Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 10.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: ПОЛИ]  
Автор DANIEL ()
Публикувано29.02.00 00:22



i az iskam da se zapoznaem smqtam 4e i ti shte iskash pishi mi na e-mail daniel.simeonov@dir.bg

Тема ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: ПОЛИ]  
Автор Nadia ()
Публикувано06.03.00 20:16



Pishi mi,molia te!

Тема ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: Nadia]  
Автор ПОЛИ ()
Публикувано07.03.00 00:00



ЕТО МОЯ АДРЕС - benii@sf.icn.bg от софия съм чакам те

Тема ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: ПОЛИ]  
Автор Марго ()
Публикувано08.03.00 22:45



Ако искаш да се запознаеш с мен, пиши ми.Аз съм от Варна.Ти откъде си? На 22години съм.

Тема ЗА Маргонови [re: Марго]  
Автор ПОЛИ ()
Публикувано01.03.93 15:36



ЗДРАСТИ ! ИСКАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ ! ОСТАВИ МИ НЯКАКЪВ АДРЕС, НОМЕР ИЛИ ПРОСТО ТЕЛЕФОН. ЦЕЛУВАМ ТЕ ! ПОЛИ

Тема ЗА Маргонови [re: ПОЛИ]  
Автор Марго ()
Публикувано09.03.00 13:53



Радвам се, че ми отговори Поли.Имам обаче малък проблем с ел.си поща, но тази вечер ще го оправя и можеш да ми пишеш. margo@ardes.bg Чао засега и очаквам вкючване от теб.

Тема За Полинови [re: ПОЛИ]  
Автор Марго ()
Публикувано09.03.00 21:08



Поли, съжалявам но на Е-мейла му става нещо.Ако искаш , докато го оправят можем да си пишем тук.Съгласна?

Тема НЕКА ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: ПОЛИ]  
Автор Georgi ()
Публикувано16.03.00 02:25



Аз съм на 21 г. Роден съм в Пловдив. Но живея и в Пловдив и в София. Ако се интересуваш от мен пиши ми. С черна коса съм и синьо-зелени очи. Висок съм 1.78м. Ще чакам да ми пишеш.

Тема ХАЙДЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМнови [re: ПОЛИ]  
Автор Буба ()
Публикувано07.04.00 12:34



Хайде , АЗ съм Буба и СъМ по твърдичка, но споко Влизам в регламента и съм от София. Обичам секса и се "жертвам" /чукам/ ЯКО. Ако решиш отговори МИ. Чаооо

Тема Zdravejнови [re: Буба]  
Автор Georgi ()
Публикувано08.04.00 21:36



Казвам се Жоро. От софия съм. Ако искаш да си пишем напиши ми твоя email или ми дай телефона си. Моят email e g_zaneshew@dir.bg Ще чакам да ми пишеш. Чао !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.