Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чакай Беки...че се обърках...нови [re: rebekka]  
Автор eлия ()
Публикувано17.02.02 17:00



Мерси...
Само ще ти кажа, че много грешно тълкуваш думата полигамия...
Както и да е де...
Весел ден...



Тема Re: Чакай Беки...че се обърках...нови [re: rebekka]  
Автор Aby (®)
Публикувано17.02.02 17:09



Здравей Ребека, съжалявам, че се намесвам в разговора ви, но чета с интерес и много ми се иска да чуя разбирането ти, мнението ти по един спор.
Да кажем, че аз съм лесбийка, а приятелката ми е би сексуална. Тя твърди, че спейки с мъж не ми изневерява-ОК това да кажем го приемам, но идва другият момент. Тя ми казва, че ако аз спя с мъж това няма да е изневяра, а ако съм с жена ще е. Малко странно ми звучи това, защото тя знае, че аз няма да съм с мъж и ми се струва, че го казва точно поради тази причина. Всъщност аз не съм формулирала въпрос, знам ли какво ме интересува, май просто ме е яд, че поставя нещата така.


Приятен ден



Тема Re: Kakvo mislite za izneverite?нови [re: iva_g]  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано18.02.02 23:16



мда-а... има обаче и по-объркваща ситуация (от личен опит говоря): изневериш с някоя дама, уж случайно, инцидентно (така си казваш, когато го правиш) и после бавно, но неотклонно започваш да осъзнаваш, че се влюбваш и нищо не можеш да направиш... и започваш да се разкъсваш между двете - между жена ти, с която те свързват куп трайни, изградени, улегнали неща, и новата "незаконна" любов... и не ти се иска да загубиш нито една от двете... и... и изобщо каша :((

някой има ли личен опит за решение на подобна ситуация? щото аз нищо не можах да измисля и направя... т.е., оставих нещата да вървят както си вървят... неспособност да взема решение... времето да решава...

IMAGINE...


Тема Re: Чакай Беки...че се обърках...нови [re: Jesica]  
Автор Aby (®)
Публикувано19.02.02 16:29



Разбира се, че искам да чуя още мнения, нали за това се пускат въпросите в клуба....Благодаря ти адашке :-р

А ти защо мислиш така, ти ли си се чувствала по подобен начин?
Знам ли, за мен няма значение мъж ли е или жена, все си е вид изневяра, но пък не отричам другата позиция...логично звучи, просто аз съм моногамна по подразбиране, ако мога да си го позволя....това вече е друга тема де и за нея не ми се говори.


Приятен ден



Тема Re: Чакай Беки...че се обърках...нови [re: Jesica]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано20.02.02 01:11



Ако позволите...
Да приемеш секса на приятелката ти с друг, независимо дали е мъж или жена, за нещо нормално е много трудно и често невъзможно... И не защото мъжът не е конкуренция. Изхождайки от личната ми гледна точка аз примерно не виждам как мога да изисквам от приятелката ми да не спи с мъж, при положение, че самата аз не само спя, но и живея с мъж. Това, обаче, въобще не означава, че ми е безразлично или ми се струва нормално или не ме Изяжда отвътре факта, че приятелката ми също спи в леглото на мъж. Просто нямам морално право да я виня за това. А то никак, ама никак не намалява неприятното усещане... Т.е. носи някакво равенство в положенията само...

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...

Редактирано от eva_ss на 20.02.02 01:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.