влизат и хетеросексуални, ами защото тук могат да бъдат Различните, във вашата общност те могат да бъдат неразбраните аутсайдери, заклеймявани, поругавани и отхвърляни, също както вие се чувствате в самата обществена среда (която, за ваша радост оказва се, е доминиращо хетеросексуална). Знаете за каква ваша необходимост говоря, нали:). Същата необходимост (да бъде неразбиран и отхвърлян) има всеки на запад от Босфора, та до западното крайбрежие на двете Америки. Всеки използва свои подход в задоволяването на тази нужда, но мотивацията във всички случаи е една и съща – хетеро срещу хомо, бунтовнически и терористични групи срещу правителства, подрастващи срещу възрастни, жени срещу мъже и т.н и т.н. Та какво следва сходствата ви всъщност май са повече отколкото различията, а последните са само повод за изживяване на сходни душевни потребности.
Ейби, Ейби, малка задаваща въпроси Ейби, търсеща отговори Ейби, проявявам някаква симпатия към теб, няма нищо сексуално в това, в момнта се намирам точно в едно от онези мои състояния в които губя сексуалността си (почти бях забравил за това, в последно време, но се оправям, отново ще съм в онова приятно хладно състояние на безполовост:). Не търси оправдание за другите, не трябва да търсиш такива и за себе си, но това е друга тема, не можеш да оправдаваш постъпките на другите, колкото и близки да ги чувстваш, защото Ти не си Те и не можеш да знаеш какви са мотивите им, а колкото и неща да ви свързват, винаги ще ви разделят повече. Не търси и одобрението и благосклонноста на хора, които смяташ за по съвършенни в някои отношения от теб самата. Съвършенството е спорен въпрос, а и да не забравяме, че съвършенно приспособените видове рано или късно (но винаги) са обречени на еволюционен неуспех, умират (уви не само с видовете е така, може би е някакъв вселенски принцип, ама да не се отплесвам:).

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: Нямам думинови [re: AGlNOR]  
Авторoui (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 15:52



to i teb kat te gledam,... ama ae, nema da ti smazvam samochustvieto, koeto i bez tova ti e smazano. 1. zashto vsichki si pravite izvoda, che vsichki myje se dyrjat/pishat taka/takiva gluposti? ot samata elia, koito mnogo nedvusmisleno napisa, "eto kak svalia bulgarski myj", ta do takiva s niski samochustvia kato tebe? i kakvo gledate? niakolko kretena, koito daje ne sa i navyrshili 15 godini. no tova elia primerno niama kak da go preceni, zashtoto tia myj samo na snimka e vijdala;).



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: akonitin]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано22.03.02 16:12



Аз пък не мога да разбера защо тази тема се възприема като конфликт между хомо и хетеро, а не като конфликт между достойното, възпитано държание и простотията, кретенията...

Забелязвам, че представителите на хетеросексуалното общество в тази тема откриват повод да кажат своето мнение пак за хомосексуалните и какви са те, имат ли почва у нас и при аккви условия, как, защо....много жалко за всички вас, които имено ни разделяте в тази тема на нас - хетеросексуалните и вас- хомосексуалните, а не на нас-ценящи нормалната комуникация и вас- ценящи простотията в общуването....много жалко...може би така изразявате скритата си агресия спрямо гей обществото, която иначе не можете да изразите, защото обичате да си градите образ на толерантни, интелигентни хора, които всичко разбират и са много отворени за раличното...

Единствената разлика, визирайки проблема изложен в тази тема и връзката му с хомосексуалните, е че при някой от нас това явление е по-често срещано и може би затова му обръщаме по-голямо внимание - защото всеки ден ни се набива на очи....простотията в общуването...

весел ден ти желая



Тема Предполагам...нови [re: oui]  
Автор eлия ()
Публикувано22.03.02 16:26



Че упрека за моето несъвършенство, като невиждала мъж, го получавам от човек превъзхождащ ме многократно и многократно усещал твърдоста мъжка... иначе как ще знаеш какви готини свалячи и страхотни любовници са мъжете



Тема Трогната съм...нови [re: akonitin]  
Автор eлия ()
Публикувано22.03.02 16:31



Това, което си написал, беше прекалено смислено... но Бог да ме убие, ако разбрах нещо... и Бог ми е свидетел, че опитах да разбера...



Тема Ти пък....нови [re: iva_g]  
Автор eлия ()
Публикувано22.03.02 16:33



Я не дръж на тези неща... всеки от тях си чете както му изнася... свиквам вече... :-)



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: iva_g]  
Автор Kpъr ()
Публикувано22.03.02 16:38



Здравей!

не знам защо точно след теб пиша... пък и нали темата не е за коментар ?

как ги виждам нещата? Елия е поставила в профила си "лесбийка"... и какво? много важно, нали за това е профила, да кажеш нещо за себе си... това разбира се почти винаги става тема за разговор, защото каква друга би била темата, нали трябва да се започне отнякъде? и разбира се, значи нещо... и да е празен профила (като на моето icq), после ще се появи някой да ти каже - ааа, ясно! ти си от тези с празния профил - и веднага ще те класифицира според неговите представи, изградени вече от минал опит - профилиране според опитността.

същото е и държането на чат-ерите и чат-ерките - не ми се вярва да са наистина напушени, по-скоро това e игра - имат изградена представа как би трябвало да се държи един сваляч, и понякога преиграват прекалено... защото са неопитни?! е, аз нищо не мога да кажа, да не би пък да съм голямата работа във виртуалниченето...

_____________________
опитите продължават...



Тема Re: Предполагам...нови [re: eлия]  
Авторmryncho (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 21:35



Иронията ти, макар и правилна, е донякъде…неуместна. Човекът просто се е почувствал засегнат от генералният извод за целокупната мъжка част от българското общество.
С риск и аз да стана жертва на сарказма ти, наистина смятам, че глупостта и арогантността имат ужасяващото свойство да бъдат агресивни и напористи и това, което показваш в никакъв случай не би трябвало да омаловажава мъжете, в частност българските. Всичко това, показано от теб, вероятно е като някаква компенсаторна реакция, такава, каквато е агресията у неуверените в себе си. Не желая да задълбочавам тази тема, но наистина, сред нас мъжете има и много хубави, приятни, образовани, възпитани, чаровни.. понякога даже и неотразими индивиди. И не е нужно нито те да са гей, нито аз да съм за да ги оценим- и тези които нямаме сексуални щения към тях, и тези, които все още имат. Все пак говорим за хора, независимо от пола. За истински.
Нали Елия?



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: akonitin]  
Автормpънчo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 21:48



Приятелю, прочетох с интерес тълкованието ти на този тип поведение... Смея да поспоря, мисля, че феноменът, който ти описваш като стремление към мъченичество има далеч по- доисторически корени от източноправославното христианство. Пък и мога още повече да поспоря доколко именно християнстово е навлезнало в такава дълбочина в социо-културните ни пластове, че да предопределя подобно поведение в тази група. По- скоро ми изглежда като една обяснима реакция на това, което аз лаишки наричам "синдромът Левски-ЦСКА". Простете сравнеието разбира се, но когато ти се определяш като член на една група/общество, винаги, за да се самоопредели, най- лесният начин е то да се разграничи или противопостави на подобна. Ето ви и едно удобно самоутвърждаване - мъжете са тъпи, жените са по- хубавата част от човечеството (последното е неоспорим факт ), и аз харесвам именно тази, по- хубава половина от човечеството (какво съвпадение!)
Жени, прекрасни сте! Обожавам ви! Бъдете себе си, лично за мен това е важно, предполагам, че за вас още повече, но не ни отричайте нас мъжете като хора...



Тема Ами ето защо се дразня....нови [re: mryncho]  
Автор eлия ()
Публикувано22.03.02 23:06



Защото четете изберателно.... един ден преди постинга на този пич, и два дена преди ти да "станеш жертва на сарказъма ми" съм написала постинг-отговор до AGINOR.... Ще си позволя да цитирам себе си... чети внимателно...

Имам много стойностни неща писани ми от мъже...
Има дори и такива... които са толкова стойностни, че преустанових контактите си с тях, за да не ги харесвам прекалено...
Това са само една - запазена от мен случайно част от тъпанарите... Те дори и не са повече от свестните.. но изпъкват.... Въпроса е в друго... тези, които имат стойности, да не си мълчат, че понякога дори и подкрепят простака от криворазбрана мъжка солидарност.... а да смачкат сами гнидите... ако искат да заслужават и запазят жените си...
Хетеросексуалните си жени имам в предвид....


това е написано от мен на 21.03.02 22:16 часа... Та жертва не на сарказъма ми си...а на недоглеждането си... Приемам извинения тук - в писмен вид...

Ама наистина четете избирателно...поне да не го бях писала....



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: Kpъr]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано23.03.02 01:10



Здравей и от мен!

Не схванах цялостната идея на постнга ти, но ми се иска да обърна внимание на някой твои твъдения, ако съм ги разбрала правилно. Не знам какво искаше да кажеш с поставянето в профила на "лесбийка", но аз го разбрах като, че заради него е нормално това отношение и започване на разговор на тази тема защото все пак това са нейни, наши интреси и бих искала да те попитам - а след като в профила има и други интереси защо пък първо и само на тази трябва да се акцентира и то по начин все едно е написано "имам нужда от компания и секс" или подобно....така де, знам, че всички са различни и всеки от различно нещо се привлича, но тук показваме именно кое всъщност не ни привлича, а точно обратното

А по другия въпрос за преиграването поради неопитност....ами нали човек се учи именно от грешките си, но все пак всеки има право и трябва да разбере кое е грешно или къде греши самият той, за да се научи - ето с тази тема може да разбере и да се надяваме, че все по-малко хора ще грешат вече Не мислиш ли?!



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано23.03.02 01:45



Много романтично....особено последното ме очарова!



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: iva_g]  
Автор eлия ()
Публикувано23.03.02 02:15



На това момче с фантазията мястото му наистина не е тук.... той е сладур... но фантазията му работи на такива обороти, че не се сдържах да го поставя като весел нюанс тук



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: iva_g]  
Автор Kpъr ()
Публикувано23.03.02 02:19



може би не се разбираме, както и да е...

не знам какво пише в профила.
беше казано, че пише това. може би, пише и много други неща, а може и да е празен профила и да не пише нищо.

това което казах е, че след като се прочете профила е нормално да се започне разговор свързан с проченетото в профила, особено в случаите когато разговора е съвсем безцелен, за забавление, и разбира се - без да се държи сметка дали е проява на арогантност, или не... всеки си отговаря сам за поведението, и като няма какво друго да каже, се хваща за първата дума която вижда...



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор ФEPAPИCT™ (ЗОМБИРАН ФЕН)
Публикувано23.03.02 02:40



eeee

ШУМАХЕР Шампион и този сезон

Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано23.03.02 03:23



Вярно е голям сладур....трябваше да го представиш като контра пример на другите



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: Kpъr]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано23.03.02 04:38



Да....наистина не бях разбрала какво искаш да кажеш...



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: iva_g]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.03.02 12:13



Тя (темата) не се възприема като конфликт между хетеро и хомо, тя се е превърнала в такъв конфликт. Както казах, не искам да обсъждам с всички мотивацията на Елия (ако съм искал съм щял да говоря с нея на 'лични') да пусне една такава тема, но просто проследи каква метаморфоза е приел 'разговорът' впоследствие. Не съм се стремял и към изчерпателност, забравих да направя това уточнение, че мотивът за поведението на всички засегнати страни е само част (дали съществена или по малко) от мотивационният набор определящ поведението ви тук (и не само).
Според мен няма да има разделение по признак на полови предпочитания, едва тогава когато отпадне необходимостта да има различни форуми за различните сексуални ориентации, отпадне необходимостта да има различни заведения, оргаганизации и т.н. ("Ева и Ева", "Адам и Адам", "Адам и Ева", "Кайн, Авел и техните сестри", "Ной и животинските видове по време на Потопа"). "I have a dream..."
За мен този мотив просто беше един нов аспект в разглеждането на поведението на хората като цяло, знаех за него, но не го бях срещал. Благодаря за представянето му!
Виждаш ли, според теб хомосексуалните са засегнати в по голяма степен от хетеросексуалните от подобно отношение (тук именно виждам проявата на описваният от мен синдром - 'ореол за мъченичество'). Но, уви, не е така. Подобна помия залива всеки, формите й се различават, но количествено и качествено няма разлика. Проблемът ви е общ.
приятен ден и на теб

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: Трогната съм...нови [re: eлия]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.03.02 12:18



Не се опитвай, аз не търся разбиране от другите, просто пиша нещата там където са ми хрумнали. Преминали през речта, мислите ми придобиват някаква яснота пред мен самия. Т.е. не ви казвам нищо, говоря към себе си.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: o da...нови [re: o da...]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано23.03.02 14:32



У-ля-ля на батко маймунолога .

На всички ни е до болка известно колко богата и с какви безмерни нюанси и изразни средства разполага така любимата ти маймуница. Елия обаче не е отговорна и едва ли може да предполага кой какви точно синтактични грешки е допуснал, като се е изкекал на екрана, ползвайки разни цифрички и други подобни смволи вместо букви.

6то н3 з3м3т3 д@ пропи63т3 н@ кирилитз@ в3? Или ви 3 ср@м и н@ кирилитз@ пи63т3 само с кон3т3 си...

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: akonitin]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано23.03.02 15:14



Да...аз лично ще се спра само на едно - "Проблемът ви е общ" - наистина е така! Веднъж в кю говорех с едно момче...и то ви казва "мисля знам какво представлява ситуациата за хомосексуалистите сега, защото и аз когато бях ученик бях различен, с други неща, за които ме тормозеха постоянно..." и т.н....случаи хиляди - на едни се пресмиват и ги дискриминират , защото са дебели или пък кльощави, хубави или грозни, прекалено умни и прозорливи или много глуповати...нетолерантното отношение е проблем на всички и проблем, който създаваме пак всички и това си е живота...
Мисля, че обаче когато в БГ се премахнат законите, които ни дискриминират и се създадат закони, които ни позволяват да водим живот, какъвто всеки има право да живее бз дори да осъзнава това си право, тогава може би ще поизлезем от черупките си, ще станем по горди, защото няма да мислим за сексуалността си, а за качествата, които притежаваме като хора...
Ох, много се разприказвах....не искам да превръщам това в тема сега....просто тези мисли ми минаха през главата в този момент и ги написах....по енерция

весел ден!



Тема Избрани мейлове от Елия в моята кутия:))нови [re: eлия]  
АвторДyбpaвko Уrpeшич (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:08



"Обикновенно" се пише обикновено с едно нъ. Напред към Европа, продължавай с громенето на мискините!:)))



Тема Пи Еснови [re: Дyбpaвko Уrpeшич]  
АвторДyбpaвko Уrpeшич (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:13



И преди "мила" се слага запетая, при все, че не съм ти мил - от мачовците с епизодична ерекция съм, затуй се и зарадвах на пролетта!



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: iva_g]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.03.02 21:04



Няма дискриминиращи закони има овчедушие, страх, насаждане на омраза и разделение, но за това, вие хората, не сте виновни. Т.е. няма персонална вина, но има обща, уви, на всеки... Абе както и да е, това е друго, дори не е тема.
Научи се да бъдеш горда, без да имаш протекция, та дори и правна...Гордост от това какво си, за себе си, без да обръщаш внимание на нечие мнение...Уф, ама това го казвам в много връзки, повечето несвързани с темата тук.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: o da...нови [re: StormWitch]  
Автор eлия ()
Публикувано23.03.02 22:39



Може би защото не бях уточнила, че кирилизирам текста едно към едно...и гледам да се съобразявам с латинските заместители... все пак да се изписва Z като С (българско) при положение, че има S - за мен си е грешка...
На текста ти отдолу много се смях..



Тема Re: Пи Еснови [re: Дyбpaвko Уrpeшич]  
Автор eлия ()
Публикувано23.03.02 22:40



Трябваше да се досетя.... нищо де... все пак ти е епизодична ерекцията... има къде къде по-зле



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: akonitin]  
Автор eлия ()
Публикувано23.03.02 22:43



Грешиш... има дискриминиращи закони.... пише ги в Наказателния кодекс черно на бяло...



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: eлия]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.03.02 23:36



Уф, това ли имате предвид, за сексуалните преверзии и подобни квалификации? Ами в НК има и много дискриминиращи мен точки, но какво от това. Нима свободата се постановява чрез Закона? Имам предвид, че права (каквито и да е) има всеки, те се отстояват и не е нужно някой да ги регламентира някак. Аз правя своят избор да съм това, което съм (или така са се стекли обстоятелствата:) и това никой не може да ми отнеме, по какъвто и да било начин. Правейки своят избор, не съм длъжен да очаквам разбиране или толерантрност, не мога да очаквам някаква компенсация или наказание, знам, че така може да се получи, но за да бъда себе си сам си избирам пътя. Вие какво си мислите, че някой непременно трябва да ми разреши или постанови, нещата които искам да правя, за да ги правя? Това ли е свободата? За мен не е. Аз мога да бъда 'зад решетките' и пак да съм свободен, въпреки, че изборът ми едва ли би бил такъв, че да се оставя да стигна до там.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: o da...нови [re: eлия]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано24.03.02 15:46



:)), ами така де - аз много отдавна съм се предал и като видя постинг на маймуница по-дълъг от 3 реда просто го подминавам...

В този ред на мисли, наскоро водих обширен диалог с една позната на тази тема. Тя упорито твърдеше, че кирилицата трябва да се премахне и латиницата да се въведе официално навсякъде в България...въпросната личност е на 21 години и през живота си е прочела една-единствена книга: "Емил от Льонеберя," и то защото майка й я е насилила с точилката, като е била 7-ми клас.
Отпървом бях много ядосан и възмутен, но после ми стана малко тъжно едно такова - осъзнах, че едновремешното хубаво и обширно средно образование, с което бяхме известни и се гордеехме е история вече...тъжно е, когато някой на 21 години не може да отговори на въпроса "коя е последната книга, която сте прочели" без това да е готварската книга или учебник по физика за 8-ми клас...

Представяш ли си да си купиш сутрешен вестник на маймуница? ужааааас! :)).

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Нов мейл от Елия в моята кутия:))нови [re: eлия]  
АвторДyбpaвko Уrpeшич (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 17:38



Метнах те, хич я няма ерекцията ми - каквато си лековерна, ако беше и свежо маце, малеййй, уххх, да ми кацнеш на коленце! Иначе по хорските ерекции ти си спец, все у твоята кутия влизат, че и ги обнародваш с кеф!:)))
Пуу, честитих ти пролетта, а гледай какъв студ, бррр:((



Тема Re: o da...нови [re: StormWitch]  
Автор eлия ()
Публикувано24.03.02 20:00



Напълно съм съгласна... нормално и аз пиша на латиница, но никога мейли и постинги. Четящите се съсредоточават не върху смисъла и посланието на текста, а върху декодирането му и така се губи въздействие. Но каквото и да си говорим и колкото да си протестираме, след поколение това ще се наложи... Тъжно...



Тема И баба знае че...нови [re: Дyбpaвko Уrpeшич]  
Автор eлия ()
Публикувано24.03.02 20:06



Март е женски месец, известен с непостоянството си... Трябваше да го очакваш...
Пожелай ми приятна лятна ваканция и току виж се запролетило...
Пак си прав за ерекцията... пак трябваше да се досетя, че винаги послъгвате за нея... :-)



Тема Ако говориш за тази свобода...нови [re: akonitin]  
Автор eлия ()
Публикувано24.03.02 20:09



То съгласна съм и ръкопляскам... Нищо не може да ми ограничи духа, да ми отнеме самоуважението и да ми унищожи спомените...
Четох "Скитникът между Звездите" преди време... поразена бях



Тема И баба знае, че...нови [re: eлия]  
АвторДyбpaвko Уrpeшич (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 21:53



..преди че се слага запетая, пишман станах да те ограмотявам - а по душа не си лошо момиче, малце объркано, ама иначе свежарка в проклетията си:)))
Спирам дотук с пейзанските си заяждания, мила - късмет и топла пролет!
p.s.: Това с късмета и топлата пролет да не вземеш да го набуташ в графата "Как сваля българския мъж", че мачистки ще те перна по врата!



Тема Еми неграмотна съм...нови [re: Дyбpaвko Уrpeшич]  
Автор eлия ()
Публикувано24.03.02 23:35



Бягах постоянно от училище... баси, аман от даскали....
Цял живот ме учите и все няма кой да ме.... Майтапя се де... да не се хванеш на кукичката че (опа...запетайка), нали знаеш как ще те изтипосам...
Мачистки первания по врата приемам... по гъза ме обиждат... то това с обиждането си е национален лаф май....
Проклета да съм...



Тема Re: Ако говориш за тази свобода...нови [re: eлия]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано25.03.02 01:43



Абе, може да го направи нещо, но, айде не е за тук това.
Дж.Лондон! Аз също харесвам "Скитника.." най много от всичко писано от него, но както и да е...Тази свобода имам предвид и ако всеки я има, то няма как да му отнемат каквото и да било.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: Ако говориш за тази свобода...нови [re: akonitin]  
Автор eлия ()
Публикувано25.03.02 01:46



Тава имах в предвид...аз я имам....



Тема Re: Писма в моя e-mail...нови [re: akonitin]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано25.03.02 04:32



Е да...тази свобода, която зависи само от избора ми си я имам, радвам й се както искам...но всичко това, което казваш са само едни празни приказки, когато дойде време ти да пожелаеш да свържеш живота си с човека, който обичаш по начин, който искаш....как само от избор мога да отида и да сключа брак с човека, който обичам, да гледаме детето си заедно, да наследява и двете ни и всяка да е родител по право, което ни дава еднин брак....ако истинската майка почине право да гледа детето да има партньорката й?! Има и други неща, но сега не ми се мисли, още по-малко пише, за това...
Отделен въпрос е вече дали, ако някой реши да си направи труда да ме съди, защото съм "перверзна" според някой още съществуващи закони, аз ще си казвам, че всичко зависи само от моя избор и друго не ме интересува. Такива ми ти работи...стига с тази тема - няма смисъл - изтъркана е вече мисля до болка, че и сълзи...за мен де.



Тема O!нови [re: eлия]  
АвторSlavenka Drakulic (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 04:58



Abe niamame ravni nie na Balkanite beeee. Takyv absurd nikyde drugade niama da namerish. Hairliya da e!



Тема а ето защо мен ме притесни...нови [re: eлия]  
Авторmryncho (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 09:59



Уважаема Елия,
Бях чел горепосоченото ти изказване. И не съм го "недогледал" - пропуснах го съзнателно, защото не променяше отношението ти към проблема... или по- скоро въпроса. Именно защото "...преустанових контактите си с тях, за да не ги харесвам прекалено" докато от друга страна "..запазена от мен случайно част от тъпанарите" ме кара да изкажа мнението си, че на теб просто така ти е по-лесно. Противопоставяйки се на нещо да си даваш увереност в правотата си, че мъжете са по- лошата част от човечеството. Именно воийнстващото ти отношение към темата ме притесни.
За да приключа искам само да кажа, че те моля да не приемаш думите ми като нравоучение или порицание. Изкавах лично мнение за това как ми изглеждаше тази тема.
Пожелавам ти много хубави хора на пътя ти...



Тема Re: а ето защо мен ме притесни...нови [re: mryncho]  
Автормpънчo (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 10:11



Е, нали съм си и мрънкало- да допълня:

В отговор на:

познавам съдържателите и даже ги харесвам като хора... при това са мъже и хетеросексуални отгоре на всичко...
Да ми се ненадяваш....




Откровенно почва да ми прилича на някаква сегрегация...



това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.