Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема среща на жените, заявили желание за лесбийска орг.нови  
Автормoниka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 01:11



Здравейте,
благодаря на всички заявили желание за участие в една бъдеща лесбийска организация. Предлагам среща за запознаване и обсъждане на мисията и целите на 18.11.2001 (неделя). Мястото ще уточним малко по-късно (вероятно ще бъде заведението, което предложи Елия).

Тези, които имат желание да се включат в срещата, моля да се обадят, за предварително уточняване на бройката.

Моника (monika_68@hotmail.com)



Тема Моника :-)нови [re: мoниka]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано04.11.01 01:53



Искам само едно: после ОТКРОВЕНО да кажеш в клуба : от толкова разписали се тук ентусиастки на твоята идея, колко НАИСТИНА дойдоха на срещата?
Моите уважения!

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: Моника :-)нови [re: Coня]  
Автор eva_s (......)
Публикувано04.11.01 14:54



Защо пък Моника да каже? Смяташ, че на ентусиастките им липсва достатъчно откровеност да си го кажат сами ли



Тема Re: Соня:-) [re: Coня]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано04.11.01 15:06



Колкото - толкова!



Тема Re: среща на жените, заявили желание за лесбийска орг.нови [re: мoниka]  
Автор dexter_sum (Infestus sum)
Публикувано04.11.01 18:41



i men me broi- 1 broi dexter, neto okolo 50 kg.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: среща на жените, заявили желание за лесбийска орг.нови [re: мoниka]  
Автор StoooP (happy)
Публикувано04.11.01 23:30




Е мисля че е ясно, че аз няма да се появя ... доста километри ме делят ( не знам дали са 2, 3 или колко хиляди киломерти) ...мисля че е този аспект е бил ясен от началото ( в профила ми го пише )

Моника
желая успех в начинанието, и признавам че аз от чужбина немога точно да преценя, нито какви точно са ви проблемите в Бг, нито какви са ви възможностите за да ги разрешавате, в това число ....не знам за
колко жени, които да са навити (и да могат) да сложат име и подпис в един учередителен акт на Лесб. организация говорим
Също така не знам какъв е минимума на членове за да се легализира и да е валидна една огранизация (асоциация) . В Испания минимумът е 40. Ако е също така в Бг. ....Има ли 40 лесбийки готови да се подпишат ....е ако ви липства едина (само една!) членка...обещавам да пратя майка ми да се подпише- тя поне е в София и няма да има нищо против, ако вие приемете подписа на жена която не е лесбийка
...

Бих си дала мнението по-някои въпроси, но може би не е този момента.
С онова, с което ОТ ВЪН мога да помогна, ще се радвам да го направя, въпреки че ми се струва че начина по който аз виждам и живея днес лесбиянството ми е (изглежда) доста различен от този по който го разбирате и живеете тези които сте в Бг (по една или друга причина)
....
Успех момичета (и жени!)
...

Donґt Worry be Happy


Тема Re: Соня:-)нови [re: iva_g]  
Автор eva_s (......)
Публикувано05.11.01 00:23



e това е


към щастието:))



Тема Eva :-)нови [re: eva_s]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано05.11.01 01:36



Просто тя е инициатор на идеята и според мен обективен човек,
който би си признал един провал :-)
Някои биха се поизкушили да поизлъжат с рекламна цел и за да
защитят реномето си...:-PPP

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Iva :-)нови [re: iva_g]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано05.11.01 01:37



А ич?

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: Eva :-)нови [re: Coня]  
Автор eva_s (......)
Публикувано05.11.01 01:47



еми ако аз примерно не отида, провала ще си е мой но така като знам, че друг ми носи вината се живее по-лесно
А за последното няма как да си сигурна, ако не отидеш лично




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.