Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема da! Dzhein!нови [re: Джeйн]  
АвторFury is my anger (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 17:59



Da, no toa e sarkazym, a ne ironia. Tia goworeshe bukwalno. I ako iskash da widish "myzhka agresia" procheti prednia posting.
Kato moderator iskam da te pomolia da ne go triesh, zashtoto makar i sporen i obiden, shte wyzbudi malko duhowete. Shte se poluchi nai-malkoto... intersno



Тема habish seнови [re: Toi !]  
АвторFury is my anger (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 18:04



Tia weche e preteglila i premeria myzete kato cialo. Za neia te sa nadareni s wsichki nai-otrichatelni kachestwa. taka che kakwoto i da i goworish za tolerantnost, tia niama da te razbere.



Тема Re: so...нови [re: Fury is my anger]  
Автор Kpъr ()
Публикувано18.01.02 18:25



"Razbirash li, wie niakak si ne mozhete da bydete wzemani na seriozno. Neshto kato wremenno otklonenie na dete, koeto skoro shte se osyznae. Wsichko mozhe da se sintezira do: tyrpimost, poradi snizhozhdenie... i da ne zabrawiame fantaziite :) "

може и по друг начин. търпимост, само към хората които евентуално са част от сексуални фантазии ??? ама че глупост... /лично срещу теб, нямам против, пиша го защото в темата има покана към участие, както и възможност да се правят генерализиращи изводи след такова участие/

за другия въпрос - какво ще си помисли сина ти, виждайки! разбира се, всеки си има своя живот, и не бива да се парадира с това че си различен! съгласен съм, че наблюдението на объркани хора не е част от съзряването... това не значи, че трябва да се стига до нетолерантност, и да се забранява на възрастни вече хора да правят каквото си искат - където си искат - е, стига да не искат да натрапват това на другите - просто няма как, да се сложи под контрол всяко действие на всеки на този свят... /ако се правят такива опити, няма да остане място за любов/



Тема Re: ZA ELIAнови [re: eлия]  
Автор BALANS (letech)
Публикувано18.01.02 20:39



xa xa xa :) Goliami sladuri ste zenite , vsichko iskate da znaete i sled kato go oznaete nevi e interesno. Daze ste sposobni da priemete che sam zena , samo i samo da ne priznaete che ima i maze koito razbirat zenskia nachin na mislene
A ot koi tip sam moze da preceni samo istinska zena koito e s men.
Bih kazal che mnogo chesto mi kazvat che sm nerazgadaem.
A ui sam obeden che nikoga neste namerili MAZA , zatova ste se obarnali da tarsite ZENATA. Tarsite razbirane zashtoto sami nese razbirate.
E ima i iskluchenia - togava kogato otvatre ste MAZ.
Iskate , znaete che na vsiaka cena shte go postignete obache niakaksi neznaete tochno kakvo iskate - ne e li taka a ?

Neka silata bade s vas !!!

Редактирано от BALANS на 18.01.02 20:43.



Тема Re: ZA - YDнови [re: YD]  
Автор BALANS (letech)
Публикувано18.01.02 20:48



Ochudvash me s gluposta i nerazbiraneto si - istinski primer za shtaros si.
Shom neshto neti iznasia ili te pretisniava - hop i glavata v zemiata
Ti zatova si i stanala lizbiika - sigurno ne e imalo maz koito da te zabelezi
ama kak da te zabelezi kato ti nesmeesh da si izvadish glavata ot zemiata ?
Tova mi se vikat kompleksi
A az sam tuk sami i edinstveno zashtoto mi e priatno da si govoria sas zeni - bes znachenie kak sa orientirani - vie prosto ste po napted s materiala ot mazete.
TI SI ISKLUCHENIE - pogledni navan a ne gledai smo v sebesi

p.p
Da nesi blondinka ? - maitap , ima i inteligentni blondinki - riadko obache

Neka silata bade s vas !!!


Тема Re: Fury is my angerнови [re: Fury is my anger]  
Автор BALANS (letech)
Публикувано18.01.02 20:55



Sladur - radvam se da vidia che i v toia klub ima inteligentni zeni koito sa sposobni da sadiat sobstvenia si pol.
Moito lichno mneie za neia e che tia nikoga ne e napravila ocenka na mazete , zashtoto iavno nikoga ne e vizdala takav ili ako e vizdala toi ia e naranil.
Zatova e poglednala kam zenite.
Inache sam malko ili mnogo saglasen s vas - ako biah zena i az shtiah da sam lezbiika :) mnogo me kefiat zenite , no ne tapite i ogranichenite - a te preobladavat , tochno kakto preobladavat tapite i ogranicheni maze.

Ne se habia da se habia znachi da vlagam neshto koeto moga da izgubia , a az nevlagam nishto

Neka silata bade s vas !!!


Тема Охххх.......нови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.02 21:32



Ще балансираме някак докато може :-))))))
Спортен дух :-)



Тема Малко по-сериозно...нови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.02 21:36



Всъщност знаеш ли....
Това е тема за много дълга дискусия....и така обяснено накратко съм сигурна, че ще прозвучи различно...
Но винаги повече ме е вълнувало какво изпитвам аз към някого...
Много хора искат да са ми приятели....или да са ми любовници...или и аз не знам...
Това е приятно...и малко досадно понякога...
Но не е нещо, което ще наруши съня ми... Винаги за мен е било по-важно с кого искам аз да съм приятел...и в коя аз съм влюбена...
Не е егоистично...замисли се...всички правим така....

P.S. Сещаме се че и другите имат чувства само когато сме отхвърлени....

Редактирано от eлия на 18.01.02 21:38.



Тема Заслужено...заслужено...нови [re: Coня]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.02 21:44



Но нека поспорим по заглавието...
Нали все пак няма да го убиваме...само ще го "обезмъдим"...
Да кажем....
"Възпитание на Нагона"
"Защо мъжете намразиха лесбийките"
"Висящи Страсти"
"Играчка-плачка"


Дай верно да спретнем един сценарий...после все ще намерим начин да го филмираме...



Тема Подцени ме...нови [re: Fury is my anger]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.02 21:49



Аз не само съм представителна извадка.... но и от каймака....
Тъпотата ми обаче се дължи не на сексуалната ми ориентация...а на цвета на косата ми....
Аз съм естествено руса...което ще рече природно тъпа...
Това че се притесняваш за Вашето оцеляване....е умилително.... просълзена съм...
Едвам успявам да промълвя:
"Живейте бе....живейте..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.