Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Zashto ne si kajete:нови  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 15:29



Tuk e taka ot dunoto na dushite Vi ,koi kakvo obicha ,kakvo mraiz,moje da ponasia ,nemoje da ponasia .
Da se razbere edin put za vinagi koi kakvi vkusove ima i sled
tova da mojem spokoino da si govorim za neshtata ot jivota ,
kato lubov,priatelstvo, i t.n. .....................



Тема Re: Zashto ne si kajete:нови [re: f]  
АвторЦвeтa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:22



Да и на мене ми се иска да споделям.Била съм с жена,страшно много ми харесва, но сега живее в друг град.Често се влюбвам в други жени и не мога да се престраша да им го кажа.Подтискащо е.С мъже също го правя но е различно и не ми доставя такова удоволствие.Искренно се надявам че поне тук може спокойно да си говорим по тази тема.Страшно бих се възбудила ако някоя мадама сподели подробности,дори факта че публично се обсъжда би ме възбудило още повече. На 31 години съм, 1.67/ 54 ,добре изглеждаща.Обожавам допира със нежно женско тяло.приятелката ми беше на 45 ,запазена ,с увиснали гърди но невероятно сладки.Дали мога да си намеря друга не зная.



Тема Re: Zashto ne si kajete:нови [re: Цвeтa]  
АвторF (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:58



....Excuse,
tova za .... gurdi ,no neveroiatno ..ne go znaeh ,chesno ne se maitapia
i oshte kolko li imam da uscha eeeeehhhhhhheeeeeeeeee....






All we need is love i ot vreme na vreme obmiana na inf. za da nauchim po neshto novo!





Тема Re: Zashto ne si kajete:нови [re: F]  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 22:06



... i da se dopylnia tova za gyrdite ,che sa uvisnali ne mislia ,che prichinata e v godinite ,a do nachina na upotreba ili az niamam opit s 45g jena ,A






All we need is love!



Тема Re: fffffff......uuuuuuuuuf.!нови [re: f]  
Автор StoooP (ha-ha-ha)
Публикувано11.04.01 23:23



Kakvo po tochno te interesuva, milo.....? Zashtoto ...to e dulga i shiroka taka kakto...uj prosto si pitash.....
.....polesno bih ti opisala kakuv tip muje biha me zainteresuvali...otkolkoto...kakva jena....
....razbiram che se ochudvash...ama...jenite me palyat...kato gi pogledna (i ne zaoglejdam, koeto e razlichno)....kato gi dokosna,...kato gi usetya..po koy/kakuv da e nachin ...s koe da e chuvstvo....i....
.....i...se okazva che me omayvat malki i golemi, kluyoshtavi i pulni, rusi i chernokosi i kestenyavi i chervenokosi....
...HARESVAT MI JENITE...no kakto kazva edna poznata...TOVA NE ZNACHI CHE MI HARESVAT VSICHKITE...(hehehe)
(...otnosno komentara za mujete...NE mi haresvat MUJETE...a ama ponyakoga vijdam edni sladuri (mladeji-pochti..momcheta)...i....si vikam "Uuuuuu, kvo e gotino")
***Kakvo NE PONASYAM.....? NE ponasyam "nadutite"(spored tyah "sus samochuvsvie"), NE ponasyam tezi s virnatite nosove i mi E VSE EDNO...dali sa
JENI ili MUJE....
....predi godini...kogato byah mlada...hahaha...mi haresvashe gadjeto mi da e gotino....(Sega znam...che beshe ZA DA GO POKAZVAM...kato kuchence ili ot sorta)

****Tryabva da ti priznaya, skupa "f" (zashto mi se struva che tozi tip informacia tursish), che tozi mi "vkus" mi "otrovi" dosta godinki...e...pone se nauchih...kakvo si struva i kakvo ne....
*****Ta taka ot kato "vuzkusnah" (ot otravyaneto) veche predpochitam da "slusham" sobstenite si hormoni i ne da se ostavyam da mi modelirat vkusa..modita..bilo to TV, reklami, filmi , aktrisi, pevici..t.n....
***Tuk (v Ispania) ima edin takuv laf: "Tova e TV, bratche, tova e TV" (e tuk mu kazvat "tele" ama vse 20)...t.e....."Tova e fantasia..i NISHTO POVECHE...Ne si struva da go vzimash na seriozno....realniat jivot e neshto drugo..."
***y nyamam predvid che edin krasiv chovek Ne moje i da e svesten...no tova veche e druga tema OK?

ZA POVECHE INFORMACIA...hehehe...ako byah prekaleno kradka...hahaha
pishi na :
....... stooop@dir.bg ......hehehe...

ili mi prati edin tvoy e-mail....
...
...

Po-malko Misli y...Poveche JIVEI....

Тема Re: Zashto ne si kajete:нови [re: f]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 07:10



ako si govorim za gqrdite ...milsya che vsichko e vqpros na geni, vizdala sqm zeni i na 18 v tozi variant..., pqk i size igrae rolya..



Тема Re: fffffff......uuuuuuuuuf.!нови [re: StoooP]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 07:24



kato kaza kakvi ne haresvash ...i az po takiva ne si padam ....nikoga ne sqm si padala po show off i vizte me kakva sqm golyma rabota hora...., no pqk zeni ot tozi sort....zabravi....

i ne obicham tezi , koito nymat nikakvi ama nikakvi interesi , no nai mnogo ot vsichko ne ponasym naduti puuiki (osobeno ako nymat i s kakvo da se "duyt")
rude beseh tova sorry.....





Тема Re: fffffff......uuuuuuuuuf.!нови [re: rebekka]  
Авторusmihnata (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 09:32



...interesnoooooo......
...ta rebekka kum koia chast ot choveshkoto poznanie ti e nai-obostren interesa...???? :)))))))



Тема Re: a ti Zashto ne siнови [re: f]  
Автор eva_s (...)
Публикувано12.04.01 10:17



kaza?

piece of cake



Тема Re: a ti Zashto ne si...to si e i moi redнови [re: eva_s]  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 17:01



...za da nepovtariam napisanoto do tuk ot niakoi hora...............
Az neobicham dumata mrazia i syotvetno jenite ,koito imat tazi sposobnost da
mraziat i zavijdat.
Neponasiam da prava neshto bez chustva(az sym mnogo sensitive natura)...moga da chakam neopredeleno dulgo vreme dokato sreshna jenata ,na koiato moga da otdam vsichkite si chustva.........
Xaresvam jeni s chustvo za humor,xubavi ochi,dobri,razbrani,ludi zashtoto i az ne
sym ot nai normalnite (

nali taka bila dumata)Abe s edna duma gotinite!!!Sled ,kato znaete kakvi haresvam ,znachi znaete i koi neharesvam
OBICHAM da OBICHM i da sym OBICHANA!
Obicham da sym obichana i da Obicham




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.