Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 11.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Aide beeeee  
АвторGodlsWoman (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 21:27



"S emancipaciqta na jenite rabotata stoi sa6to taka, kakto i s emancipaciqta na evreite i negrite. Ako kam tiq narodnosti se otnasqme kato s robi, za tova sa vinovni tehnite sobstveni robski naklonnosti."

Oto Vaininger-"Pol i harkater", str. 160



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: GodlsWoman]  
Автормoниka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 23:52



Не се доверявай на първата книжка, на която си попаднала.....



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: GodlsWoman]  
Автор fairfff (Fairy_)
Публикувано01.11.01 00:39



..mnogo tochno kazano !..500g..robstvo shte se otrazivat pone oshte 50g...
...dobre ,che se poiavi INTERNETA da izkrivi(virtualizira neshtata) malko predstavite za sveta....

All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: Aide beeeeeнови [re: fairfff]  
Автор eva_s (......)
Публикувано01.11.01 10:21



Мислиш ли, че сме били в робство само 500г.? Само 500 под турско. Истината е, че ние от край време си търсим със зор завоевателя и някой друг господстващ народ, като в замяна не изискваме нищо, само да сме поробени, това ни стига, за какво ни е да сме свободен народ?!?!?!? Народът, толкова мъдър, че да знае, че свободата е присъща на смелите, гордите, силните, и че свободата е толкова тежък товар. Добре е да си в робство, тогава друг ти е виновен
днес не ми е ден, съжалявам



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: eva_s]  
Автор willy_s (poznat)
Публикувано01.11.01 10:36



ideata oshte ot samata bibliya, e, che jenata tryabva da e na zadnata sedalka. taka che robstvoto e zapochnalo otdavna. nepriyatno e, che horata tolkova se klanyat na neshto, koeto e ...prosto chudesno spisana literatura. ne e losha knigata, no nyakak ne sam saglasna savsem s mnogo ot vazgledite v neya.
estestveno, che ne sam saglasna.
nedeite da izdrebnyavate. turskoto robstvo e promilo ne samo jenskite mozaci, uvajaemi. no tova e mini-primer. na mnogo mesta ima glupavi jeni(kakto i maje, no sega stava vapros za neshto drugo), koito vse oshte jiveyat s misalta, che tryabva da slujat. kolko jalko, chak shte se razplacha.
hubavoto e, obache, che neshtata se promenyat. nyama drug nachin.

madly even,
s
p.s. saglasna sam s monika btw. (rock on :)

Редактирано от willy_s на 01.11.01 10:39.



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: willy_s]  
Автор eva_s (......)
Публикувано01.11.01 10:44



ами не говоря само за женските мозъци, а за българите като цяло, не знам от къде си извади извода, че говоря за жените. Да, темата така започна, но пък въпросът или мнението ми бе насочено към F-cheto, която спомена 500 г. робство. Нали под това робство са били всички - и мъже и жени.
И не съм сигурна дали нещата се променят точно в този аспект - да си търсим господар, който само да господства и ние само да си живуркаме. Ако ме разбираш правилно, ако погледнем на робството като на сделка, в която участват минимум две страни, всяка трябва да спечели по нещо. Но така или иначе пък тази тема не е за този клуб, с което съжалявам, реагирах импулсивно


Аха и пропуснах момента с библията Съгласна съм с теб Църквата и библията са средства, чрез които хората се държат с ниско наведени глави и гърбове!

Редактирано от eva_s на 01.11.01 10:47.



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: eva_s]  
Автор willy_s (poznat)
Публикувано01.11.01 10:56



:) az govoreh na fairfff, predimno. tya zapochna temata za turskoto robstvo.

:))
so what
no one's early all the time
so what
it's not a big deal it's just mine
so what
there's a drunk guy in my seat
so what
he looks an awful lot like me

usmivki na teb. pojelavam ti blyaskav den.:)
s



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: willy_s]  
Автор eva_s (......)
Публикувано01.11.01 10:59



а, благодаря! имах нужда от нещо свежо
и на теб!!



Тема Re: Aide beeeeeнови [re: eva_s]  
Автор fairfff (Fairy_)
Публикувано01.11.01 14:03



...i az imam takiva dni i te sa dosta naposleduk,enjoy of me:)...
...Ne mi se govori za politika ,che mnogo ja razbiram i ima opasnost da svurshim v
parlamenta(da zaformim pak niakoi goliam skendal tuk:)...
Taka:) samo nikolko izrechenia:
,,Prost narod slaba durjava,,Az ne sum suglasna s tazi maxsima ne podhojda spored men na BG,zashtoto ima mnogo umni hora ,no neshto drugo vaji za milata ni tatkovina:
..........................................................................................
,,Zashto v ada nad BG kazan s katran niama nadziratel???
Zahtoto ,kogato niakoi trugne da izliza drugite go durpvat obratno(a ne go podpirat ,za da gi iztegli i teh pose ot tam),,

................................................................................................................................
Evche:) ti se poveche dnes, da ti e po-vedro:))


All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta

Редактирано от fairfff на 01.11.01 14:14.



Тема Re: Aide beeeee Willy:)нови [re: willy_s]  
Автор fairfff (Fairy_)
Публикувано01.11.01 14:12



..to da beshe samo turskoto ,...a za tova v momenta da ne govorim:
Car,carica,preziden,prezidensha,magare vurhu magarica...=na genocit na enda nacia......
..samo mnenie...ne mi se izpada v zadulbocheni politicheski razmishelnia.....(ima neshta ,koito niamat smilul ot komentar) ,edno vreme mnogo me vulnivashe(politikata),kogato biah ,,Zombirana ,,
subudih se

All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta

Редактирано от fairfff на 01.11.01 14:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.