Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: хммнови [re: iva_g]  
Автор morningside (непознат)
Публикувано27.11.01 18:40



ahaaaa taka si mislish no neeeee



Тема Re: Свободата да си хомосексуалист?нови [re: Dakota]  
Автор morningside (непознат)
Публикувано27.11.01 18:45



nishto drugo ne mi ostava



Тема Re: хммнови [re: morningside]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано28.11.01 16:06



е...аз съм млада и не бързам...промените не стават без търпение...



Тема Za Elia, ot "wyprosa kym wsichki" na magdalenaнови [re: Джeйн]  
Автор syglasen (минаващ)
Публикувано28.11.01 18:18



Zdrasti Elia,
eto kopiram towa koeto ti napisah w zabranenata za nas teritoriq

nadqwam se s towa da ne te qdosam , a pyk ako sym go naprawil iskam da ti se izwinq, ne obicham da se karam s horata, osthe poweche che znaesh kakwo mi e mnenieto za teb i edwa li towa da se karam s teb mi e mechta :))

Paste:

ami qwno ne ste go izglasuwali kakto trqbwa, zashtoto e dosta typo edna tema da e na edno mqsto a otgoworite na drugo, t.e. w getoto ops papkata za myje.

a inache nqmam nishto protiw da me triqt shtom smetnat che ne e podhodqshto da se wijda, nqma da wyzroptaq nito s edna tochka ili zapetaq, a kamo li duma.

no nqma da se syglasq da ne kazwam neshto kogato iskam da go kaja, a koito iska da ne me slusha

i nishto ne si wzimam nasila, ne sym te wyrzal i nasilil da chetesh

ae i ti sys zdrawe

P.S. towa koeto tokushto napisah moje bi naistina trqbwa da e w papkata , taka che shte se radwam ako nqkoi go premesti, no iskam da go prochetesh Elia



Тема Re: хммнови [re: iva_g]  
Автор morningside (непознат)
Публикувано28.11.01 18:48



ами пробвай с нещо друго не с търпение .....че и младоста е кратка(знам го от личен опит)



Тема Re: Za Elia, ot "wyprosa kym wsichki" na magdalenaнови [re: syglasen]  
Автор eлия ()
Публикувано28.11.01 19:04



Ще го прочета разбира се...
Надявам се силно, да съзнаваш, че нямам лично отношение...
Прав си, че не го изгласувахме както трябва, но това е поради техническа невъзможност...
Някак на успях да убедя момичетата, че не трябва дори папка да има...а момчетата, че с удоволствие общувам с тях в "Женския Клуб" примерно...и там не съм - и не бих си позволила дори да ми хрумне, че мъжете нямат място...
Но тук говорим за сексуална ориентация, недопускаща мъжко вмешателство...

Виж...знам, че много добре ме разбираш...и какво правя...и защо го правя...
Аз също ви разбирам добре...тук има предимно жени, и няма зверската мъжка конкуренция от другите Клубове...

Все пак това е въпрос по който каквото и да се реши - все ще е грешно и ще има недоволни... няма идеален вариант...и аз лично избрах компромиса, който е по-удобен за жените с пълна или частична хомосексуална ориентация...
Не ми даде сърце да постъпя по друг начин...

Не ми се ядосвай...не си заслужавам....
Усмивки - Елия



Тема Re: хммнови [re: morningside]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано29.11.01 03:29



Добре...бабо...чао



Тема Re: Благодаря - но имам само един въпрос...нови [re: syglasen]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.01 17:48



Едно изречение от постинга ти предизвиква този въпрос:
Poneje az winagi sym twyrdql che sym lezbiec zashtoto si padam po jeni i sym s jenska psihika :))

Та въпроса е....тогава как се нарича жената, която излиза, влюбва се в теб... която си пада по теб - мъжа?
Ако ти, който си падаш и харесваш жени си лесбиец...
Тогава жените, които те харесват и си падат по теб трябва да са педераскини...

Горките хетеросексуални...какво мнение имаш само за тях :-))))



Тема Re: Благодаря - но имам само един въпрос...нови [re: eлия]  
Автор syglasen (минаващ)
Публикувано29.11.01 19:07



Hmm.....ne se bqh zamislql zatowa, ami neka sa pedaraskini, smqtam che pederast ne e obidno znachi i tezi jeni syshto ne bi trqbwalo da se obidqt ot towa :) Obache ot druga strana sled kato az sym lezbiec, znachi jenite koito si padat po men bi trqbwalo da sa lezbiiki :)

Abe mnogo slojen kazus mai se okaza, zatowa trqbwa da pitame jenite koito si padat po men kato kakwo se opredelqt, ako ima wse oshte takiwa de :))))



Тема Re: Благодаря - но имам само един въпрос...нови [re: eлия]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано30.11.01 01:36



Не бре - гайки се наричат тези жени!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.