Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 14.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Някоянови [re: няkoй]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 17:33



Много сте ми смешни с желанието са да надхвърлите над овчето мълчание. Като не съм съгласна с такъв подход да си мълча, за да ти пълня кошарата с овцете ли и да ти създавам някакво чувство на триумф? Къде ти е логиката за овчето мълчание!

Изобщо дащо се изживяваш като нещо специално поради някакви сексуални предпочитаня лични? И откъде знаеш, че не съм лесбийка аз самата? Или не можеш да си представиш, че мога да съм като Елия, а да имам различно отношение към глупавите пощи, които получава? И най вече към правото й да парадира с разни писма тук. Да не говорим, че теоретично може и сама да си ги е съчинила... Говорим за принципи, не за конкретни хора.



Тема РАЗГОВОР В ЧАТА НА ДИРА С НИК JUPITER_VTнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 17:38



Jupiter: Как са мъжете?
Елия: В какъв смисъл?
Jupiter: В какъвто го разбираш
Елия: Ами не знам - не съм мъж. Сигурно са добре мъжете.
Jupiter: А в твоя живот?
Елия: backstage
Jupiter: Обясни ми.
Елия: Ами нямам нито време нито желание за мъже много много.
Jupiter: Аха - значи мъжемразка.
Елия: Така ли прозвучах?
Jupiter: Да.
Елия: Ясно - ако нямам желание за мъже съм мъжемразка, ако имам желание за мъже съм курва.
Jupiter: Грубо прозвуча
Елия: А-ха - нали и аз все това викам де.
Jupiter: Най-добрия приятел на жените са мъжете и обратното.
Елия: Бях чувала нещо за кучето, че е най-добрия приятел.
Jupiter: Нямах в предвид сексуално
Елия: Да де - това казвам.
Jupiter: Кучето е друго нещо. То не дърпа чаршафа когато спиш и няма опасност да настинеш.
Елия: Значи си има и предимства кучето
Jupiter: Да, но ако е студено.... абе все пак си е по-добре с мъж - нали.
Елия: Е да... така е... пред куче за предпочитане е мъж.
Jupiter: А значи не си чак такава мъжемразка.
Елия: Казах ти че не съм

В java - лафчето

Редактирано от eлия на 18.03.02 17:39.



Тема Г-це Елиянови [re: eлия]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 17:42



Ма да, бе, какво съм се затръшкала и аз за некоректно и некрасиво поведение от някой, който сам се признава за некоректен, без стил и т.н. . Спирам да те чета и да ти отговарям. С претенциозните ти саморазочарования не ми се занимава.
Освен това кой се опитва да намесва мъжете? Изобщо ти защо всичко приемаш на мъжка основа, защо мъжете са ти враг? Защо така се държиш, а после апелираш за толерантност. Научи първо себе си на толерантност. Винаги ще има момченца и мъже като тия, дето са ти писали, които ще псуват лесбийките или ще си мечтаят да спят с такава. Теб какво те бърка толкова, че с толкова плам ги рекламираш??? Не е нужно да ми отговаряш, въпросите са реторични. Пък да ти кажа като жена, че това дето са ти го писала на теб изобщо не е в катогорията "как се обяснява бълг. мъж" или който и да е мъж всъщност. Ти как се обяснява един влюбен мъж едва ли знаеш. Можеш най-много да знаеш как се обяснява влюбена в теб жена.



Тема Re: Някоянови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:37



Нещо те подразни много... не знам и аз какво...
Писмата мога да си ги съчиня, но не мога да си ги изпратя... искаш ли да публикувам скрийншотове с IPадреси и целия път от изпращача до мен по трасето...
Не мисля, че е нужно чак и да доказвам... приеми го за себе си като моя екстравагантност...
Впрочем аз малко неправилно се изразих в темата... това е простотията и глупоста... а не как сваля мъжа... имам други писма, които пазя... това че хората са изливали част от себе си не е причина да ги осмея - за това не са тук... тук са и ще има още от простаците и тъпаците...
Как сваля българския мъж знам... много са ме сваляли.... но не съм стигала до любовни отношения... така че как сваля знам... не знам как са като любовници...
И все пак нещо здраво те подразни... както и да е...
Впрочем лесно е да се напада и упреква анонимно... би ли ми казала името си или ник с който си известна...
Иначе всеки може да си пише... примерно Иван Костов... или Дакота или Одолам...
Нали не си Иван Костов...



Тема ...........................нови [re: Hяkoя]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:38



..........................................



Тема И аз така мисля....нови [re: няkoй]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:42



Това са писма писани до мен и те не съдържат лична информация касаеща трети лица....
Съжалявам че съм ги трила до сега... вече няма да ги трия.... и ще ги публикувам... ако трябва сайт ще направя...
Много простаци са ми писали, онанирайки само при мисълта, че го чета... и аз трябва да съм коректна с тях ли?...
Все едно да не мога да си публикувам мемоарите без хората участвали в историите, които разказвам да си дадът съгласието... несериозно ми звучи...
Благодаря за разбирането



Тема Re: shto bre...нови [re: the spirit in the bo]  
Автор eлия ()
Публикувано18.03.02 21:48



Кирилизирането отговаря едно към едно с правописа и пунктуацията в оригиналния латински текст



Тема o da...нови [re: eлия]  
Авторo da... (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 23:22



vinagi e edno kym edno;). a ia sega prehvyrli toia text na kirilica. sled tova i toia:

"winagi e edno kam edno;). a q sega prechvarli toq text na kirilitsa...."

ako ne otkriesh razliki, tova shte obiasni niakoi neshta. oshte neshto с и з mogat i dvete da se napishat sys "s", a moje з da e z... i t.n. i t.n.



Тема Прочети си го самнови [re: o da...]  
Автор eлия ()
Публикувано19.03.02 00:27



From Mikeham6@aol.com Tue Oct 23 17:15:07 2001

X-Apparently-To: elia74m@yahoo.com via web14602.mail.yahoo.com; 23 Oct 2001 17:15:14 -0700 (PDT)

Received: from imo-d07.mx.aol.com (205.188.157.39) by mta590.mail.yahoo.com with SMTP; 23 Oct 2001 17:15:13 -0700 (PDT)

Received: from Mikeham6@aol.com by imo-d07.mx.aol.com (mail_out_v31_r1.8.) id r.156.2e36d8a (17527) for <elia74m@yahoo.com>; Tue, 23 Oct 2001 20:15:07 -0400 (EDT)

From: Mikeham6@aol.com | Block Address | Add to Address Book

Message-ID: <156.2e36d8a.2907620b@aol.com>

Date: Tue, 23 Oct 2001 20:15:07 EDT

Subject: lektura sa ....

To: elia74m@yahoo.com

MIME-Version: 1.0

Content-Type: multipart/alternative; boundary="part1_156.2e36d8a.2907620b_boundary"

X-Mailer: AOL 6.0 for Windows DE sub 10504

Content-Length: 628




rolia na man moje da se igrae i malko po spokoino...cool..zialata 6isofrenia e 4e prakti4eski 4e ti si man misli kato man i se darji6 taka...a ina4e mrasi6 majete....i logi4no obi4a6 jeni..ok...sna4i ti triabwa da se mrase6...sebe si ...moiat tip e po patia kam...da stane6 maj...ne prekaliawai...silata na maja...e wduhat...duh...ne .w gordi i grubi frasi...mnogo obi4am lesbiikite imam mnogo priatelki....ina4e!edinstwenoto koeto ne mi hareswa pri niakoi towa wrajdebno nasroenie......i samisli se....????as niamam ni6to protiw lesb. a ti ima j protiw....naprimer majete....mnogo posdrawi i po sozialno..ako rasbira6 kakwo sna4i.....wi6 kniga obu4enie na ku4e...naprimer JOHN66 mikeham6@AOL.com



Тема Re: Прочети си го самнови [re: eлия]  
Авторo ne (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:45



hubu, de shto mi se vryzvash?:) az sym prosto myj, da ne ti dreme.
a "s"-to e v smisyl na z... malko se e poobyrkal choveka. inache e dosta negramoten gorkia... no ima niakakva logika v dumite mu ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.