Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 05.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: пиянka]  
АвторПaчa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 09:50



"Зелена Диария"





Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Пaчa]  
Авторпиянka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 12:57



в твоята уста





Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Бaй Xyй]  
Авторgorskia (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 17:33



не се бия в гърдите (ще е много глупаво ако го правиш анонимно), просто си опазих моето детство. Опазих го с труд, пот и пари. Така е у нас - всеки за себе си. Не искам да пазя природата за твоето неродено дете, имам си мои и за тях го правя.



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: gorskia]  
Авторxa-xa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 10:17



[image]http://bulgaria.indymedia.org/media/all/display/5312/index.php[/image]





Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: gorskia]  
АвторБaй Xyй (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 11:00



Значи във вашата организация сте на принципа "всеки за себе си"..?!!! Сега вече разбирам "невероятните" успехи, които постигнахте през последните години...!!! САМОРАЗПУСНЕТЕ СЕ!!! ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ...!!!



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Бaй Xyй]  
АвторCъдиятa e пeдaл (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 15:32



Аз им казах още в началото - НАЙ-ДОБРЕ Е ДА СЕ ОБЕСЯТ! Така ще спрат да ни дишат въздуха и ще подпомогнат фотосинтезата:)



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: xa-xa]  
Авторekoлora (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:48



Спрете да се правите на анархисти всички знаем че сте членове на "Зелена Партия" разбирате ли че само хабите хартия не сте избрали правилното занимание май политиката не е за вас особено екологията не ви отива хайде отивайте да си търсите друго хоби защото нещо и ПР-а ви куца знам ли пробвайте с нов ПР можете да имате и по-голям късмет е един съвет от мен ако искате да спечелите нещо от изборите некой друг глас просто действайте по позитивно мн негативни сте . Помагайте си с останалите еколози не им пречете все пак се борим за една и съща кауза опазване на България :)



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: ekoлora]  
АвторБaй Xyй (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:31



Така и не ми обяснихте как точно се борите, и за какво сте се преборили до този момент..?!! Само не ми излизайте с номера, че отчетите ви и още незнам си какво, били публикувани в интернет и всеки можел да ги види!!! И аз мога да пиша отчети и да ги публикувам, но не е това начина!!! Въпроса ми е много елемнтарен! Можете ли за толкова години да ми дадете само един пример в който съществуването ви е довело до нещо на практика..?!!!Както всички виждаме на Иракли продължават да му разгонват фамилията, Рила продължава да се обезлесява и т.н. (смятам, че няма нужда да изброявам всичко)..?!!! Та ако сте в състояние да ми дадете само едно примерче, колкото и малко да е то, ще спра да ви плюя и ще ви сложа на равна нога със "Зелена България" Можете ли да ме убедите, че протестите и акциите ви са безкористни (никой от вас не е взимал пари), при положение, че всичко което сте направили до този момент е било на принципа - "Всяко чудо за три дни"...?!!! Отгововорете ми на този прост въпрос, защото всичко друго което тръбите е без значение...!!! Нека да подходим практично и фактологически, защото иначе този спор няма да свърши никога...



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: Cъдиятa e пeдaл!]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 23:27



Еееххх "Зелените" дадох ви шанс доброволно да си кажете кой ви е шеф => аз ще кажа потърсих , проучих и разбрах че това е Иво "капитала" да същия Иво Прокопиев собственик на вестниците Капитал и Дневник има и още неща които ще кажа на вас но за сега млъквам да видим как ще излъжете хората а пък аз ще им кажа истината
ако питате от къде имам информация ще ви кажа само "Който търси намира " и колкото да отричате тази информация е 100% вярна



Тема Re: флаш моб, иракли, горичка и други ала-баланови [re: ekologa]  
АвторCиньo Heбe (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 21:42



Имаше флаш-моб имаше протести имаше декларации, писма изпратени до всички институции във връзка със строежите и сечта в Пирин и Рила. А на Цвета шапка и свалям, арестувана, бита, но продължава смело напред да се бори за да има природа във България. А как бих искал всички еколози да се обединят и да няма тези нападки и обвинения...Всички трябва да имат една цел защита на природата въ България. А Зелена България би било добре да почне акции за защита на Рила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.