Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 04.07.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: Личнo]  
Автор3eлeнитe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 15:54



Това са истински еколози, които бяха на протестите за Странджа, Рила, Иракли - http://www.bulgariangreens.org Аз съм с тях.





Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: haplyo]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 16:02



Знаете ли открих секи от вас какво цели
така да почнем с Зелена България тяхната цел е това -
http://www.westbalkanfestivals.com/UserFiles/Image/fest%20foto/13_surbi%20i%20bulgari%20na%20midzur_1.JPG
вие хората като "nn" и "haplyo" целите това -
http://web.hit.bg/botanica/Irakli_construction_1.jpg
и нека сега ние хората като Бай Хуй и мен ви питаме кои са вашите хора и какво целите откъде ви идват парите на вас и как смятате да осъществите проектите си и какви са те ? Този въпрос не го отправям към зелена България а към Зелената Партия тъй като нищо не сме чули за тях щото като гледам мн говорят и обвиняват нека сега аз да разбера кои са вашите хора сами казахте този който плаща води хорото
С уважение : ekologa
п.с. Моята цел е само и единствено опазване на България за сега само ЗБ ми вдъхват доверие чакам вашите отговори на моите въпроси



Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: 3eлeнитe]  
АвторИcтинckи ekoлor (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 16:03



Аз съм истински еколог! Добре планиран рекетьор съм! Правих протести с хора, които излъгах че съм Аполитичен, за да ги накарам да дойдат с мен! Сега правя партия Зелените - време е да вляза във власта и да избия парите на спонсора! А тея хипита дето ги излъгах да дойдат на флаш-моб - да го духат! Нали им дадохме до 20 лева за безплатната услуга?!
Напред към парламента! Гласувайте за Зелените - Ний ша ви оправим!



Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: Иcтинckи ekoлor]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:37



Аман да ти кажа от такива като "Вий" щото сичките "Вий" дойдохте в София и станахте софиянци да не засягам друга тема само да питам какво точно ще ни оправите кажете си принципите исканията обещанията иии спонсорите а така за тез "Хипита" така ли смятате да спечелите изборите с 20 лева не искам да го приемате като обидя просто питам за тази Зелена Партия с какво ще ме обедите да гласувам за вас Мерси предварително
С най-добри чуства:еколога



Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: ekologa]  
Автор3eлeнитe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:00



Това са долни провокации. За разлика от Зелена България, членове на която попадат в черен списък на хора свързани с унищожаването на природата. Зелените е новосформирана независима партия, която няма нищо общо с мутри и собственици приватизатори на паркове. Зелените не са давали на никого пари...просто вижте кои са хората в ръководството. Няма нищо скрито. Повечето са студенти и млади хора. Имат подкрепата на зелени организации от Европа.





Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: 3eлeнитe]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:40



За инфо само да ти кажа че и Зелена България имат подкрепата на Европейските зелени партии a да те питам кажи ми някое от имената на "мутрите" в Зелена България ииии дай сайт за вашите Зелени плюс това кой ви дава парите хммммм от много въпроси си отговирил на много малко и още няколко въпроса всъщност всички искаме да знаем ти кой си с какво си се занимавал преди и сега ПР ли си на Зелените или техен председател и още нещичко кои са хората в Зелените от къде да сме сигурни че не сте мутри ???



Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: ekologa]  
АвторBai Cherep (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 08:53



Аре Зелена Диария да си седнат на гъзовете и да пият една студена вода.
Дотук сте смешници. И не си мислете, че всички тук се интересуват от скапаните зелени партии - има много пътища да разобличиш мутрите и да ги стреснеш.





Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: Bai Cherep]  
АвторБeтoннa Бълrapия (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 17:25



Факти за "Зелена България" са публекувани на адрес:





Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: ekologa]  
Авторnn (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:45



кои по точно "Европейски зелени партии" имаш предвид? Да не са като случая с Ал Гор ? Преди да се интересуваш от чуждите пари на една неродена партия (за един сайт - 500лева най-много)дай да обсъдим парите за местните избори на Зелена България - кой плати за стотици бибордове по цял месец, десетките хиляди плакати из страната, рекламите по телевизиите, банерите в интернет вкл. във Фокус(4000 на месец), костюмите на едениците, озвучаването на акциите, бензина за обиколките, да продължавам ли още?



Тема Re: za zelenite ot Starkom holdingнови [re: Бeтoннa Бълrapия]  
Авторekologa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 19:53



Еееххх "Зелените" дадох ви шанс доброволно да си кажете кой ви е шеф => аз ще кажа потърсих , проучих и разбрах че това е Иво "капитала" да същия Иво Прокопиев собственик на вестниците Капитал и Дневник има и още неща които ще кажа на вас но за сега млъквам да видим как ще излъжете хората а пък аз ще им кажа истината
ако питате от къде имам информация ще ви кажа само "Който търси намира " и колкото да отричате тази информация е 100% вярна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.