Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Щастието...  
Авторoтвъд aлeятa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 13:19



"Щастието да даряваш е по-голямо от това да получаваш"

Какво мислите вие? Кога се чувствате по-щастливи? И да даряваш - кога? А какво? Какво бихте искали да дарите на най-добрата си приятелка? А на жената, която обичате? А на непознатите, с които се разминаваме всеки ден?



Тема Re: Щастието...нови [re: oтвъд aлeятa]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 14:18



udovolstvieto da dostavi6 6tastie njakomu su6to e ne6to koeto polu4ava6 nasre6ta i to v pove4eto slu4ai e po cenno ...



Тема Re: Щастието...нови [re: oтвъд aлeятa]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 16:01



Vsichki imame nuzhda ot odobrenie, blagodarnost i obich v zamiana. Niama nishto losho v tova da iskash da poluchavash. No mi se struva mnogo silno da prevyzmognesh sebe si i da mozhesh samo da davash.



Тема Re: Щастието...нови [re: oтвъд aлeятa]  
Автор Angela (konser vator)
Публикувано21.02.02 16:08



бих подарила на всички по едно малко цвете...с усмивка..и много любов

Angela



Тема Re: Щастието...нови [re: Angela]  
Автор Aby (®)
Публикувано21.02.02 16:21



Това е много мило...

Аз пък не подарих едно цвете...



Тема Re: Щастието...нови [re: oтвъд aлeятa]  
Автор sega (...не знам...)
Публикувано22.02.02 08:52



От доста време се опитвам да дам определение на щастието! Пък то взе, че се оказа май като многоликия бог Янус!Толкова различно всеки път и все пак -щастие!Искам да им даря щастие! На всички!На приятелите си, на непознатите, но най-много на любимата жена!С цвете, с усмивка, понякога с тъга, с шепот, защото нали е забранено да се крещи или поне казват, че е неприлично! Щастие е да се научиш да можеш да обичаш! Аз мога, а ти?



Тема Re: Щастието...нови [re: oтвъд aлeятa]  
Автор Lessy (виртуална)
Публикувано22.02.02 10:04



Щастието да даряваш...иска ми се да извикам колко е хубаво да даряваш, без да очакваш нищо в замяна..ама има една малка подробност...че се чувстваш щастлив да даряваш, ако знаеш, ако виждаш, че носиш щастие с това, което даряваш...ако не го виждаш...тогава се губи и твоето щастие...Тук веднага мога да си противореча, че все пак понякога изпадаме в състояние на лудост, когато наистина ..абе наистина сме си съвсем луди :-))
Няма специални моменти...обаче е най-готино, когато изведнъж ти дойде настроението да го направиш...да подариш де :)...и трябва да го хванеш момента...да се поддадеш на импулса...защото после май се губи, а с това се загубват и следващите хубави моменти, когато си подарил и си видял усмивката...аз така имам едно неподарено звънче..:-))(
На непознатите дарявам усмивки...Понякога мънички , друг път широки , трети път с леко намигване , а понякога .....така......и после гледам в небето невинно..обаче продължавайки да се усмихвам и тананикайки си, защото ме мислят за луда... не че бъркат
Всъщност бих искала да подаря спокойствие...разбиране...усмивка..но не само на моето лице...усещане ...за мига...за любов...за приятелство...

една виртуална измислица


Тема Ако да обичашнови [re: sega]  
Авторoтвъд aлeятa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 10:05



означава:
да можеш да изслушваш
да можеш да говориш
да можеш да усещаш
да можеш да забравиш за себе си понякога
да можеш да цениш тишината
да можеш да слушаш със сърцето си
да можеш да почувстваш болката на другия
или радостта му и да можеш да се радваш заедно с него
да можеш да го задържиш и
да можеш да го пуснеш тогава, когато той/тя избира свободата
да можеш да му спестиш чувстото на вина
да можеш да му спестиш дребните злобни нещица...

съм се научила и аз

Понякога имам съмнения, че не зная дали всичко това наистина означава да можеш да обичаш. Ти ще ми кажеш ли?



Тема Re: Ако да обичашнови [re: oтвъд aлeятa]  
Автор sega (...не знам...)
Публикувано22.02.02 10:26



Не знам дали е това наистина. Хилядите малки нещица от дългия предълъг списък, когато обаче са споделени. Коя съм аз, че да мога? Не съм се научила още, съмнявам се дали някога ще се науча Защото искам да се върна. Не съм съвършена и никога не искам да стана съвършена, защото тогава ще знам всичко. Тогава мога и да мога да ти кажа.



Тема Re: Ако да обичашнови [re: sega]  
Авторoтвъд aлeятa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 11:28



Да не задавам въпроси на които не ми трябва да си отговарям? :-))
Питах защото каза че можеш
Реших че знаеш

Всъщност мисля че това не може да се формулира и опитите да се прави е загуба на ценно време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.