Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 16.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тема за посетителите на клуба,нови  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано28.12.01 07:06



които не са би или хомосексуални и в частност -продължение към темата
на Елия към мъжете.
Как бихте реагирали лично вие ако имате приятелка/съпруга с бисексуални
наклонности? /респективно,приятел/съпруг/ Ще ревнувате ли по-малко
или ревността си е ревност...?
Ще проявите ли разбиране към нея/него?
Ще бъдете ли толерантен към паралелна връзка?
Мнението ви за "семейните тройки". Нямам предвид тройката като сексуално изживяване/ 100% от мъжете ще кажат "да"/, а модерното на Запад съжителство в тройка, без значение от вида й.

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: Тема за посетителите на клуба,нови [re: Coня]  
Автор KLlOMBA (непознат)
Публикувано28.12.01 07:17



С риск да се повторя, ще пеистна тук нещо, което ти е познато... :)
как бих реагирала, ако мъжът ми усети влечение към собствения пол - необяснимо ми е, но мисля, че по-малко бих го ревнувала от мъж, отколкото от жена. не ме питаи защо, просто смътно усещам, че може би (с мои думи) аз държа "по-силния коз" :)
все пак, хипотетично погледнато, мисля, че повече бих страдала по загубената любов, ако тои "стане" хомосехуален, защото това, което един мъж дава на друг, мисля, че дори и аз не бих разбрала?
не бих толерирала да съм втора цигулка, независимо от това дали имам съперник или съперница. при цялата си любов, бих се разделила. това би спестило и на двама ни една агонизираща връзка.
разбиране? надали. говоря в частност, защото зная, че съпругът ми не би си и помислил за връзка с друг мъж.
троиките никога не са ни влечали и смятам, че това ни спестява много главоболия :)



Тема Re: Тема за посетителите на клуба,нови [re: Coня]  
Автор Kpъr ((синтезиран))
Публикувано28.12.01 16:46



голяма ще е разликата,
едно ако ми е приятелка,
друго - ако е съпруга...



Тема А според мен ревносттанови [re: KLlOMBA]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано29.12.01 01:06



е именно към духовната страна на въпроса. Доста "разкрепостени" хора на драго сърце толерират мимолетната физическа близост, но не дай си Боже
Боже нещата да прерастнат в една трайна,осъзната, целенасочена емоционална и душевна обвързаност.
Може би еднополовостта по някакъв начин обвързва приятелствата в по-голяма степен от контакта между мъж и жена, съпруг и съпруга. И в самите
два пола е заложено известно противопоставяне по начало,а?
Мъжът е привързан към съпругата, обича я, тя е майката на децата му, но
изпитва силно желание да прекарва повече време с приятели :карти, риболов,
мачове...Тя се чувства пренебрегната.
От друга страна тя пък с много по-голяма лекота говори за душевните си нужди,проблеми, терзания,споделя със своите приятелки. Факт е,че и в двата
случая духовната връзка е по-силната със собствения пол. И по някакъв начин
би било естествено,логично някак ако тази близост се получи и в интимен
план...при подходяща атмосфера, при подходящи условия, при известна
душевна освободеност и взаимно доверие между тях...без значение дали са
мъже или жени...
Дали?

Palms,waves and bottle of champagne

Редактирано от Coня на 29.12.01 02:00.



Тема Трудничко вирее Сонянови [re: az]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано29.12.01 01:57



в среда на революции, болни амбиции и приятелски кръгове :-((( Но ти се включвай по-честичко, по-смело. Не е необходимо да бъдеш агресивна, просто едно общуване е по-пълноценно когато участваш не само като читател...
Как да ти кажа? Описваш ми типична мъжка реакция. Аз си я обяснявам с
подсъзнателния страх от конкуренция. Природен закон е,че в борбата за женската половинка оцелява и печели по-силният, по-умният, по-издръжливият,по-надареният ако щеш мъжкар. В днешно време борбата се води и с други средства: пари, власт, житейски постижения, материална обез-
печеност.Но по същество си е все същото изтощително състезание. А мъжете
при целия им привиден непукизъм всъщност са дори по-уязвими и раними и от
нас в много отношения. Поради тази причина много по-лесно им е да "олекотят" жената-съперник. Обяснявам си го не само с хетеросексуалните
бариери, които в практически план например могат да звучат по следния начин: "една жена не може да има легален брак с друга" / засега, господа / , "една жена не може да направи дете на друга" /пак засега, господа / .Сигурността им идва ако щеш и от това,че в чисто икономически и битов план шансовете за материално оцеляване и проспери-
тет на един мъж са доста по-големи.
И ако звуча прекалено "истки" /сексистки, феминистки и т.н. / -ще ми е интересно да изслушам аргументите "против" тезата ми на поне един умен
мъж.

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Браво...честен синови [re: Kpъr]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано29.12.01 01:58



за двойния аршин
Къде е разликата?

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: Браво...нови [re: Coня]  
АвторKpъr (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 02:31



Разликата е в това което ще се случи после...



Тема Защо е тази абстрактност?нови [re: Kpъr]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано29.12.01 02:38



Хайде да си поговорим...Мисля,че темата е интересна и от гледната
точка на един мъж

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: А според мен ревносттанови [re: Coня]  
Автор KLlOMBA (непознат)
Публикувано29.12.01 03:15



да му се не види, права си донякъде, но аз съм за абсолютната вярност. не, че не съм изпитвала ревност, но тя е била по-скоро неоснована досега (да чукна на дърво), да не кажа един вид женски каприз. и все пак мисля, че една здравословна доза ревност не вреди никому, но понякога е много трудно да накараш разума си да надвие сърцето :( досега ревността ме е връхлитала от никъдето..., особено когато съм пред цикъл! свиквам и се опитвам да я контролирам :)
не съм от тези женички, които не позволяват на половинката cи да мръдне без тях. това по-скоро отдалечава хората.
обичам да излизам с приятелки, но нямам навика, а и не изпитвам необходимостта да обсъждам с тях личните си проблеми. но съм абсолютно съгласна с теб, че в един момент на душевен срив, две жени могат да се сближaт повече, та дори и така връзката им да стане повече от "невинното
женско приятелство".
все пак гледните точки на жени и мъже понякога дотолкова се отдалечават и различават, че понякога oт дрязгите между половете (понякога и в "женския клуб" и "мъжкия клуб"), се чудя какво аджеба можем да измислим, ние жените, за да убедим мъжете, че не всички сме материалистични кучки? говоря за хетеро-средата, защото това е "ежедневието ми".
та, нищо чудно, че в момент на отчаяние, две жени могат да достигнат до абсолютната хармония, която никога не биха постигнали с мъж?

а! сетих се още нещо - 90% от познатите ми твърдят, че с другия пол по-добре се разбират, по-разбрани се чувстват... ако трябва да говоря за себе cи, реално погледнато, 99% от случаите и аз попадам в тази категория - мога да раговарям със съпруга си за всичко, можем всичко (и го правим, разбира се) да си кажем, a другият 1%, които засяга и покрива еднополовостта при мен, е мама - тя е единствената жена, на които разчитам и вярвам безрезервно.

Редактирано от KLlOMBA на 29.12.01 03:38.



Тема Re: А според мен ревносттанови [re: KLlOMBA]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 07:04



hey, ami ti nymash nikakvi svobodni procenti za nikogo.....?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.