Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 27.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Жената...  
Автор Джия (бунтарка)
Публикувано17.11.01 14:45



Как осъзнах, че ме привличат жените... Ами беше напълно внезапно, като буря, огън, изгарящ душата отвътре. Те са толкова съвършени, повечето жени, таят невероятен финес във всяко едно свое движение, истински подвластно. Чувствах се сто процента опиянена в присъствието на дами. Но това, което най ме впечатлява у една жена е нейните очи - знаете ли че човек може да се загуби в едни женски очи? Това е един от най-великите моменти, особено когато имаш чувства и усещаш как двете се сливате, бавно, бавно... Невероятен миг, който не можеш да изживееш с мъж!

Отмъщението е ястие, което се консумира студено.


Тема Re: Жената...нови [re: Джия]  
Автор fairfff (Fairy_)
Публикувано17.11.01 22:17



...kolko mnogo mi se iskalo da pogovorim za ochite ..tozi nai zabelejitelen ..organ ot choveshkoto tialo(pone za men)...
..tova e nsheshtoto ,koeto napravo moje da me nakar da zabravia za vsichko zobikaliashto me suzra li vednuj tezi IZGARISHTI OCHI ......karashtite tochno taka da potunesh v tiah i zabravish za vsichko .........kolko e karasivo tova useshtane ,iska ti se nikoga da ne svurshva .....

All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta

Редактирано от fairfff на 18.11.01 01:18.



Тема Re: Жената...нови [re: Джия]  
АвторGari (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 03:59



Обръщането на сексуалността е явен недостиг на романтини любовни преживявания и силен откат от връзките с доминиращият пол. Бих се включил в психо турнадо за да те върна в мъжкият свят.



Тема Re: Жената...нови [re: Gari]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 07:32



Po chesto sreshtaniya variant e obratniya na tozi -tulkuva se kato prenasishtane s "romantichni "prezivavaniya s muze, koito nymat nikava zennostna sistema nito za sebe si , nito za partniora si.
Chesto edinstvenoto koeto te (muzete ) predlagat na momichetata e zinizum i zelanie za seks.
A nie ochaklvame da si obshtuvame s nykogo na nasheto ili + nivo...i poneze ne namirame dostatuchno na nasheto i + nivo...v muzkiya svyt...tursim go v zenskiya..
I guess what- tam ...

ima izobilie na tova koeto tursim...

Psiho tornado ne pomaga.......i ako se okaze , che zenskiya svyt e po ramantichen...?
koi shte se vurne v skukata?







Тема Re: Жената...нови [re: rebekka]  
Автор winnie (непознат )
Публикувано19.11.01 12:07



Това за скуката беше убийствено...
а за мъжкия свят и за завръщането - кой знае, може би е права Sophie B. Hawkins (едно намигане към Catherine Tramell) за това, че има просто омнисексуалност...
Защо да се ограничаваме?



Тема Re: Жената...нови [re: Gari]  
Автор eлия ()
Публикувано19.11.01 12:56



Защо не се разкараш от тук бе нещастник...
Само променяте...иди върни някой гей в мъжкия ти свят...
Много тъпаци мислят че сексуалноста се променя...променя се...но само в една посока...внимавай да не се подхлъзнеш и ти натам...поне един мъж съм превърнала в хомосексуалист...това трябва да се промени...защото само ни сваляте жените и ни се пречкате...
Фалически форми дал Бог около нас...ти не си ни нужен изобщо...върви си с мир при неориентираните хетеросексуални...



Тема Re: Жената...нови [re: rebekka]  
Автор eлия ()
Публикувано19.11.01 13:00



Ами ако не беше по-романтичен и по-интелектуален женския свят...този елемент нямаше да се върти край жените, а щеше да потърси реализация при мъжете...
Впрочем възможно е да е гей...не сме го питали...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.