Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 14.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема devoiki;mi shte umara beeeeeeeнови  
Авторindigne (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 12:54



v4era Alexandra/daskalicata za koqto vi pisah,4e sam hlatnala po neq/ ni dade tema......za L'AMOUR .....i postoqnno mi iskashe mnenieto,a az glupost sled glupost drankah.........:((((((((((( Dnes mi kaza 4e mnogo e haresala diska:)))) diska na wikeda hahahaa.....
......nemoga i NEMOOOOGAAA da i kaja NISHTO!!!!!napravo se plasha ot sebe si,a skoro shte imame skapana vakanciq............a tq me pobutva devoikata,puska shegi,az stoq kato 4ukan idiot,daje mi se potqt racete.........ide mi da vikam za pomosht..........kak mojah taka da zatana,..........
mejdu drugoto na men mi li4i kakva sam i za kakvo se borq,ako si savsem malko pronicatelen vseki bi se dosetil......sigurno se doseshta a?ili dali ne me misli za skinarka???s brasnata glava sam???pfuuuuuuu shte pukanaaaaaaa



Тема Re: devoiki;mi shte umara beeeeeeeнови [re: indigne]  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано14.03.02 14:08



.aide kaizvai I go veche , kvoto shte da stava ,do koga shte se tromozish takAAA?!?!
...atakuvia ja smelo ,no i nejno ,stiskam ti palci,...mislia edin razgovor na cheteri ochi shte te privede v noramlo ti sustoiani i shte si nas jsno s nehstata ,shte vidish kak shte ti olekne
...inache ciala vukancia niama da ti izlezne ot glavata ,a v drugia sluchei (kakto i kajesh )))...ot legloto (((primerno))))...

All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: devoiki;mi shte umara beeeeeee [re: indigne]  
Авторnjakoja (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 14:12



Ne se trushkaj tolkova. Ne razbrah na kolko godini e uchitelkata ti no ako e do 30 imash goljam shans da ti se sluchi neshto valnuvashto. Obache zabravi dokato si v shkoloto da stane kakvoto i da e..... Spored men trjbva da se durzish po-umereno i ako ja iskash v nikakuv sluchaj ne paradiraj simpatiite si pred ostanalite v klasa. Badi po-diskretna i9 se opitaj da vlizash v kontakt s neja bez da ima okolo teb prijatelcheta ili drugi daskali. Nauchi i GSM-a ili tam kakvoto e, adresa ili puk poruchaj ot njakoj cvetarski magazin anonimen buket rozi, kojto da dostavjat na adresa na uchilishteto na nejno ime. Shte se shashne pone i shte ja grize lubopitstvo.
V nikakuv sluchaj ne podhozdaj taka kato bi podhodil njakoi muz - ama zabravi......
Kogato zena iska da bude s zena/v povecheto sluchej/ naistina iska da e s zena, a ne s podobie na muz. Zabravi muzkija mantalitet iiii chakaj vakancijata ili kraja na sroka.
Uspeh .... ako naistina i tja si misli tova koeto ti...inacheee moze da ti se struva che tja iska tova koeto i ti :)



Тема Re: devoiki;mi shte umara beeeeeeeнови [re: indigne]  
Автор Aby (®)
Публикувано14.03.02 16:49



Ако приемем, че тя те харесва има нещо което би я притеснило много. В много страни със закон е забранено учител да е с ученик. Трябва да и покажеш, че си наясно с това, че внимаваш и да и дадеш сигурност и спокойствие в това отношение. Едва ли е готова да жертва репутацията си. Това с анонимните букети ми се струва опасно. Ако са изпратени в училището, колегите и могат да започнат да я бъзикат или да я наблюдават. Ако пратиш цветя у тях, можеш пак да я притесниш...родители, приятел, приятелка.
Според мен трябва да се изяснят нещата без анонимности или, ако ги правиш да проучиш това дали няма да я засегне. Не се ли чувства спокойна всичко може да литне (ако го има де).
Според мен играта на думи е много подходяща в случая...остани с нея насаме след часовете или "случайно" се засечете някъде и наблюдавай какво говори, като спомене нещо за храна я покани да отидете заедно, или за пазаруване-кажи, че тъкмо това си щяла да правиш или разходка, филм...нещо, ако ще и да е най-странното. Като вече сте заедно за повечко време поговори с нея.

Успех




Тема E tochno puk sa zemi ta pukni...iнови [re: indigne]  
Автор SamoTia (the Drive)
Публикувано15.03.02 02:24



...hey ,vij sega -ako s drugarkata ne stane nishto ,az vinagi sum si padala
po brusnati glavi...lele she te poburkam ,hahaha
Vednuj (abe nekolko puti :))) si brusnah i az glavata i kolkoto i
da sum vlubena v sebe si - tz e ne mojah da si posegna nachi ...ta
predlagam ako ne tam ,drasni edin -dva reda na SamoTia i moje puk zaedno
da go proslushkame toia mi ti CCDD ,kikiki

Are umnata !

Come and get it ST


Тема samoTia,nqma da se pukna:)))pone ne savsem:)нови [re: SamoTia]  
Авторindigne (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 12:46



Mnogo milo predlojenie,ehhhhhh:))),ama vnimavai kakvo si pojelavash,4e moje naistina da ti se slu4i:)))sheguvam se;)))
az imam edin nedsostatak,ne otkazvam na jeni i na po4erpka:)hahahha,a ako ve4e sam po4erpena savsem ne im otkazvam:)))))
ako si v BG,kato se varna ti 4erpish,a?:))))a ako ne si.........ninam:)))




Тема za vsi4ki koito sa pisaliнови [re: indigne]  
Авторindigne (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 12:56



mnogo vi blagodarq,naistina ste kazali,gotini neshta,koito shte imam predvid:))))i si gi imam de:))osobeno sam vnimatelna,zashtoto kolegite mi ne sa ot nai....kak da kaja....abeeeee,ne iskam da me razbirat,a az izobshto ne paradiram,no ne se i kriq....toest ....da.:)))))
vaprosnata daskalica e na 23 godini,az sam na 24.Tq e posledna godina studentka po literatura i gramatika i raboti v nashiq universitet /neshto kato v BG I4S-institut za 4ujdestranni studenti/ vremenno,koeto razbira se me plashi...taka 4e otnosheniqta U4ITEL U4ENIK,ne me pritesnqvat,oshte pove4e...toest STUDENT U4ITEL....pfffffffffff zaekvam ve4e i kato pisha:)
....spiram da pisha po zagubenata si tema......sledvashtiq pak OBESHTAAAAVAM 4E SHTE VI KAJA ! uraaaaaaaaaaaa:))) aide mnogo mnogo vi merci,stiskaite palci,da ne po4na mnogo da kakanija:))))to i frenskiq mi edin .....ama karai:))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.