Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 25.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Тема Животът е тъжен...нови  
Автор Кими ()
Публикувано07.09.00 09:36



Здравейте на всички Една тъжна усмивка от мен. Миналата седмица приятелката ми ме напусна. Прозаично - нямам пари. Цяло лято я издържах защото тя все имаше проблеми. Бях радостна и влюбена и не мислех за нищо. Давах и не очаквах да ми връщат. Май е трябвало. Вчера я видях в спортна кола до скъпо заведение в центъра. Беше с някакъв крокодил грозен като смъртта но явно богат... Не се учудих, не ме заболя само ми стана студено отвътре... Защо ли? Не искам съчуствие, просто някакъв отговор. Защо хората убиват хубавото в името на парите. Приятен ден на който може. Ваша тъжна Кими

Тема Животът е тъжен...нови [re: Кими]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано07.09.00 10:26



не знам защо но това ми напомни на нещо, което видях на скоро... едни ловци бяха откривали ловния сезон на една хижа сред полето......и бяха стреляли по щъркели.....и щъркелите бяха увиснали по електрическите жиците и стълбове...... винаги много боли............дори и от чуждата болка :-) всичко ще мине, вярвай в себе си....

Тема Животът е тъжен...нови [re: Кими]  
Автор Ivo ()
Публикувано07.09.00 15:50



Здрасти Кими, Аз спрях да пиша тука, но минавам от време на време. Не мога да не откликна на това, което си пуснала. Ако искаш да си поприказваме, пусни ми един мейл на адреса, мисля че мога да ти дам един-два отговора; няма да ти натрапвам съчувствието си, знам отскоро че и това може да дразни...

Тема Животът е тъжен...нови [re: Кими]  
Автор Aneta ()
Публикувано07.09.00 17:18



Gorkata Kimi! Tolkova sagaliavam za tova! Kak e mogla taka dolno da te izpolzva tvoiata priatelka? No nedei povetche da skarbish za neia, zashtoto tova momiche ne go zaslugava. Ako imash nugda ot pomosht, podkrepa i priatelstvo - prosto mi pishi. Adresat go znaesh - ane@abv.bg! Dovigdane, mila!

Тема Животът е тъжен...нови [re: Aneta]  
Автор almosthappy ()
Публикувано08.09.00 14:23



ebasi. kvoto i da tragna sega da ti kazvam, mnogo vajno. koia sam az tuka...? bez da ti natrapvam sachustvieto si, shte ti kaja, che (znam, che zvuchi tapo), no po-dobre bez takav chovek do tebe... ne znam, az pone si mislya, che na horata ni tryabva neshto da ni varne obratno na zemyata ot vreme na vreme. a kak boli tam...

Тема Животът е тъжен... [re: Кими]  
Автор didi ()
Публикувано10.09.00 17:23



Да, особенно тъжен след като си се чувствал щастлив.Ще бъда лаконична,но не са празни приказки.Никога не знаеш,какво те чака зад ъгъла ! :))),а там са и хубавите неща от живота. И идвай тук,иначе ще те изнамерим и ще ти се стожарим жсички на куп ;)))

Тема Отг: Животът е тъжен...нови [re: едно ку-ку]  
Авторсладура (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 10:40



Май много анимациони,филмцета гледаш.??



Тема Отг: Животът е тъжен...нови [re: Кими]  
АвторПинко (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 14:07



Гадно наистина. Не тъжи - по-добре сега да го разбереш отколкото по-късно. Не си случила с човек, но вяевам, че ще намериш истинската любов..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.