Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Imam pitane bolnoнови  
Автор Cherna dupka ()
Публикувано28.08.00 20:19



Privet mili moi geni! \poznavam edin deto obicha da kazva, che vsichki geni sa pachavri\, iska mi se da ne e prav. Vrashtam se na moja vapros, i az sam gena, no po-vagnoto i az obicham v momenta gena \nai-cennta za men, koijato njakoga sam sreshtala\- silno i nepovtorimo - no sega sam v pokoi - trjabva da chakam, da malcha i pak da chakam. Do koga moga da izdarga?- dokato tja reshi che moge i ima sili da se varne pri men. Shte chakam, zashtoto choveshkata dushata e nauchena na 2 i 200, az sam takava,a kogato naistina useshtash, che sa ti pokazali cherven karton kakvo drugo ti ostava?? kakvo?? da se borish? ne e tova, trjabva da izchakash i drugija da te otkrie otnovo. otnovo, makar i po drug nachin. no pak da shte zaedno. kalko e choveshkoto shtatie?- samo probljasak?? NE ISKAM DA VJARVAM,CHE E TAKA - NE ISKAM! iskam krasotata da prodalgi. Pasvaneto- po djavolite ne stava taka vseki den,osobeno izvajuvano s tolkova mnogo gertvi. Kakvo li vi zanimavam - vse edno govorih na sebe si - blagodarja vi za koeto. Tova stiga.

Тема Imam pitane bolnoнови [re: Cherna dupka]  
Автор Nikita ()
Публикувано29.08.00 09:54



Stradanieto e vrata kum prozrenieto. Jalko,4e purvo trybva da stradame.

Тема Imam pitane bolnoнови [re: Cherna dupka]  
Автор Cherna dupka ()
Публикувано29.08.00 16:32



Stradam i useshtam istinski hubavite momenti, i po-vagnoto ne iskam da gi zagubja zavinagi. A prozrenieto me vrahlita sas strashna sila - e na tova mu kazvam az da obichash. 10x Nikita.

Тема Imam pitane bolnoнови [re: Cherna dupka]  
Автор Nikita ()
Публикувано30.08.00 09:51



Dano ne sa ti pokazali naistina 4erven karton,za6toto ako malko razbira6 ot ......, tova ozna4ava,4e izliza6 ot igrata bez vuzmojno6t da se vurne6 do kray...... 4esto ni se iska da vurnem vremeto malko nazad,no n....

Тема стой! не бързай!нови [re: Cherna dupka]  
Автор Джейн ()
Публикувано30.08.00 11:25



нали знаеш, че според една хипотеза всяка черна дупка е вселена - ТИ си вселена, ако не си забелязала..... ... само вярвай... и не увесвай нос!

Тема не бързам за нъкъде и нищо..нови [re: Cherna dupka]  
Автор Cherna dupka ()
Публикувано30.08.00 17:04



Nadegdata umira posledna, a Kazano s moi dumi: vjarata mi v dobroto, krasivoto /vav vsichkite mu raznovidnosti/ i spodelenata ljubov ne si ja davam za nishto na sveta!! Джейн, hubavi hipotezi znaesh, kagi oshte edna!:-))

Тема не бързам за нъкъде и нищо.. [re: Cherna dupka]  
Автор Nikita ()
Публикувано31.08.00 09:27



Ti sigurna li si,4e e spodelena? Vseki trybva da pla6ta za gre6kite si, za da stane po-dobur!

Тема не бързам за нъкъде и нищо..нови [re: Nikita]  
Автор Cherna dupka ()
Публикувано01.09.00 14:50



Сигурна съм Никита, а от плащането на грешките не винаги се става по-добър. Даже някой път е точно обратното, но аз не обичам крайностите. Разчитам на човечността и добродетелите. И най-вече на неща, от които зрял човек не би се отрекъл.

Тема не бързам за нъкъде и нищо..нови [re: Cherna dupka]  
Автор Джейн ()
Публикувано01.09.00 15:24



тутакси: ако много искаш и вярваш - ако слушаш сърцето си - чудото ще стане не е речено, че веднага - не е речено, че ще изглежда като чудо - но ще е чудо, защото самата ти ще го направиш - дори да не разбереш това....

Тема не бързам за нъкъде и нищо..нови [re: Джейн]  
Автор Cherna dupka ()
Публикувано01.09.00 16:45



съвсем самичка ли ще го направя? без вълшебна пръчка? от къде толкова ентусиазъм при теб?:-))) освен ако не си влюбена?;-)) обичам чудеса.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.