Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема проблем....нови  
Автор Кими ()
Публикувано28.07.00 13:35



Здравейте. Имам проблем а не мога да го споделя с никой. Понякога като видя хубава жена цялата се разтрепервам и ми се иска да я прагърна и да не я пусна. И разни други неща за които дори тук ме е срам да напиша... Страх ме е да остана насаме с жени. Не знам какво ще ми стане. Приятелките ми казват че гледам и се държа странно... Единствения ми приятел на който мога да кажа е женен мъж, той ме разбира и странно никога не е искал нещо от мен. Защо мъжете могат да обърнат работите на шега дори когато им се плаче или ги боли жестоко от нещо? Аз не мога. Последния път плаках цяла нощ и на сутринта приличах на удавница. А той така се пошегува с външния ми вид че се смях цял ден след това. Не зная дали ще събера смелост да пиша втори път тук. Но ще гледам какво пише когато намеря откъде. Не ми се сърдете ако не отговарям. Ужасно съм объркана, мисля че полудявам бавно. Записах се в една чисто мъжка група за едноседмично ходене в Родопите. Дано там ми се проясни. Малко ми поолекна но още ме е срам. Ако някой иска да ми каже нещо ще го прочета. Мисля че най ужасното нещо е да не можеш да кажеш на никой какво става с теб. Не го пожелавам...

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор Ivo ()
Публикувано28.07.00 14:12



Така сме, женените мъже много ги разбираме некои работи... Ама не всички женени все пак. Ами виж малко по-долу темата "Как да разбера...", ако не си я чела още, мисля че поне малко ще ти помогне, ако не да се ориентираш, поне да се успокоиш малко. Освен писането тука, можеш да пращаш и мейли на хората, които пишат тука, повечето хора си оставят мейл адреса, който се вижда, като поставиш мишката върху името на автора. Не се страхувай да питаш, никой тука няма да те нарани. Това, което ти се случва е безкрайно естествено и в никакъв случай не може да бъде причина да се срамуваш.

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор stefan ()
Публикувано28.07.00 18:08



Pishi mi .Molia te .Tsche rishim problema.

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано28.07.00 18:13



защо трябва да те е срам от това? просто така ги чувстваш нещата..... срама ти....ти просто си го налагаш по същия начин може да се срамуваш, че си облякла синя а не зелена пола безсмислено е.... все едно хората да се срамуват от това, че се самозадоволяват.....или там има и по-умни думи ама аз не знам как се пишат правилно.... :-))) усмихни се...е махни с ръка на необоснования страх ще ти стане по-леко

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор Ivo ()
Публикувано28.07.00 18:37



Ако продължава да ти е търсене, надникни в клуб Формула 1, там сме се събрали такива откачалки, че ти е бедна фантазията, почети малко, и ти гарантирам, че ще ти стане още по-леко.

Тема проблем....нови [re: Ivo]  
Автор Vasso ()
Публикувано28.07.00 19:28



Milichka v momenta si vuv vuzrast takava,che vse oshte si seksualno neorintirana.Niama zashto da se strahyvash,s vremeto shte poemesh po verniia put,nezavisimo,kakuv e toi,znai,che e pravilen. Vasso

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор Джейн ()
Публикувано29.07.00 04:14



здравей :) нито полудяваш, нито има от какво да те е срам. изпитваш влечение към жени, сиреч бисексуална си. искаш да се любиш с жена. и вероятно си представяш точно как. е, и какво от това? 1. толкова много хора изпитват влечение към собствения си пол... 2. учените отдавна са единодушни, че това влечение не е болест - душевна, или физическа; а е нормална форма на човешката сексуалност проблемът е само в това, че обществото ни е твърде изостанало и още не приема подобни отношения - това иди-доди, понася се. по-гадното е, че набива в главите на децата от малки, че тези отношения са срамни, или са болест и прочие глупости... и тези глупости така здраво се закотвят в главата на детето, че като порасне, много го боли, когато се опита да извади котвата - когато открие с изненада, че харесва собствения си пол, а котвата го държи към "това, което е редно и нормално", уфффф.... толкоз засега като теория ;-) какво да правиш? в Родопите нищо няма да ти проясни, извинявай, само ще го изтласкаш за малко, ще го понатикаш навътре в съзнанието си, за да не те тормози... и к`во? като се върнеш, пак отначало... просто трябва да се приемеш такава, каквато си - знам - лесно се казва, трудно се прави... и, дай Боже, да си намериш приятелка - че и това е в известен смисъл проблем... та, всъщност, хайде, престраши се, драсни тук пак :-) ако не друго, може би ще ти се поотпусне душичката като видиш, че има живи и нормални хора, които са преминали през това и са се справили с него... ако искаш по-личен разговор, пиши ми vava007@abv.bg можеш да пишеш на всеки, чийто ник в съобщението е син - това значи, че той си е оставил мейл адреса - за да го видиш, трябва да сложиш курсора върху ника и долу вляво ще се изпише адреса, на който да пишеш

Тема проблем.... [re: Ivo]  
Автор vee ()
Публикувано29.07.00 21:36



vddfdafdsf

Тема проблем....нови [re: Джейн]  
Автор Кими ()
Публикувано31.07.00 13:38



благодаря не зная кога пак ще пиша заминавам утре за родопите а вчера, вчера за пръв път целунах жена и тя ми каза че е хубаво така съм развълнувана че ми треперят пръстите тя ще дойде с мен запознах я с приятеля си с който споделям всичко и той я хареса ще бъдем само двете една седмица не знам какво ще стане треперя отвътре но реших да бъда искренна докрай ако има бог той я е пратил стискайте ми палци тя е върховна не знам какво да кажа благодаря ви на всички желая ви щастие

Тема проблем....нови [re: Кими]  
Автор Джейн ()
Публикувано31.07.00 14:09



..............


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.