Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 22.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема С усмивка  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 17:46



научих, че хетеросексуалността е опасна за моето здраве. ОК. Не знам дали успяваме да отдадем дължимото на всички, които се грижат за нас - за нашето ограмотяване, за разбуждането на неграмотните, унижаваните и безправните, за пълната ни осведоменост и наличието на всички необходими данни / факти ..., без които погледът ни върху света би ... изоставал, някак. Сигурно не, всъщност. А и не за това потраквам по клавиатурата.

Мисълта ми е за правото на избор. Оценявам интересното изложение - ако и да е леко несъстоятелно в по-голямата си част - да, благодаря, ще го взема под внимание. Е, едва ли ще се стигне до законотворчество, но нейсе



Тема винаги си била вироглаво шиле ;-)нови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано01.03.02 17:59



ама ти е широко около врата, щото се шматкаш не по БГ ливадките...

честита баба Марта :)
с две усмивки,
в.

IMAGINE...


Тема Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано01.03.02 22:33



Що се отнася до дължимото... казано е... "Кесаревото - Кесарю"...
Впрочем има и Ден на Народните Будители



Тема От малка ;)))нови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 09:50



Доста 'въпреки' съм била, истина е ;) И си се шматкам точно по бг-ливадките, и много си ми харесва даже. Няма да развалям дисциплината - ей сегичка ще подрасна някой и друг ред още само, и после - на ливадката :)

ЧБМ и на теб



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: eлия]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 09:55



Мдам, грешка. Не било добронамереност, а снизхождение. Още по-лесно, уви ;)

Може би единственото 'ценно' в изложението за вредата от хетеросексуалността беше точно доброто намерение, а то ... Жалко.



Тема сори, ама грешканови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 13:11



сбърках те с друга девойка - която си пасе из УСА-то. а на теб весело подскачане из родните ливадки :)

и сега ли още го даваш "въпреки"?

IMAGINE...


Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 13:25



еее, я не се впрягай :) това с вредата си е очевидно несериозно - ако го взимаш сериозно ;-) приеми го като парадоксална теза, целяща да провокира вниманието към един проблем - дискриминацията на хомосексуализма - чрез обръщането му: дискриминация на хетереосексуализма.

пък и Елия обича да шокира и провокира, а най се кефи, когато хората й се връзват



IMAGINE...


Тема Лошо няма ;)нови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 13:37



Добре е, че се познавате тук и - сори, ако съм 'прописала' директно с нечий ник ;)

Хич никак даже не го давам - кротнала съм се, та чак си се чудя ;)



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 13:43



Не само не се впрягам, но дори предлагам 'осмисляне' - достойно е да просветлиш от висотата на ... к'вото там ;)
За Елия не знам дали обича да шокира, но провокациите (когато съм ги срещала по пътечките и из ливадките) са далеч по-въздействени, когато не си вярваш чак толкова. Много е крехко разграничението между това да не се вземаш насериозно и да лаладжийстваш, не? ;)



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано04.03.02 15:52



Винаги ми е било много чудно, когато някой призове да не се взимаме насериозно... или когато заяви че сам не се взима насериозно...
Как тогава другите ще ни взимат насериозно...
Висотата на Олимп... подсказвам ти само...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.