Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ПАПКА ЗА МЪЖКИ ПОСТИНГИнови  
Автор ДжeйнМодератор (стар клубар)
Публикувано13.11.01 10:37



това е място за мъжки постинги и за жените, които искат да си говорят с мъже :)))

Редактирано от Джeйн на 29.11.01 17:21.



Тема Страхотно!нови [re: Джeйн]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано13.11.01 12:02



Тук поне мога да си пиша на воля. Всъщност не разбрах какво се случва с останалите постинги, в смисъл, дали мога и там да пиша, но щом го има този специален, значи явно тук ни е мястото. :)

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Страхотно!нови [re: Dakota]  
Автор eлия ()
Публикувано13.11.01 12:36



Както виждаш не сме толкова лоши...но имаш право да се сърдиш донякъде...за преди...
Благодаря ти, че си готов да се съобразиш...и не и ми отговорил все още на поздравленията ми за модераторството ти...
елия



Тема браво на джейн!нови [re: eлия]  
Автор odolam ()
Публикувано13.11.01 12:48



сега остава и да ни каже КАК може да се пише и КОЛКО ?



Тема Към Мъжетенови [re: Джeйн]  
Автор eva_s (......)
Публикувано13.11.01 12:59



момчета, мъже, джентълмени,

Влизайки в нашия форум, Вие сте наясно, че това е форум за жени, това е Нашият дом! Тук вие сте гости. Бъдете така добри да не изчерпвате търпението на любезните домакини. Ясно ви е, че гостите остават в хола и не бродят из спалните ни. Ако имате въпроси, мнения или коментари, които желаете да споделите в този форум, направете го тук, в тази тема. С това
Ние не ограничаваме Вашето право на мнение но и Вие не ограничавайте нашето желание да общуваме в една женска среда. Дамите, които имат желние ще ви отговорят.

И нека добрият тон да е водещият Ви мотив!




D.
елия
eva_s


златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...

Редактирано от eva_s на 03.02.02 14:31.



Тема Re: браво на джейн!нови [re: odolam]  
Автор eлия ()
Публикувано13.11.01 13:19



От мен - колкото искате и както искате - стига да не е персонални обиди...от това как пишете ще зависи и колко ще ви се отговаря - нали така...впрочем беше интересно това, което пишеше ти...нямах лично отношение



Тема Re: браво на джейн!нови [re: eлия]  
Автор odolam ()
Публикувано13.11.01 13:56



ами да елия,
аз и не съм се обидил от откровено настървения ти тон. искам да кажа на всички тук, че истинските християни също сме малцинство, както и вие сте. това обаче не значи, че сме близки по нещо друго освен по това, че ние също и дори повече от вас и на всяка крачка сме заобиколени от враждебност.

аз впрочем написах каквото мислех. ако може с две думи да се каже - то е, че Бог много ви обича, но мрази онова, което вършите, като желае да се срещнете лично с Него за да ви обясни точно защо. ако някоя въобще е готова да постави под съмнение убежденията си?! това е с две думи. а за това как може да хем да те обича някой хем да мрази делата ти - обясних го подробно в предишната тема, която бях започнал. една от вас ми писа на мейл и мисля, че ... но нека си остане между нас с нея.

поздрави



Тема Една молба...нови [re: eлия]  
Автор Lessy (sun-lit)
Публикувано13.11.01 14:08



Елия, Ева...моля...опитайте се това да не стане тема за ЗАЯЖДАНЕ с мъжете..покажете, че сте над тези неща и целта ви не е само ЗАЯЖДАНЕТО... не отговаряйте на мъжете, които пишат тук и не се ЗАЯЖДАЙТЕ с тях...щом НЕ ИСКАТЕ да си пишете с мъже...НЕ ГО ПРАВЕТЕ !!!
ОСТАВЕТЕ който иска да го прави..да го прави НА СПОКОЙСТВИЕ!!!
Или искате да покажете, че най-четената тема и темата , в която най-много се поства в клуб "Ева и Ева" е тази, в която се пише с мъже и пишат мъже???




Тема Към любезните домакининови [re: eva_s]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано13.11.01 16:03



С други думи: "Чувствайте се като у дома си, но не забравяйте, че сте на гости!" :)

Всъщност идеята е много добра. Ще видим как ще се развие за в бъдеще, защото се опасявам, че в един момент ще стане ужасно голяма, и ще трябва да се превърта много, за да се стигне до същественото, но пък единственият друг вариант, за който се сещам, е да се направи клуб "Ева и Ева (и Адам)" или нещо от сорта, което е доста тъпо. Така че, let's try...

P.S.: елия, не бях забелязал поздравленията ти, затова и не бях отговорил. Грешка, която моментално поправих. :)

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: Една молба...нови [re: Lessy]  
Автор eлия ()
Публикувано13.11.01 16:45



Нямам никакво намерение да се заяждам с мъжете тук....
Абсолютно никакво...и не само нямам намерение - но и НЯМА да се заяждам с мъжете тук...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.