Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 26.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СПРЕТЕ! правите глупости!  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано28.03.01 15:38



СамоТя, Нанини и Иво - държите се като малоумни! спрете! кво печелите от разправията?!?!?! вадите мръсни ризи - и нови, и стари.....
кво печелите от това?!?!?! ако имате здрав разум, дайте някакъв отговор.......

ако е за ризи - и аз мога цяла пералня да извадя, ама кому е нужно?!?!?!



IMAGINE...

Тема Re: СПРЕТЕ! .....нови [re: Джeйн]  
Автор StoooP (:))))
Публикувано28.03.01 15:59



Djein ?!
Day ti nyakoya druga tema, che inache skoro shte mi pisne da minavam OT TUK

Ili...kaji mi kude ima po-...smislini temi

ViNaGi s e Po-Dobre.!!!T

Тема Re: СПРЕТЕ! правите глупости!нови [re: Джeйн]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано28.03.01 16:22



Е, ти пък много лесно се върза. Някакво курве недоебано ми е хакнало паролата на регистрацията, и пише от мое име - много важно, ще ми накриви шапката. Я не се хващай на такива, моля ти се.

Beware! Big Browser is watching you!


Тема Защо взимате всичко сериозно?нови [re: StoooP]  
АвторCтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 17:11



По случайност знам интригата между СамоТя и Усмихнатата - тя е толкова усмихнахата колкото Джана Нанини и да не продължавам. По случайност знам интригата между Валя и Джейн. Между Джийни и Рене. Между Рене и Звездопад. Трябва ли да изнасям подробностни? Момичето, защо не запазите коректността помежду си?



Тема Re: СПРЕТЕ! правите глупости!нови [re: Ивo]  
АвторДжeйн (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 17:19



не знам кой на кого какво хакнал - на понеже се доверявах - си платих много....
толкоз....
знаеш останалото



Тема Re: Защо взимате всичко сериозно?нови [re: Cтpaнниk]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 17:51



mnogo znaete be hora, a i koi/koya si ti strannik...?

za da znaete tolkova mnogo navyrno dosta vreme ste zagubili v sqbirane na inf....

da vi pitam li da me svetnete koi koi e, che az cheta ottuk ottam (predpolagam mnogo kato men) ....... ili po dobre da vi kaza tova koeto dnes uchitelkata obysnyvashe na sina mi (koito e v kindergarden)

"please kaza tya- nauchete se da mislite i da pravite neshta za sebe si, ne gledaite drugite , ne mislete za tyh....mislete za sebe si.....vie kakvo pravite , vie kak go pravite i dali mozete po dobre...."

kindergarden lesson






Тема ТОВА СЪМ АЗ!нови [re: Джeйн]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано28.03.01 20:06



не ви ли прави впечатление, че онази Джейн е нерегистрирана? и това ме навежда на определени мисли, а именно: девойко, СамоТяТя може да не е идеал за морал и отношения, но на си ти тази, която ще я съдиш!
трябва ли да доказвам твърдението си - както и ти, така и аз, паозя доста записи п- на кюто, мейлове и чатове - знаеш! остави СамоТя намира - ясно?
защо мислиш, че само ти можеш да ядеш хората?
Вени

IMAGINE...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.