Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Zashto momchetata sa takiva grubiani?нови  
Автор Aneta ()
Публикувано31.08.00 19:40



Ot peti klas se mestia po uchlishtata. Ne moga da razbera zshto navsiakade momchetata sa kereteni i poboinitsi. I dosta mage sa takiva. Udodvdolstvie li vi pravi kato biete genite? Mage li se tchuvstvate! Az imam gorchiv opit ot taia rabota. Edin schupen nos i malko mozachno satresenie! Kak shte vi hareas ako niakoi vi napravi tova!

Тема :)нови [re: Aneta]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано31.08.00 20:02



Жалко за счупения ти нос. Ти си млада още и жадуваш приключения, за това вирееш в кофти среда. Ако искаш спокойствие, намери си по-интелектуална компания.

Тема Zashto momchetata sa takiva grubiani?нови [re: Aneta]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано01.09.00 03:07



Ами какво да ти кажа...... Да отричам нашата мъжка простотия няма смисъл просто защото истината си е такава....... Аз лично жена не бил и нямам и намерение......твърде много обичам жените..... Просто не се предавай......вярвам че ще навериш търсеният от теб човек.... Не ни се сърди.......жените са казали за мъжете че са си свине.....прави сте дами......сред нас има индивиди който незнаят какво искат или показват че каресват една жена като я пребиват от бой......ходи обяснявай защо...... Желая ти късмет......за напред си носи каска.....:)))

Тема E da.ama....нови [re: !!Asen_X]  
Автор Ilko ()
Публикувано01.09.00 07:39



Az dosega ne sum bil jena ili momi4e,obache nqkoi momi4eta si go zaslujavat....Ne vsichki sa cvete za mirisane......

Тема E da.ama....нови [re: Ilko]  
Автор ангелче ()
Публикувано01.09.00 10:09



И как според теб може да заслужи едно момиче да го набият, а?

Тема за ангелченови [re: Aneta]  
Автор Пинко ()
Публикувано01.09.00 11:16



Ох, не ми е приятно да го кажа, но няколко пъти съм удрял жена си.Но не съм я бил - т.е. ударя я веднъж и веднага съжалявам. Много се срамувам от това. Между другото не се е случвало от много време вече - предполагам, че тя най-сетне разбра каво не трябва да прави. А проблемът е, че много и мели устата. езикът и е най-големия враг. Направо ме вбесяваше като почне да приказва, владее до съвършенство изкуството да унижи и ядоса човек само с приказки. Та според мен това е до голяма степен общо за повечето жени. Факири сте на "пиленето на главата на някого". Иначе за друго не съм удрял жена и не мога да си представя, че мога по този начин да изразявам любов например-:)))) Нито пък да го направя от ревност. Всъщност аз не съм ревнив та може и да съм изключение. Дори жена ми го признава-:)) Само да не вземеш сега да ме тормозиш заради това признание... Повтарям, много ме срам, че съм го правил, но наистина понякога човек се вбесява.....

Тема ангелче Pinko ti dade otgovoraнови [re: Пинко]  
Автор Mc-2k ()
Публикувано01.09.00 11:21



Teia koito mnogo im meliat ustite si zaslugavat shamara,a ima i oshte mnogo pri4ini,ako razbera primerno che gadgeto mi izliza sus drug pak bih q udaril,zatova che si e mislela che az bera shisharki i moze da me vurti na malkia si prust...........

Тема Добренови [re: Mc-2k]  
Автор ангелче ()
Публикувано01.09.00 11:27



Може и да има причини и тези причини за вас да са достатъчни, за да я ударите. И все пак това не е хубаво.

Тема Добре [re: ангелче]  
Автор Пинко ()
Публикувано01.09.00 12:03



Ами и аз казвам, че не е хубаво ама....

Тема Do angel4eнови [re: Пинко]  
Автор Mc-2k ()
Публикувано01.09.00 13:45



A momi4e da hodi s mom4e zaradi parite mu hubavo li e?I ako izvednuj mom4eto falira :),kakvo she stane...taq she mu kaze bye bye honey,emi spored teb nqma li da si zaslujava boq?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.