Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 29.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема pr0menih se...  
Автор mireto:) (адвокатка)
Публикувано02.02.02 21:45



0t i3vestn0 vreme ne vlizam tuk...nameri se jena k0qt0 da me pr0meni...nqma da vi 0pisvam stanal0t0 za6t0t0 znam kakv0 shte kajat nqk0i h0ra..."ti vse se vlubvash...ti si malka..buru buru" :]] taka si e de. e sa iskam da vi sp0delq - 0t dnes sum kurva!!! spiram da se iad0svam az jeni, k0it0 ne go zaslujavat i spiram da reva, da si kusam zdravet0 i nervite za jeni k0it0 se p0digravat s men. kakt0 az sum stradala, taka shte stradat i jenite k0ito sa vlubeni v men. chukam gi za edna n06t i p0sle aideeee...da si zaminavat. vsichki shte stradat bez men! shte buda kurva, shte se chukam ne za pari, a za ud0v0lstvie. a za da byde edna jena kurva, t0 t0va znachi che e jelana jena!!! e p0vqrvaite az sum jelana i veche m0ga sama da se 0pravqm v jiv0ta. krai na m0et0 stradanie, sledva na 0stanalite...:]]]] radvam se che me izslushahte sq veche sum sp0koina:] ako ima nqk0ia det iska da sa ebem, da mi se 0badi na ************(smenih si n0mera predi 2 meseca) ili da mi pishe na e-mail: mirena_storm@hotmail.com
cha0 za sega:]]] radvam se za t0va k0et0 stanah:] !


Редактирано от mireto:) на 02.02.02 21:50

Редактирано от eva_s на 03.02.02 12:55.



Тема Re:нови [re: mireto:)]  
Авторjezabelle (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 22:26



mireto, izglejda, ti si prosto edna typa putka



Тема Re:нови [re: jezabelle]  
Автор mireto:) (адвокатка)
Публикувано02.02.02 22:47



mda, ma p0ne si g0 priznavam mila! haresva mi da buda takava! i neka drugite da stradat!!!



Тема Re: pr0menih se...нови [re: mireto:)]  
Автор Aby (®)
Публикувано03.02.02 04:40



Я виж ти..много интересно, знаеш ли и на мен ми е идвало на ума да направя това което ти, но пък после се замислям и си викам...ок правя го, но как се диктуват чувствата, как ще се застраховам срещу тях и си вярвам, че ще успея, но замисля ли се разбирам, че просто съм безсилна. Че колкото и да ми се иска това, то просто в един момент няма да зависи от мен. Та ти пожелавам да успееш, но ако това стане причината ще е в съдбата ти...тя ще го е пожелала....това не зависи от нас. Ние не можем да се застраховаме за нищо в този живот, единственото сигурно нещо в него е смъртта.

Всичко най ти желая



Тема Re: pr0menih se...нови [re: mireto:)]  
Автор Loneliness ()
Публикувано03.02.02 06:28



Боже...Толкова вулгарност и цинизъм, а си само на 15 години...Тялото, някак се прежалва, но за душата не знаех, че е толкова просто...Тъжно...Много тъжно...Мдам...
Съжалявам, не мога да ти пожелая успех по пътя към бездната...В, която знаеш ли - няма нищо...Дано, когато го разбереш, да не е безвъзвратно късно...А преди това, защо не опиташ да бъдеш просто едно младо момиче на 15 години, вместо да бързаш да ставаш нещо, което само в представите ти е такова...Извън тях - не...И е толкова, толкова далеч от Жената...И е толкова, толкова грозно за нея...
Не вярвам, че ще ме разбереш...Всъщност, избора си е твой...И дано си щастлива с това, което избереш...Просто помисли още веднъж...ЗАРАДИ СЕБЕ СИ...


De nocte consilium...


Тема Re: pr0menih se...нови [re: mireto:)]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 06:43



Niamam namerenie da ti dyrzha moralni rechi za dushata i tialoto. Imash pravo da bydesh vsichko, koeto iskash.

Samo edno neshto, koeto znam kato profesionalist, ne me pitay kakyv - ako ne chuvstvash bolka, niama da chuvstvash i nishto drugo - radost, vyodushevlenie, systradanie, liubov. Tova mi se nalaga chesto da go povtariam.
Vyprosyt ne e da niama bolka, a kak shte se spravish s neya.

Blagodaria ti, che me izslusha.

Kysmet!



Тема Re: pr0menih se...нови [re: Aby]  
Автор Loneliness ()
Публикувано03.02.02 06:50



Aby, за Бога - не можеш да обясняваш всичко със Съдбата...Дали ще бъдеш, Жена или нищожество, зависи САМО и ЕДИНСТВЕНО от ТЕБ...И, ако си второто, то няма да е защото Съдбата е искала, а защото ТИ си го допуснала...

De nocte consilium...


Тема Re: pr0menih se...нови [re: mireto:)]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 09:34



а ти коя зодия си ... 'от днес реших' - яко, яко.
1-ви принцип на Дзен - живота е страдание, ако искаш си избери професия пътен знак (то пак е курва, но поне пише нещо на него) - ще си страдаш и туйто ... да не мислиш, че като си курва няма да си човек :)))
или малко по-женственото - чувстваш ли, че можеш да спреш да чувстваш :)))
хмм, я да взема да ти припомня - курвата си има клиентела, и е желана само за тази си клиентела. Ти поставяш акцента на 'желана', аз - на 'само' :)))
Ся да не реши, че те отказвам - мнеее, поздравявам те за намереното спокойствие !

<..

..>

Тема Re: pr0menih se...нови [re: YD]  
Автор Lessy (виртуална)
Публикувано03.02.02 11:43



А ако не можеш да мразиш, не можеш и да обичаш ли?

една виртуална измислица


Тема Re: pr0menih se...нови [re: Loneliness]  
Автор Lessy (виртуална)
Публикувано03.02.02 11:46



Ако не е това начина, кой е тогава?
Ако се изгориш , не можеш да се правиш, че нищо не е станало...


една виртуална измислица



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.