Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 27.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Търпение или какво?нови  
АвторOтнeceнa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 15:22



Търпение викат, му е майката на всичко. Но когато си имал първа среща с жена и накрая ти се е приискало да я целунеш за довиждане, се въздържаш, за да не се покажеш нетърпелив или за да не оставяш у нея напразни копнежи, или да не предизвикваш в себе си такива, или бог знае защо.
А знаеш, че следваща среща /ако има такава/ ще е чак след дни, след седмици дори. И двете не сте свободни и волни. Живот.


Просто пози.



Тема Re: Търпение или какво?нови [re: Oтнeceнa]  
Автор eлия ()
Публикувано08.11.01 16:19



И в отнесеноста си, човек се отнася понякога дотолкова, че пропуска да пише за себе си в женски род...



Тема Re:нови [re: eлия]  
АвторOтнeceнa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 16:51



Не съм пропуснала неволно.Чувствам се жена и съм такава. Визирах нетърпелив харектер.

А ти къде си се отнесла, че "отнесеностТа" я пишеш с едно "т"?

Стига с тези забележки.

Можеше просто да кажеш следващия път да го направя.





Тема Търпение или рискнови [re: Oтнeceнa]  
Автор Lessy (sun-lit)
Публикувано08.11.01 18:23



Търпение...ако знаеш за какво чакаш...а ако не знаеш?..как да чакаш..
И гледай какво става, ако всеки от двамата (двете) е избрал търпението..има да си търпят..дълго..дълго...докато вече няма смисъл от това търпение...






Тема Re: Търпение или какво?нови [re: Oтнeceнa]  
Автор fairfff (Fairy_)
Публикувано08.11.01 18:32



exxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx po sokro mai e vuzdarjane ot ne znanie na tova kak bi regirala tia ot podoben ne ochakavan(a moje bi i ot dvete ochakvan)izblik na blizost i chustva............
.........exxxx tazi sledvashta sreshta .......kolko dulgo jaduvana,blenuva i pulna s vyprosi bez otg...............

All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta....

Редактирано от fairfff на 08.11.01 18:34.



Тема Re:нови [re: Oтнeceнa]  
Автор JESY (®)
Публикувано08.11.01 20:49



Не знам какво е правилно......аз карам на усещане, пробвай и ти

Междудругото снощи говорих с един приятел (мъж) и му дадох същият съвет- да я кара на усещания (беше съвсем за друго нещо, не за влюбване), но знаеш ли колко странно ми стана когато той ми каза: ми как така?.....това наистина си беше междудругото, просто си седя и си мисля за нещата от живота...нали ника ти е "отнесена" та се отнесох...


Весел ден
...did it my way



Тема Re:нови [re: Oтнeceнa]  
Автор eлия ()
Публикувано08.11.01 21:28



Едно от основните неща, които ми куцат е грамотноста...членуване на думи и препинателни знаци, пренасяне и други разни...и това го казвам много сериозно...Само ШнаМ е по-зле от мен



Тема Re: Търпение или ....?нови [re: Oтнeceнa]  
Автор sega (...знам ли...)
Публикувано09.11.01 08:32



...и Бог въобще не знае защо...попитай сърцето...дори и понякога да мълчи...то знае....и не го обърквай с размисли...защото повече боли....

Просто лутащи се мисли...



Тема Re: Търпение или рискнови [re: Lessy]  
АвторOтнeceнa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 11:15





Търпение...ако знаеш за какво чакаш...а ако не знаеш?..как да чакаш..



Понякога ми допада лилитуковски нищо да не знам



Тема Re: Fнови [re: fairfff]  
АвторOтнeceнa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 11:30



Въздържание от научаване на неизвестните отговори и ответните реакции, но не това е преобладаващото чувство в стомаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.