Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 22.05.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Зелени балкани  
Автор WhiteDove (непознат )
Публикувано07.03.08 12:47



Здравейте.Искам да питам тук има ли членове или доброволци на Зелени балкани и дали наистина се извършва някаква дейност.Разгледах сайта им,доста хубави неща пише,но дали просто ще се запиша и ще давам по левче такса на месец или сериозно ще правя нещо?



Тема Re: За Зелени балканинови [re: WhiteDove]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано03.04.08 21:36



Зелени балкани е една от най-сериозните природозащитни организации в България. Това е организация с множество дейности. Те има два офиса - в Пловдив и в Стара Загора - ак оси от някой от тези два града ще ти е по-лесно. В Стара ЗАгора има и център за лечение на редки и защитени видове, който е една от дейностите на Зелени Балкани СтЗ И хората са много готини, не се притеснявай ако искаш да се включиш по някакъв начин.
Аз съм от близките приятели на организацията.
Поздрави!
Златна

"Всички сте жаби и аз просто не мога да проговоря езика ви сам!"


Тема Re: За Зелени балканинови [re: Zlatna]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано01.06.08 13:31



Това има ли нещо общо със "Зелени Балкани" и Петко?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.