Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема motivacia na personalaнови  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 15:51



zdraveite,
bihte li me nasochili kam publikacii za materialna motivacia na personala.
ste sam blagodaren za vashite komentari po temata.uspeh!



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: koko]  
Автор gandalf_ (Финансист)
Публикувано08.09.03 09:34



ako ne ti se chetat golemi uchebnici po HR, koito mozesh d anamerish vyv vsiaka universitetska biblioteka, mmozesh da pochnesh sys specializirani izdania. V spisanie Manager mislia, che imashe podobni publikacii, osven tova mozesh da razgledash i drugi podobni izdania.

Niakoi dostaviat radost samo s prisystvieto si, drugi edva kogato si trygnat


Тема Re: motivacia na personala [re: koko]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано13.09.03 10:54



според мен мотивацията зависи от психиката на даден човек,
за всеки подхода е различен.
Аз с парични премии не успях да мотивирам, но при мен помогна нещо много елементарно.
Почнахме да си провеждаме събраниицата в петък вечер в едно завдедение.
Това което постигнах е фирмена принадлежност и истински колектив, който си помага взаимно и гони целите.
Аз съм много доволна



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: Dideto]  
АвторAVlA (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 15:19



ako iska6 pogledni na www.polycontact.com, obu4enie,treningi. tam ima statiq za motivatziqta.....



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: koko]  
АвторAлфa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 09:42



Според едно западно изследване нещата седят горе-долу така:
на първо място - лидерът; стилът на управление; доверието на хората в организацията, за която работят и т.н
на второ - добрата работна среда, добрият колектив
и чак на трето - заплащането
В България, струва ми се, при една анкета на първо място би било заплащането, но не подценявайте в никакъв случай горните две - имам личен опит и мога да твърдя, че при лоши други условия парите не са никакъв мотиватор / в най-добрия случай - са временен такъв/



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: Aлфa]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:45



Blagodaria na vsi4ki, koito otdeliha ot vremeto si za komentar tuk-ste se radvam i na oste belejki...
Алфа, blagodaria ti za comentara-ako proiaviavash interes bihme mogli da prodalgim obsagdaneto po temata. Moiat e-mail e : dako_te@mail.bg
Uspeh!!



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: koko]  
АвторAлфa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 11:02



Не съм експерт по темата, но имам личен опит като работодател, а и в момента следвам в близка до до това специалност. Ако искаш пиши ми ти на radeva_emily@abv.bg



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: koko]  
АвторAsja (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 12:46



Mojata diplomna rabota e na tema motivacija. Spomnjam si, che v prilozhenieto na v-k "Kapital" - "Karieri" ima mnogo statii po tazi tema. Ima i uchebnici, no te sa skuchni ;-). Interesna e knigata "Motivacija na personala" na Josif Iliev, kakto i na japonskija avtor Joshiro Kondo "Chovekyt v ochkvane na motivacija".



Тема Re: motivacia na personalaнови [re: Asja]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 21:42



blagodaria ti asia-ako iska6 moje da obmenim mnenia-mail-a mi e dako_te@mail.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.