Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 29.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема започва да не ми харесва...нови  
Автор Джейн ()
Публикувано06.06.00 21:03



...това, което става тук. това е клуб, по дяволите, на някакви хора с близки интереси, с нещо общо помежду си - които искат да си говорят. или поне така би трябвало да бъде :( а все повече се пълни с комплексирани мъже или обикновени хомофоби + гяволи, пробутващи си тъпите реклами и обяви, без да си плащат. в резултат нормалните хора се чувстват ако не омерзено, то поне тъпо и изчезват. който иска да ме наругае за тази ми оценка, моля, да не се смущава и да го направи с целия си моментен бяс, без да се сдържа

Тема започва да не ми харесва...нови [re: Джейн]  
Автор KAMEHcho ()
Публикувано06.06.00 23:46



Prava si ;-)) no ne vsichki maje sa takiva;-)) ---- bye

Тема започва да не ми харесва...нови [re: KAMEHcho]  
Автор Джейн ()
Публикувано07.06.00 00:08



Зная много добре. Не го приемай лично. Но повечето, ако не почти всички, които пишат тук, се проявяват точно като такива.

Тема започва да не ми харесва...нови [re: Джейн]  
Автор Ted ()
Публикувано07.06.00 03:29



Абсолютно права си Джейн. Тук е пълно с незадоволени и извратени типове, които са решили, че именно тук е мястото да избиват комплекси. Ще ме питаш а аз какво правя във вашия клуб ... Ами на мен ми е страшно интересно взаимоотношението Жена-Жена, но не смятам нито да ви се бъркам нито да пиша разни глупости тук. Просто чета, но за съжаление май повечето обяви са пуснати от мъже ..

Тема май е пълно с воайори :))))))нови [re: Ted]  
Автор mell ()
Публикувано07.06.00 12:18



е пак е за предпочитане пред комплесиари но май вече няма какво да се гледа напоследък май пишем само аз, джейн и таня :(

Тема въпрос към Джейннови [re: Джейн]  
Автор Карина ()
Публикувано07.06.00 18:56



искаш ли да ми се обадиш на кюто? 49225761 навлеците да внимават че имам една голяма гьостерица за тях!!!!

Тема :)нови [re: Ted]  
Автор Джейн ()
Публикувано07.06.00 19:09



съвършено си прав. повечето гастролиращи тук, и то от по-екстравагантните и ли "страстни" дами са всъщност мъже с някакви проблеми. все едно аз да отида в гей-клуба и да се правя на мъж. била съм, но съм си казвала, че съм жена - както сега и ти. не може и не бива - според мен - да има някакво ограден с 10 метрова мъжонепропусклива стена място, но господата нека бъдат така любезни освен да се заявят като такива (ако пишат), то и да се държат относително прилично. разбирам, че за част от тях това представлява определено затруднение, но поне да опитат :)

Тема отговорнови [re: Карина]  
Автор Джейн ()
Публикувано07.06.00 19:11



ОК. но след 21 часа мога.

Тема май е пълно с воайори :))))))нови [re: mell]  
Автор Джейн ()
Публикувано07.06.00 19:16



да бяха кротки воайори, иди-доди :) но повечето са инфантилно-агресивни. обзалагам се, че на живо въпросните юнаци, особено тези, които гастролират със женска самоличност, са някакви мънкящи шушумиги, у които мисълта за реален контакт с жена предизвиква напрежение и притеснение :) и когато го правят, са направо гледка зда съжаление

Тема брей, Каринанови [re: Карина]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано07.06.00 21:51



Твърде готина си за лесбийка, маце.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.