Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 02.07.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема www.zeleni.bgнови  
АвторZoomerX (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 12:09



Аз съм с тях! Присъединете се и Вие!





Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: ZoomerX]  
АвторGorskia (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 21:15



Към кой точно да се присъеденим:
- към шефката на екологичният съвет която управлява ЗД Евроинс ли,
или към председателя им който се пише поет и географ но си изкарва парите като управлява и притежава 4 фирми,
или към главният им секретар когото уволниха от поста гл.секретар на митниците защото бе поискал 300 000 евро от русенските митничари и те вдигнаха сканадал защото са давали ама чак пък толкова много никой не им бил искал;
или към половината хора на ПП Гергьовден които са се пребоядисали в зелено.
или към Ботьо Захаринов когото помнимкакво направи като зам.министър на екологията,
Тези глупаци мислят че като се заявят, че са зелени и никой няма да разбере че са поредната бизнеспартия. Идиоти.





Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: Gorskia]  
АвторKeleme (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:30



Брях! Ти май си много запознат с компроматните въпроси! Браво!
Аз предлагам да почакаме и да видим, щото в момента като гледам Зелена България ДЕЙСТВА, а такива като тебе само знаят да пустосват...
Не знам за останалите, които коментираш, но все пак искам да те питам 2 неща :
има ли нещо лошо шеф на компания, да е радетел за екология и има ли поет или писател, които да се издържа от това?!
Защото моето момче от поезия в България, хляб и сирене не се купува!!!
Ама айде.... щом искаш да си злобльо бъди си!!!



Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: Keleme]  
АвторGorskia (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 20:34



Та какво точно действа тази бизнес партия?
До сега съм видял:
- имат пари защото цяла българия е осеяна с техни билбордове, само да отбележа, че винила от тях би покрил няколко футболни игрища а с парите за тях биха залесили половината от изгорената това лято гора по формулата
1 билборд за 2 седмици = 800 евро=4 декара нова гора и това без цената на винила;
- няколко интервюта в Фокус и Дневник
- интернет сайт
- няколко декларации
Аз това знам, но това засега само замърсява околната среда (винила) а не я спасява.
Нямам нищо против бизнеса, ама само ако е чист - ДС, мафиоти и тем подобни идиоти ги надушвам безпогрешно. А на поети-географи-журналист-политици не вярвам. Аз съм горски и считам, че една професия е достатъчно за човек в днешно време ако иска дая работи професионално.



Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: Gorskia]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано31.08.07 14:28



би ли ми се обадил на бележка
моля

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: ha!]  
Авторнcнд (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 15:58







Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: нcнд]  
АвторKeleme (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 12:00



тоя глупак с тоя линк към насрания си сайт, да вземе да се гръмне. Не само че няма нищо вярно, но и не знам къде е достойното да плюеш някой, за когото се смята, че има подобни на твойте виждания. Ясно е че агресията на простака е породена от сериозни икономически интереси! Вероятно пръдльото работи за когото трябва...



Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: Keleme]  
АвторHelmetex (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 18:25



Чшшшш, я по-кротко с правосъдието.


Кое не е вярно бе пич, че партийка на три месеца изсипва пари като от фуния - я ми кажи кой ви плаща на вас тигри? Като ви гледам само екипчетата и крадения слоган Апатията ви убива стреват колкото заплатите на всички горски взети заедно.

Стана много модно да си зелен а идат и избори и аре да яхнем понито. Обаче с тия ченгесаро-банкерски номера може и да излъжете много хора за кратко, но не можете да излъжете всички за винаги.

Аре баста Зелени Тъпаци.



Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: Helmetex]  
Авторxaпльo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 15:19



Екипите ни са Армани, а знамето Версаче! Флаерите ни са Долче и Габана!
Не знам само какво и къде сме излъгали? Ама ти си интелигентен и знаеш!



Тема Re: www.zeleni.bgнови [re: xaпльo]  
АвторKiko (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 16:42



Ще поживеем, ще видим. Но много въпроси стоят отворени още сега и няма ясен отговор. Това не е добре в една неокомунистическа държавица, управлявана от олигархични кланове, съсипващи природата.

Далеч съм от мисълта, че младите ентусиасти в зелени дрехи имат лоши помисли, но да си наивен утопист, който не задава въпроси и не търси истината е присъщо за младите. А корените на проблемите не са в маските на орлите и в 5000 листовки.

Тепърва -зелената кауза- ще набира скорост и у нас. Щом британските консерватори зеленясаха, значи политическата игра и популизма ще опитоми и тази енергия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.