Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvat  
АвторNikoletta (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 13:07



kato domakini mai...
Stiga veche, tova ne e klub Eva i Eva.
Kum vas momicheta - prestanete da otgovaryate na tupite im postingi ... vijte koi temi stoyat nay-otgore!!!!
A smyatam, che otnoshenieto im e arogantno na momenti, pouchitelno, izpulneno s lubopitstvo i vuobshte nepriyatno!
I kolkoto poveche im obrushtate vnimanie, te stavat vse po-nagli



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Nikoletta]  
Автор Firefox (Бясна)
Публикувано21.01.02 14:25



И какво? Да станете като Адам и Адам ли искате? - Нещастно клубче за отчаяни хомо-свалки и идиотски тъпотии?... Ц! Така поне нещо се обсъжда!

Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.


Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Nikoletta]  
Автор Firefox (Бясна)
Публикувано21.01.02 15:11



Превъзхоството се доказва в сблъсък.

: )))
Всъщност мисля, че вече го демонстрирах : )

Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.


Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Firefox]  
АвторNikoletta (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 15:32



Демонстрирай каквото си искаш, едва ли някоя тук от клубарките ги интересуват твоите демонстрации на умствен капацитет.
И целта ми съвсем не е да се заяждам с теб, а да накарам скъпите males да ми прочетат постинга и ако въобще знаят какво означава деликатност и съобразителност да си свият перките и да не са на всяка тенджера похлупак.



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Nikoletta]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 19:20



Men me interesuva kakvo kazvat horata v tozi klub.

A i kogato myzh pusne posting, se govori ne samo s nego, a i s vsichki drugi. Ne zhelaya da se izoliram samo s zheni.



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: YD]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано21.01.02 19:59



ja... ama ti si bila tuk!
hajde, milichka, drasni njakolko reda... az sym wse na noshtni tija dni, razkaza mi se igrata...
no si mislja za teb i te obicham... obicham...



Spri sweta!


Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Nikoletta]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 21:05



Николета, както между жените така и между мъжете има всякаква паплач и отврат. Но мисля, че това не е повод за генерални заключения.

В подобни случаи мисля, че най-добрия подход е отминаването с мълчаливо презрение. Опитите да воюваш с някой досадник са като ходене в кал. Колкото повече се мъчиш с него толкова повече те цапа.

Желая ти приятна вечер или ден - когато го прочетеш Безсмислено е да воюваме помежду си, след като може да се опитаме да се разберем с шега и усмивка



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: няkoй]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 22:02



Hubavo go kaza. Usmivka i na teb!



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: Firefox]  
Автор JESY (®)
Публикувано22.01.02 03:43



Мнението ти само по себе си съдържа и отношението ти към нас.
Значи според теб, ако мъжете не пишат ние тук ще умрем от скука и отчаяни хомо-свалки ...?
Клубчето ще е Нещастно и идиотски тъпо...?

Не знам за какви точно ни мислиш, но можеш да си сигурна, че ако тук е интересно заслугата не е на мъжете. Те са тук не заради нуждата ни от тях, а защото не искаме да се изолираме. Всъщност аз не смятам, че това би било изолиране, но ми се налага мнението на малцинството.
Знаеш ли писнало ми е в живота от надути, самоуверени пуяци които мислят, че без тях земята няма да се върти.
Казваш, че превъзходството се доказва в сблъсък...ще ми доказваш, че ме превъзхождаш ли?
Или си дошла да се блъскаш?


Бяха сложени в отделна тема, клуба тогава (за разлика от сега) не преливаше с простотийте им, пуснати бяха да пишат защото една жена го реши. Както е решила да са тук, така може да ги махне и клуба от това няма да залинее...


Животът е това, което се случва докато правим планове за бъдещето.

Редактирано от JESY на 22.01.02 04:36.



Тема Re: Mujete idvat na gosti, ama se chuvstvatнови [re: willy_s]  
Авторformer (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 04:24



Na men lichno sa mi v poveche prostotiite na mujete naposleduk :(

Ne zabeliazvate li kak mai v tozi klub veche pishat kolkoto jeni, tolkova i muje?

A da zabeliazvate kude vie samite pishete nai-mnogo - tam kudeto se opitvate da ubedite sushtestvata ot mujki pol, che nie sme suvsem normalni hora, s tova li vi se zanimava naistina?

Znaete li niakak si ne moga da priema tochno tuk za smetka na malkoto svestni mujki postingi da ni se nalaga da chetem mnogoto prostotii i unizitelnoto otnoshenie na povecheto muje kum nas.

Vse si mislia , che taka ili inache sa tolkova malko mestata, kudeto jeni kato nas mogat da si pobubriat i popishat dalech ot mujkite ochi, ushi i usta. Niamame li nijda tuk tochno ot tova? Ne tursim li tochno tova? Ne ni li e dostatuchno otnoshenieto im in reallity?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.