Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Тема за заяждане с Елия и не само с Елиянови  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.01 20:36



Хайде хлапета...ако имате да ми казвате нещо...казвайте го тук.

Джейн..."Учудване" на Мимето правилно я заключи...мен ако питаш...направо я изтрий...Мимето отдавна е прочела нещата по същество в темата...Тази не я заключвай...аз ще направя колкото ми е възможно да не им отговарям...

Чудя се какво имаме да делим тук вече...Няма мъже...няма сексуални предложения...хайде да спрем и с обидите...наистина ли не можем да бъдем по-мили една с друга, ако няма панталон наоколо за да кокетничим.

Нормално е да имаме различни виждания и позиции за много неща. Като се изключат основните, за всичко останало мисля, че можем да смъкнем тона и да не създаваме изкуствено напрежение. От моя страна ще направя каквото мога...

Ами това е...наобиждайте се тук, за да не заприличва Клуба ни на квартална кръчма...

Целувки и усмивки на всички...



Тема OPAAAAAA.... E, sega mi padna !!!нови [re: eлия]  
Автор fairfff (f)
Публикувано20.10.01 00:41



Tukmo se chudeh kude da ti go kaja ,no eto ti kolko si dosetliva samo i otvori nova tema ....Kluba dosta se promeni(i ne samo ti,a oshte nikoi drugi hora na koito ejdenevieto ne im stiga da si izrazhodvat izlishnata energia) ot kakto ti se poiavi tuk ..sega niama da kaja tochno v kakva posoka ,mislia se doseshtash .
Naistina e mnogo gorzo da se oibjad hora koito ne se poznavat i oshte poveche tuk ..napravo e bezpredmetno i ne e toia nachina da privlechesh nechie vnimanie...
Taka :),a sega shte spodeliia edin razgovor(ne e vic) na koito stanah svidetelka(nevolen slushatelka:) predi dosta godini mejdu dve devoiki :
...Znesh li do kakvo zakluchenie stignahme s edna priatelka ,che vsichki rusi jeni sa kurvi ...-Taka li-kazva drugata ,moje i da e viarno ,no i ti si rusa ....
Az se oburnah i kakvo da vida, te i dvete biaha rusi :)))..kakvo bezumie ...
......Ta ti rusa li beshe ,a ne se zasiagai gore napisanoto e mejdu drugoto .......
...i edna pogovorka ot men .....


.... Nikoga ne e kusno ,chovek da stane zarezil ...


All we need is fun and love!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: Тема за заяждане с Елия и не само с Елиянови [re: eлия]  
Автор JESY (®)
Публикувано20.10.01 00:56



Това е към всички влезли в тази тема....

Наистина ще е безкрайно тъпо да се обиждаме тук. Както в реалността, така и тук има хора които ти допадат, други са ти безразлични, а трети от пръв прочит те отблъскват...и кво, това ли е мястото да си изливаме чернилката? Има една песен на Милена "ала - бала" и в нея се пееше:
на когото не харесва да не слуша-много лесно и на мен не ми харесват много неща......

Ще ви дам един пример, когато започнах да влизам тук един човек ми направи много неприятно впечатление, мога да кажа, че направо ме дразнеше и не можех да я понасям, за щастие се спрях на време...сега вече ми е почти безразлична, а знае ли човек- може да се окаже, че преценката ми е била погрешна.
Дори в реалността не са достатъчни няколко седмици за да опознаеш някого, какво остава за виртуалната преценка. Елия пише от скоро и според мен го прави много дбре, това, че тя има твърда позиция и я отстоява от първият миг в който се е появила я прави различна, но точно ние ли трябва да линчуваме различните?


Весел ден



Тема Re: Елиянови [re: eлия]  
Автор SamoTia (the Drive)
Публикувано20.10.01 01:26



Naaa-aaaa , tuk ne mi e interesno -ppppppp
ama i ti se izvudi ebasi koketkata :) , dezata
toku vij i ti se vurzali,kakto JESY (samo deto tia
ne e dete :)))
Prosto suvetche : Ne se mesi vuv vsiaka tema i taka
moje bi dosta ot tezi koito sedat i chetat bezuchastno tuk
shte zapochnat da se vrushtat kum kluba kato lubimo miasto,
kato mesto kudeto vseka si kazvashe bolkata ,druga pisheshe stihovete si
az se obiasniavah v lubov pone na polovinata ot chlenkite:)),
drugi si razmeniaha interesni file-ove,ti nekaksi gi otbluskvash s tova tvoe TVURDO. Dano tozi put me chetesh iasno,shtoto misla go kazah iasno.
Zamen enai-lesno da se iznesa,prosto ne vijdam smisul v tona ti -
dai po-iasno da razberem sreshtu kogo i zashto se borish -az li sum ti
truna deto te bode,kude tochno te bozkam da spra ili kude tochno ne te bozkam za da pochna...ta ie takiva mi ti raboti Velichke!

...humor me ! ST


Тема Е,не ща пък! :-))))нови [re: eлия]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано20.10.01 01:29



Не, не, Елия, хич не ми се моли да се заяждам с теб. И на колене
да ми паднеш - тцъ.
Виртуалното пространство е нож с две остриета и предлага достатъчно възможности както за личностна изява, така и да си покажеш безнаказано простотията и липсата на първите 7 години. Опира до култура, ценности и
някои други неща. Ще вместя темата за една лес организация : та по какъв начин ще се обединят хората в нещо мащабно когато дори и на ниво постинг много от тях издребняват до лични нападки, разчиствания на сметки и т.н. :-(((
Възможно е да не понасяш даден клубар / което е нормално и се случва /,
но кой ти дава правото да обременяваш останалите с вашите прекъснати или
лоши отношения? И понеже сме живи хора, дори и да си имал доброто намерение да игнорираш дадена обида, понякога се изкушаваш да влезеш в тона на простака и грубиянина. . Просто защото интелигент
ността, женската деликатност, добрия тон и т.н. не достигат по никакъв друг начин до него и неговото съзнание.
Важното е все пак да мислим позитивно и да се научим да бъдем великодушни.
Дано успеем

Palms,waves and bottle of champagne


Тема Re: Падналата Елия :-)нови [re: fairfff]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.01 02:20



Е хубава работа :-)
Аз ако щях да се обиждам, нямаше да мръдна от ъгъла...нали сме по темата :-)
Ааааа.....русичка съм да.....все убеждавам приятелките си в това....
Отгоре на всичко съм естествно руса, което ще рече - природно тъпа :-)
За историята в бара...не знам какво да кажа....аз не бих пропуснала две блондинки :-)



Тема Re: Аааа...JESY...не може така...!нови [re: JESY]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.01 02:28



Да се разберем....постинги само по темата...иначе пак ще се отплеснем и ще стане като в другата....
Значи...тук е само за обиди....ОБИДИ!
Тема за хвалене на Елия скромно ще оставя на приятелките ми да спретнат :-)))
Някога запитвала ли си се защо е толкова лесно да се отгатне как ще се държи една тълпа? А в същото време е почти невъзможно да се отгатне как ще се държи всеки един от индивидите в тази тълпа - извън тълпата...
Мисълта ми е...че всички сме различни...Всеки носи индивидуалност и неповторимост...
Едно само пречи...това необяснимо удоволствие да се сливаме с тълпата...Само крачка встрани...и индивида става Личност...
Разбираш ли.......



Тема Re: Елиянови [re: SamoTia]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.01 02:33



Казах ти аз, че си Шадраван на Мъдроста :-)
Take it easy, baby :-)))



P.S. За да няма упреци от Шефа, ще се въздържа да изкоментирам как се нарича жена, която се обяснява в любов на поне половината от членките...:-)



Тема Re: Няма не ща! Казах....нови [re: Coня]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.01 02:37



Не че искам да се хваля или нещо...но стигне ли се да коленичам пред теб...дори и да не си удобно излегната назад...пак няма да ти е нито до молитви, нито до заяждане...
Нирвана е другото ми име :-)))



Тема Де тоз късмет :-)))нови [re: eлия]  
Автор Coня (черна овца)
Публикувано20.10.01 02:40



Ми как да не те обиди човек по тоя повод!
Златни ти ръце,уста,език и т.н.

Palms,waves and bottle of champagne



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.