Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 18.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема С усмивка  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 17:46



научих, че хетеросексуалността е опасна за моето здраве. ОК. Не знам дали успяваме да отдадем дължимото на всички, които се грижат за нас - за нашето ограмотяване, за разбуждането на неграмотните, унижаваните и безправните, за пълната ни осведоменост и наличието на всички необходими данни / факти ..., без които погледът ни върху света би ... изоставал, някак. Сигурно не, всъщност. А и не за това потраквам по клавиатурата.

Мисълта ми е за правото на избор. Оценявам интересното изложение - ако и да е леко несъстоятелно в по-голямата си част - да, благодаря, ще го взема под внимание. Е, едва ли ще се стигне до законотворчество, но нейсе



Тема винаги си била вироглаво шиле ;-)нови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано01.03.02 17:59



ама ти е широко около врата, щото се шматкаш не по БГ ливадките...

честита баба Марта :)
с две усмивки,
в.

IMAGINE...


Тема Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано01.03.02 22:33



Що се отнася до дължимото... казано е... "Кесаревото - Кесарю"...
Впрочем има и Ден на Народните Будители



Тема От малка ;)))нови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 09:50



Доста 'въпреки' съм била, истина е ;) И си се шматкам точно по бг-ливадките, и много си ми харесва даже. Няма да развалям дисциплината - ей сегичка ще подрасна някой и друг ред още само, и после - на ливадката :)

ЧБМ и на теб



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: eлия]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 09:55



Мдам, грешка. Не било добронамереност, а снизхождение. Още по-лесно, уви ;)

Може би единственото 'ценно' в изложението за вредата от хетеросексуалността беше точно доброто намерение, а то ... Жалко.



Тема сори, ама грешканови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 13:11



сбърках те с друга девойка - която си пасе из УСА-то. а на теб весело подскачане из родните ливадки :)

и сега ли още го даваш "въпреки"?

IMAGINE...


Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 13:25



еее, я не се впрягай :) това с вредата си е очевидно несериозно - ако го взимаш сериозно ;-) приеми го като парадоксална теза, целяща да провокира вниманието към един проблем - дискриминацията на хомосексуализма - чрез обръщането му: дискриминация на хетереосексуализма.

пък и Елия обича да шокира и провокира, а най се кефи, когато хората й се връзват



IMAGINE...


Тема Лошо няма ;)нови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 13:37



Добре е, че се познавате тук и - сори, ако съм 'прописала' директно с нечий ник ;)

Хич никак даже не го давам - кротнала съм се, та чак си се чудя ;)



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 13:43



Не само не се впрягам, но дори предлагам 'осмисляне' - достойно е да просветлиш от висотата на ... к'вото там ;)
За Елия не знам дали обича да шокира, но провокациите (когато съм ги срещала по пътечките и из ливадките) са далеч по-въздействени, когато не си вярваш чак толкова. Много е крехко разграничението между това да не се вземаш насериозно и да лаладжийстваш, не? ;)



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано04.03.02 15:52



Винаги ми е било много чудно, когато някой призове да не се взимаме насериозно... или когато заяви че сам не се взима насериозно...
Как тогава другите ще ни взимат насериозно...
Висотата на Олимп... подсказвам ти само...



Тема как ще има :-)нови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 18:08



не, бре, пиши с този ник - няма такъв ник, на една приятелка това й е истинското име, та затуй се оплетох...

напоследък аман от тия никове (нерегистрираните) - ама чия собственост бил никът, кой всъщност пишел с него и бла-бла... разследвания, разправиии... абе, глупости на търкалета, ако питаш мен

ти що не се регистрираш?
и изобщо интересно ми е - защо изобщо хората не се регистрират?

IMAGINE...


Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано04.03.02 18:17



ако се взимаш съвсем насериозно, непрекъснато съществува рискът да станеш смешен - колкото по-насериозно, толкова по-смешен ;-)

струва ми се, че способността да погледнеш с хумор, с ирония, със смях на себе си е висш израз на интелект, а?

IMAGINE...


Тема Абсолютно съм синови [re: Джeйн]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 20:21



регистрирана даже - но по-лесничко някак, и уж за мъничко влизам ;) Чиста съвест, един вид, щото всъщност трябва съвсем други работи да правя - знаеш как е. Една позната в такива ситуации мъдро отбелязва - прокрастинация му е майката



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: eлия]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 20:26



Аз теб насериозно - не . Себе си - също не, без заявка Ще чакам да поизчистиш тук, да стане чисто и светло и да си говориш / пишеш само със стойностни хора (това вече си е заявка, не мислиш ли?)

Ха сполай ти и със здраве!



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано04.03.02 21:49



Непременно ще го направя...
Те сами си отпадат...
Щом сама не се взимаш насериозно... не съм и очаквала да ме вземеш и мен насериозно...
Както и не очаквам да вземеш нещо изобщо насериозно...
А уж всички все се оплакват от несериозни хора...
Във всички случаи обаче сравни това което ти пишеш и драсканиците на мишките.. сама ще направиш разликата...
Аз не очаквам да плеснем с ръце и да се запрегръщаме всички...
Само не искам да затъпявам, като може да си общувам и със нещо по-стойностно...
Не давам оценки за хората без да имам достатъчно впечатления...
Но и не премълчавам впечатленията си...
Какво лошо има в това



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано04.03.02 21:53



Аз не мисля така Джейн....
Мисля точно обратното...
Човек става смешен, когато се има за повече отколкото е всъщност... Въпросът опира до покритие на заявени претенции...
Хората трябва да ценят своите стойности и да ги проявяват...
Това ни учат и от по-умните уж страни... примерно когато отидеш на интервю за работа да изтъкнеш силните си страни...
Според мен е белег на страх и несигурност човек да подценява стойностите си...
Има и друга възможност... по-лошата...
Да очаква опровержение... да му се каже - "Не не... ти си супер - не говори така за себе си"



Тема Re: Абсолютно съм синови [re: Янa]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано05.03.02 00:02



знам, знам как е... ама шефът ти знае ли и к`во смЕта за т`ва?

IMAGINE...


Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: eлия]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано05.03.02 01:29



нямам предвид човек да се подценява, говорех за нещо по-различно - умението да гледаш с чувство за хумор на себе си, а не само на околните. това е висш признак на интелект. лесно е да виждаш смешното у околните, трудно е да надмогнеш собственото си Его и да го видиш (смешното) у себе си.

IMAGINE...


Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано05.03.02 05:00



За това съм абсолютно съгласна...
Но не е едно и също да гледаш с чувство за хумор на себе си и да не се взимаш насериозно...
Сериозно - липса на хумор
Несериозно - хумористичен...
Не че не става...но много окрупняваме и по този начин обезмисляме насоката според мен...
Но това не е от силните ми области..може и да греша



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: eлия]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 10:13



Самотно ще ти е на тоз Олимп, не мислиш ли? Как така сами си отпадат?! Може и да ми се струва само, но някои си тръгват. Пак любимото право на избор ;)
Не ставаме по-умни или по-добри, ако лепим етикетчета и боцкаме с карфички в хербария. А и има неща като благородство, толерантност, добронамереност - те имат значение в този живот, и стойност. Но е мнооого трудно. Аз още не съм там, а ти? Въобще има ли ги на твоята карта? ;)
Има едни деца - и едни майки, де - когато искат нещо, а не го получават, се тръшват на пода / на земята / насред магазина / парка / ... и заревават с цяло гърло. Толкова малки, а вече ;)... Невъзпитано. Както и да е, де ;)



Тема Re: Естествено, до такава промяна не може да се стигненови [re: Янa]  
Автор eлия ()
Публикувано05.03.02 15:25



Не мисля, че съм капризна като тези деца... когато искам нещо и не го получавам не се тръшвам като тях... а правя всичко възможно да го получа... ако не го получа се отказвам временно... само временно...
Но разбирам на къде биеш... мисля си само дали тези деца, които се тръшват са по-лоши от онези, които не смеят и да си поискат с тих глас... Децата порастват - а на този свят нищо не се дава... Каквото си вземеш - това...
Дали имам тези качества ще се въздържа от коментар... не искам да се самооценявам...
И не целя да стана по-умна нито по-добра с това, което правя... мисля че тук никой не влиза за да стане по-умен или по-добър... Просто ми е по-комфортно да си казвам това, което ми е на сърцето... а и друго има... удоволствие е да виждам че мога да си го позволя...
На Олимп няма да ми е самотно... Тълпата не определя нивото на самотата... Нагледала съм се и съм се наслушала на банди ръкопляскащи и на мажоретки...
Май четеш избирателно обаче...
Първо все още има хора, които ме харесват... забелязвам че дори и ти си кореспондираш с мен и с някои от тези хора...
Второ, ето че се поосвободи място и за теб тук... например...
Та така...



Тема Естествено!нови [re: eлия]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 16:13



В Замъка на шапкаря винаги ще се намери място за още един на масата за чай ;)

Абсолютно избирателно чета, и още как! Важното е да е весело! И никак не държа да показвам / доказвам колко и как - и дали - съм права. На повечето хора това им е много важно - което оценявам и се съгласявам
Така де - това пък аз мога да си го позволя ;)

Нищо лично не влагам в кореспондирането си с когото и да било из мрежата - харесвам / не харесвам са силни неща, тях - за хора, на които държа. По-скоро - някои неща / теми / мнения / изложения са интересни, някои гъделичкат да се позаядеш - лекичко, други са наистина забавни, а има и някои откровено дразнещи с претенцията, събрана в неграмотно написаното. Факт - всички с прилична езикова и обща култура могат да громят тук наред. Някои могат да го правят и стилно. За повечето - достатъчно им е, че могат - не го правят. Сигурна съм, че ти доставя удоволствие да 'можеш да си го позволяваш'. Виж, за децата - по-иначе може




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.