Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Преди  
АвторПaм (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 16:16



една година ме прелъсти лесбийка.Случи се на морето,където бях с една колежка състудентка-Дагмар-от немски произход.Имам големи цици,от които тя не сваляше поглед.



Тема Re: Прединови [re: Пaм]  
Автор eva_s (.....)
Публикувано16.04.01 16:25



tova li beshe....ili ochakvame produljenieto na razkaza?



piece of cake

Тема ! Da ot Преди niakolko temi te znaia...нови [re: Пaм]  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 16:33



....oxo pak se pochna edna..........


Excuse,
Ti da ne si sestra na Chveti,!Bludnica ili......... e taina..............





All we need is love!



Тема Re: Прединови [re: eva_s]  
АвторПaм (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 16:40



Прекъснах заради компютъра...та как стана-една вечер влезнах да взема душ преди да отидем на дискотека,Дагмар също се приготвяше.Изкъпах се и започнах да си избирам бельо.Имам гръдна обиколка 110,която след този случай разбрах,че впечатлява и жените.Тъкмо си закопчах с усилие сутиена-беше от този модел,които се закопчават отпред,когато усетих нежно докосване.В първия момент изтръпнах,не разбирах какво става-Дагмар свлече презрамките на сутиена ми и започна да ми смуче зърната,усетих,че се навлажнявам-много.Дагмар вече мачкаше гърдите ми и скимтеше от възбуда.Отблъснах я,но тя ме сграбчи здраво и внимателно проникна мужду краката ми-с ръка.Възбудих се много и я помолих да ми говори мръсни думи-тя изсъска-ще ти скъсам путката.Повали ме на леглото и започна да ме чука със среден пръст,като с другата ръка мачкаше циците ми,хапеше зърната със зъби-усетих,че ще се пръсна от възбуда,но тя не спираше да ме чука,когато за почнах да свършвам Дагмар се мушна между краката ми и ми облиза клитора,беше фантастично.Като свърши и тя ми каза,че преди това няколко вечери се самозадоволявала като си представяла как ми смуче големите цици..






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.