Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема кибер секс  
Авторлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 16:44



Предполагам, че повечето от вас са опитвали?
Как го намирате?
Какво е да го направиш с човек с непознат ник, или пък с познат ник или пък с човек , когото познаваш и в реалността или пък с гаджето си?
Има ли пак активна и пасивна страна?
Аз не съм изпитвала физическо удоволствие, но пък ме гъделичка това, че някой отсреща свършва под въздействие на моите думички




Тема Re: кибер секснови [re: любoпитнa]  
Автор JESY (®)
Публикувано11.12.01 02:23



Защо ли никой не ти отговаря толкова време не мога да разбера...точно сега хич не ми е до писането на подобни глупости, но ще ти отговоря защото според мен не е редно да остават теми без отговор като така и така доста хора могат да ти отговорят.
Аз съм го правила няколко пъти с жена която обичам, но разстоянието ни делеше....пасивна страна не е имало-първо едната, после другата...в последствие разбрах, но не от личен опит, че има хора които обичат само да пишат и такива които само да четат...ми нормално е всъщност да има много вариянти, като в живота...
А това да го правиш с човек когото не познаваш и намаш никакви аспирации спрямо него не знам какво е, предполагам трябва да си луднал за секс, не знам....това е от мен...хехе не съм много веща в занаята

Весел ден


Тема Re: кибер секснови [re: любoпитнa]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано11.12.01 10:24



Е голям гъдел става, ако и отсрещната страна се гъделичка със същото

Акивна и пасивна страна винаги трябва да има, според мен, защото иначе не виждам как ще изпиташ огромно удоволствие, ако мозъка, ръцете и мисълта ти са заети да участват в този вид разговор Та аз съм го правила с познати никове Странно ми се струва, когато някой се пристрастява към това и започва да обикаля стаите, зает единствено да си намери някой... Ако има смисъл това да се превръща в повтаряемо действие, май е само в случаите, когато се прави между партньори, които по една или друга причина са разделени Или ако се чувстваш много самотен или пък си изпитал нужда да си докажеш нещо


златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: кибер секснови [re: любoпитнa]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано11.12.01 11:32



Даа...при първите си стъпки в нета..по-точно в лафче...реших, че трябва да опитам и това :)...и опитах...беше с непознат за мен ник, съответно човек. Това донякъде премахна притеснението..(притеснителна съм си сега..вие какво..:-)))
Усещането..всъщност въобще не съм се замисляла и помисляла, че трябва и да изпитам физическо удоволствие от това или да се опитам да изпитам такова. Предивикателство имаше..предизвикателството да използваш нужните думи, да уцелиш златната среда..хем достатъчно възбуждащо и описателно :)..хем..достатъчно меко като изказ...за да не е много грубо за моя слух..очи по-точно :)
Когато ми бе предложено от човек, с когото бях разменила повече от две приказки, но само толкова...вече не можех да го направя...нали съм си притеснителна :-))
Дали бих го направила с гаджето си?...хм...да, в някакъв момент бих...наистина има моменти, когато не можеш да бъдеш заедно с някого, а изпитваш "отчайваща" нужда да бъдеш с него :)

dust ...


Тема Re: кибер секснови [re: eva_ss]  
Авторfamme (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 14:05



ti poradi koi ot vsichkite motivi go napravi,eva_ss?!zastoto si razdelena s partnora si,zastoto se chuvstva mnogo samotna ili si dokazvashe nesto?!

i nisto ne kazvash kak beshe?!kak ti se otrazi?!kagi za tezi neprosvetenite
haide nedei da skromnichish!

informaziata e valuta



Тема Re: кибер секснови [re: любoпитнa]  
Автор eлия ()
Публикувано11.12.01 14:55



Аз пък не съм го правила...
Така и не се престраших...
Но и някак не ми липсва...



Тема Re: кибер секснови [re: famme]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано11.12.01 16:19



абе ти от непросветените ли си?
не помня вече сигурно не ми се е отразило много добре, щом съм си останала с опитите При теб как беше?


златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: кибер секснови [re: eлия]  
Авторsekretno (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 00:18



No az imam begul spomen za neshtichko s blue;)PP
Samo niakolko repliki, no minaxa trupki prez cialoto mi tialo;)
Mechtaia si da go opitam pone tova s neia i na jivo;))P



Тема Re: кибер секснови [re: sekretno]  
Автор eлия ()
Публикувано12.12.01 13:01



Eй тръпко :-)))
Как ме подсети за blue...
Много ми е мъчно за blue...
Помниш ли freelove...вече не съществува...
Там бях много истинска...



Тема Re: кибер секснови [re: eva_ss]  
Авторfamme (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 14:24



ami nikak ne beshe stoto sega za-sega ne sam go pravila pak i ne mislia da go pravia-osven ako ne me ubedish che naistina sled tova ti e hubavo

informaziata e valuta!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.