Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 22.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поглед отстранинови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано06.06.01 20:15



...наблюдавам отстрани..и си задавам въпроси..Та какво правите вие момичета когато ви отнемат любовницата, любовника ,кучето , шоколада..виждам че на мода тук е тенденцията /Давай да оплюем другарчето си/ абе какво да се прави жени....ей затова обичам аз мъжете защото те знаят как да защитят своето е и вие сте готини..затова ще си ви наобикалям нищо ..че ме пропъждаха с КЪШ от тук....



Тема Re: Поглед отстранинови [re: !Блyдницa]  
Автор Lessy (faithless)
Публикувано07.06.01 08:29



Мисля, че "оплюването" е изключение все пак )) Но пък какво да ти кажа за мъжете и техните действия, когато "ударят на камък" и биват отхвърлени - нещо от рода на "гроздето е кисело" ))
Виждам обаче нещо хубаво...вече не ти се хващат да отговарят на малките ти "провокации" )) Е , нека този път аз бъда канарчето ))





Тема Re: Поглед отстранинови [re: Lessy]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 08:54



а какво правим ние когато подскачайки не достигнем гроздето...а провокирам само себе си...понякога и другите..ето ти имаш хубави очила.например я да огледам и себе си с тях



Тема Re: Поглед отстранинови [re: !Блyдницa]  
Автор Lessy (faithless)
Публикувано07.06.01 09:21



Аз лично преценявам, че явно не съм "тренирала" достатъчно , затова се отдавам на "тренировки" и ако все още ми се струва достатъчно високо , за да си правя труда да скачам...опитвам отново .




Тема Re: Поглед отстранинови [re: Lessy]  
Автор!блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 09:27



Аз пък рядко скачам....защото лошо падам..пък и грозде самона сок обичам...така че скачането понякога е излишно



Тема Re: Поглед отстранинови [re: !блyдницa]  
Автор Lessy (faithless)
Публикувано07.06.01 09:39



Ами да те науча на няколко (джудо)падания тогава?

Скачането...абе друго си е да се раздвижиш някой път ))





Тема Re: Поглед отстранинови [re: !Блyдницa]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 10:36



svurshiha li vuprosute in your own life...che se opitvash za nas da mislish...
vseki si ima svoi neshta za reshavane...


tezi tuk ne sa nai trudnite in life...

kato mi otnemat lubovnizata...purvo az nikoga ne sum, sigurna dali tya mi e lubovniza ....ili si fantaziram...ostanalite okolo men sa po malko smeli i ot men v tova otnozhenmie.....edva li shte se zasilyt da mi ya otnemat...( po strashno e ako tya si zamine darling..., ako e otneta...spored men vse nykak se prezivyva )


lubovnika...da mi otnemat....ne mi se sluchvalo do sega...(predi da se stigne do tam...e bil razkarvan...).....


(a i golyma chast tuk sa semeini...)




kucheto....ne mogat da mi vzemat , zashtoto nymam ...i nyma da imam dokato dezata mi ne izlyzat da ziveyt otdelno.....togava shte go mislya...( no koi ti vzima kucheto ....v tozi zivot)...


shokolada....s udovolstvie go davam..zashtoto ne mu obicham vkusa........nikakvi povodi za konflikti...ne vizdam.....ti kude gi vidya....?







Тема Re: Rebekkaнови [re: rebekka]  
Автор barzei (планински)
Публикувано07.06.01 11:15



Ja vig ti,
oshte njakoi deto da ne obi4a vkusa na shokolada

Ama mnogo e gaden nali?? v kombinacija s chilly pepper;))




BLEIB TOLL, BLEIB LECKER



Тема leckerнови [re: barzei]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 12:46



mnogo obicham tazi duma....edna ot nai hubavite i zvuchni v tozi ezik....no nikoga ne sum si napravila bukvalen prevod na neya...imam chuvstvoto che nyma adekvatna duma na bulgarski ...a ti moze da znaesh koya bi bila..?



dnes beshe s drug nik v chata .....nali?



Тема Re: Поглед отстранинови [re: Lessy]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано07.06.01 13:10



Леси , много мъжко падене е това / джудо падане/ ама се сещамза едни други падания от Кама Сутра ..обаче пък тамсе пада все в/у мъже или те в/у жени...хммм не знам сложно нещо е падането




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.