Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 01.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Cиньo Heбe]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 21:58



Понеже следя много форуми един от тях и на Зелана България прочетох че са почнали някакви акции в защита на Рила аз се надявам наистина всички да се обединим все пак имаме една и съща цел ,защото "Една птичка пролет не прави" признавам карам ски но все пак съм против застрояването на останалата част на Рила мисля че Боровец си е достатъчен в сегашните си размери Банско е презастроено станало е ужасно нека поне Боровец и Пампорово опазим нека Родопите и Рила си останат така а не се превърнат в бетонни блокове



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Cъдиятa e пeдaл!]  
Авторпepничaниa c Гoлф-a (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 12:05



Аве хора некой да знае кой е тоз велик мозък дет е застроил Иракли че веднага да звъним на "Кърти , чисти , Извозва" не може такава природа така да се развали аз предлагам тая барака кат се построи да не даваме на никой да стъпва вътре





Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Бaй Xyй]  
Авторkoлeraтa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 09:53



Какъв смисъл има да Ви пишем, след като не Ви се чете (имаме интернет страница и мога да Ви копирам отчетите и тук но е безмислено щом не искате да четете) Ако искате заповядайте в офисите ни в Пловдив и Стара Загора, посетете центъра за рехабилитация на диви животни, отидете до посетителският център на Природен парк Персина, вижте съоръженията за възстановяване на връзката на Персински блата и Калимок-Бръшлен с Дунав, посете Злато поле, Поморийското езеро, мъртвицата край Първомяй, площадките за подхранване на лешояди в Сините камъни и Източните Родопи се убедете на място.



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: koлeraтa]  
АвторCъдиятa e пeдaл (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:30



То е ясно, че имате отчети! Нали взимате кинти от европа? Все нещо трябва да отчетете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.