Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 27.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Харесването, нехаресването и промяната  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 14:32



Прочетох внимателно темата на SVETI и отначало се замислих а после ми стана тъжно. Защо се опитваме насила да настройваме хората срещу себе си? X била зарязана от Y и затова всички от типа на Y са гадни хетерки, предателки, мръсници и изобщо не са хора. А сред какви живее тогава?

A била изоставена от Z и страдала. Затова решила и тя да изоставя другите и те страдат. А на нея да и е кеф. Някъде назад бях написала за една случка в една дискотека... Това също може да е резултат на изоставяне. А ако изоставената реши, че няма да е така?

Нещо определено не мога да схвана ама сигурно е защото вече съм на 30 и съм хванала склероза Защо трябва да се смята, че света трябва да се върти около собствените проблеми? Така забравяме, че по този начин е доста вероятно да засегнем хора, които ни обичат или уважават. Егоизмът и смятането, че ние сме най-важните води до странни резултати

Не смятам, че като сме добри и отзивчиви губим. Е ако отчаяно искаме да се харесаме на някоя и затова се лигавим естествено е да се възползват от нас. Определено не понасям надменните и с огромно самочувствие жени които мислейки, че са хубави мислят, че имат правото да зарязват хората ей така.

Отплеснах се май Не бих искала да засегна някоя тук. Просто си мисля, че умението да живеем с хора е не по-малко важно от това да браним чувствата и интересите си.

Приятен ден



Тема Re: Харесването, нехаресването и промянатанови [re: hm]  
Автор profligate (непознат)
Публикувано07.02.02 14:52




Май това твоето е странен резултат



Изцяло подкрепям мнението ти...

звездите са осветени, за да може всеки да намери своята някой ден

Тема Re: Харесването, нехаресването и промянатанови [re: hm]  
Авторnjakoja (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 17:00



Аз също прочетох внимателно коментарите по така объжданата тема и не приемам пълното отрицание, като средство за доминиране. Представяте ли си ако систематизираме критериите на всички нас за "идеалната жена".....май такава няма да намерим.
Всеки някога с някого е преживял някакво разочарование .... и нека не наказваме настоящите и бъдещите си партньорки със спомени от моменти на огорчение. Егоистично е , а в любовта това е последното нещо което трява да демонстрираме.
Аз вярвам в доброто - давам го и ми го връщат




Тема Ашколсум бе лесбийки...нови [re: hm]  
Автор eлия ()
Публикувано09.02.02 01:43



Темата на Свети...разбрах я...и след като я разбрах - ужасно се впечатлих...
Та разбрах, че тя основно до сега се е занимавала с хетеросексуални...
Спи само с хетеросексуални сред които има и балерини...
Пустите му балерини бе... Една шепа момичета а всеки спи с тях... Мъжете си ги менкат всяка вечер...виждам, че и лесбийки са ги подбрали...
Хетеросексуалните и те основно с лесбийки спят...какво по-лесно за лесбийка от това да свали хетеросексуална...
А най-лоши били хетеросексуалните балерини, докато спят с лесбийки, крадяли парфюмите на лесбийките...
Сюргениално...както казват Бендер...
Ако не са лесбийките да са фалирали козметичните салони...
Да ама не! - вече Бучаров цитирам...
Като гледам, ако не са лесбийките, ще фалира само Gillete и бирариите...
Вече не знам как да нарека себе си след тази тема... само факта, че имам котка ме кара още да се чувствам лесбийка май... това че спя с жени ли.... еееее... това кой вече го брои...

Мерси на Соня за "пиклата"...нали съм под 30 години
Моля брюнетка да и преведе думите ми...
Кажете и също, че имам котка, змия, хамстер и два охлюва...
Това извън темата...

Но аз съм жена... а като ги чета, какво се оказва... да ви кажа сега аз тъпата
26 годишна руса пикла лицемерка:

Отказват се в този Клуб от жени, които:

- са блондинки (около 20%)
- са хетеросексуални (около 90%)
- са балерини (около 1%)
- крадат парфюми (около 1% - толкова са балерините)
- не са 100%-ови лесбийки (около 99%)
- са под 30 години (около 25%)
- са вятърничави (около 80%)
- са амбициозни (около 20%)
- се занимават с обществена дейност (около 5%)
- не обичат животни (около30%)
- са комплексарки (около 99% според някои "учени" всеки човек си има комплекси в някакво отношение)
- са злобарки (около 50%)
- са егоистки (около 94% - неегоистките обикновено са в обществените организации - 1% остават)
- са използвачки (около 80%)
- са предателки (около 33% - според приказката, че от трима българи единия се оказва предател)
- са надувки (около 20% - да предположим, че толкова са красивите жени...не познавам скромна красива лесбийка)
- нямат чувство за хумор (около 50%)
- са лицемерки (около 30%)
- са компютърни специалисти (около 1%)

Та чета си аз и си мисля... "Абе Елия...само ти ли обичаш жени в този клуб и не се отказваш от тях???"
Е добре...аз пък ще кажа следното... понеже няма такова чудо като жена, отговаряща на посочените критерии....излиза, че тук повсеместно се отказват от жените изобщо...
Това от една страна ме кара да цвиля от радост... сума жени ще останат за русата, непретенциозна пикла - разбирай Елия...
От друга се сещам, че все повече ще трябва да споря с мъжете, твърдящи, че са спали с лесбийка... щото нали...като се отказват от жените излиза, че мъжете ще намажат... но казано е...каквото сама си направиш...и мъж не може да ти го направи...
Ааааааа.....Елия преигра тук...за Дявола ставаше дума в поговорката... Преди тази тема да се появи, много щяха сигурно да ми кажат, че мъж е синоним на дявол...но сега няма как...нали се отказаха от жените...
Даже прочетох, че след като спи Мирето с лесбийка ще се почувства омърсена и използвана...
Ашколсум бе лесбийки....Евалла...Машалла....
Поклон ви правя...

Не знам какво да кажа просто... смея се през сълзи...



Тема Елия...нови [re: eлия]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано09.02.02 02:55



наистина преигра.Моето мнение беше изключително сериозно
мотивирано. Самото ми включване в тази тема целеше да каже нещо
на някой, който все още значи много,наистина много за мен.
Ако на един кантар поставиш лесбийката и общността ,всичките им развяти
знаменца, всичките им грандомански приказчици за единството...а на
другия...една много тъжна нежност и едно /само едно останало/ парченце
вяра- за мен кое мислиш е важното?
Нападай другите в случая...моя умна под 30-годишна блондинке...

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Ринги ринги рае...нови [re: Coня]  
Автор eлия ()
Публикувано09.02.02 03:09



Не мисля да правя дискусии...
Преиграла - преиграла...
Здраве да е..това да ми е кусура...
Казах каквото имах да казвам в предишния постинг и извън темата за която говорим...



Тема Re: Ашколсум бе лесбийки...нови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано10.02.02 15:40



Знаех си, че ще се хванеш за "лицемерка", само се чудех кога ли

Дано наистина си се смяла през сълзи, защото аз лично това и очаквах да бъде основна реакция

А в тази тема за какво става въпрос точно, че нали и аз съм тъпа пикла блондинка под 30 години....?!

как си мило?!



Тема Блондинка????нови [re: iva_g]  
Автор eлия ()
Публикувано11.02.02 01:56



Е хайде сега...знаем се :-)
Добре съм...



Тема Re: Ашколсум бе лесбийки...нови [re: eлия]  
Автор Lessy (виртуална)
Публикувано11.02.02 08:44



Честно казано и аз нямам нищо против амбициозна блондинка под 30 години, занимаваща се с обществена дейност, използваща парфюм, надувка и с чувство за хумор...но също така нямам нищо против и сериозна брюнетка над 30 години, незанимаваща се с обществена дейност ...въпрос на настроение и подход ...
Усмивка от мен за теб, удоволствие е да те чета

една виртуална измислица


Тема откровенно не разбирамнови [re: hm]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 10:09



Специално тази сутрин сядам в един клуб за да погледна какво става в нашия клуб. И виждам, че има мнения по моето Радвам се и отварям. И какво намирам Караница на неизвестна за мен тема явно започната на друго място и пренесена тук.

Аз съм 30 годишна брюнетка със започнала вече да побелява коса. Не се смятам за най-учената или най-красивата или най- принципната или каквото и да е най-. Казвала съм тук какво мисля и какво искам. Сега ще го кажа пак.


ПИСНААААААААААААААААААААААА МИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!

Отвратена съм от невъзможноста да се проведе в този клуб един нормален разговор на сериозна тема. Тук като гледам най-много се ценят караниците и заяжданията. Ако не е с мъжете то помежду нас. На лична тема, на тема разбирания на това коя казала на трета, че четвъртата е еди каква си.

Жените които могат да кажат нещо интересно все по-рядко пишат. А се подвизават разни странни хора дето най-голямата им мечта е как да накарат другите да страдат или да кажат колко не харесват тая или оная. Не желая да засягам никоя но според мен се мина границата на нормалното тук. Остава да сложим обява "Първи частен виртуален лесбийски публичен дом" и да направим теми за гадните тия и отвратителните ония Да си показваме мръсното бельо и да се държим като в детската градина - на ти си куклата дай си ми парцалките...

Моите уважения към Елия, която има смелоста да каже нещата такива каквито са. Моите уважения към Lessy, iva_g и всички други които не се нахвърлиха да обиждат а се опитаха да разберат.

Ако някоя се чуства персонално засегната да каже от какво за да и се извиня. Но това което видях тук в тази тема ме възмути. Големи хора сме а се държим така ужасно глупаво...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.