Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 26.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема има ли професионални еколози?нови  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 23:22



вижте какво очаквам от такива и ми кажете възможно ли е да стане:





Тема отговорих си сам.. :)нови [re: paди]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 22:04



Има, но не се мотат в нета явно.
Това българия е станало страшно бунище, между другото. Във всякакъв смисъл. Жалко.



Тема Re: отговорих си сам.. :)нови [re: paди]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 14:16



не сте интересни изобщо!



Тема Re: има ли професионални еколози?нови [re: paди]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 17:44



Da ima.No ne si misli 4e na6ta rabota e da okupirame edno miasto da vikame i da se pravim na idioti. Ne znam da li si zapoznat s naukata ekologia izob6to. Ako si mnogo 6te se radvam

.Za moe goliamo sugalenie na6ite dumi ne se 4uvat mnogo. Govoria po princim.A za Bulgaria bih kazala ,4e opredelia6ta rolia za vsi4ko imat parite za sugalenie. Kolkoto i da se borim /a nadiavam se tova naistina da ima rezultat/ mnogo e vuzmogno horata s mnoogo pari i 4erni koli da spe4eliat poradi pri4inata 4e pla6tat na niakogo.Za Irakli specialno ima golemi interesi nali se se6ta6 kkolko pe4eliv6o miasto moge da stane...A naistina e edno prekrasno i tiho kut4e,ne samo za po4ivka ,no i kato priroda e unikalno. Iskrenno se nadiavam da ima dobur krai tazi istoria.



Тема moje li pomosht?нови [re: amp;]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 19:18



Ima li nqkakva tor, s koqto da poburkam ot rastej cvetqta si? nqkoq neizvestna, dobavka ili neshto? pishete, molq!!!



Тема Re: има ли професионални еколози?нови [re: paди]  
АвторStani (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 18:31



Zdrawei,
kakwo e towa profesionalni ekolozi?
Kakto kulturnomasovik prez komunistichesko? Koito e obuchen da organizira i rakowodi proiawi.

Kakwa profesionalnost ochakwash, horata se opitwat da spasiat malkoto ostanala priroda, i go prawiat taka kakto mogat, ne e profesionalno ama e ot sartse.

Ako mislish che mojesh da wkarash profesionalnost w prirodozashtitata, dobre si doshal, hora winagi triabwat.

Da "ochakwash" niama smisal, ot tebe se ochakwa.

Stanislav



Тема Re: има ли професионални еколози?нови [re: Stani]  
Авторchibi (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 12:31



Ama vie mai ne pravite nikakva razlika mezdu naukata ekologia i opazvaneto na prirodnata sreda. Naukata ekologia se zanimava s vzaimootnosheniiata mezdu zivite organizmi, kakto i mezdu tiach i nezivata priroda. Tova e. Nishto Drugo! Ostanaloto e opazvane na prirodnata sreda, koeto moze da bade proiaveno po mnozestvo razlichni nachini.



Тема Re: има ли професионални еколози?нови [re: Stani]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 23:15



не съм си озаглавил правилно темата - явно ни трябват образовани еколози-природозащитници. аз искам да бъда професионален природозащитник, но тъй като нямам образование в сферата на екологията или биологията, не мисля, че ще съм полезен.
аз съм добър в друга област, нядявам се да има такива и в защитата на природата. да разбират какво се прави и какво става и да работят. това означава да могат да планират дейността си, да си осигурят достатъчно работа и персонал, средства за себе си и за проекта... и от резултата да са доволни ползвателите - в случая обществото.
това е шитрока тема, нека я спрем. ясно ми е кой има думата - парите в ръцете на непрофесионалисти. това имаме в българия - нямане на качествени неща - хора, защита на природата, разум, ...



Тема Re: moje li pomosht?нови [re: Vasko]  
Автор renialex (^..^)
Публикувано05.02.07 23:51



можеш да побъркаш всяко цвете,ако го поливаш с вода стояла на слънце,топла и мека...(30 градуса по Целзий и леко алкална) ,ако влажността около цветето е такава, че дишаш дълбоко...(70 промила), ако редовно с мека и навлажнена кърпа избърсваш всяко листче,едно по едно...(устицата не могат да "дишат",ако са посипани с прах)....и да ...на хубава земя, посяти хубави семена ,раждат хубави деца:)



Тема Re: има ли професионални еколози?нови [re: paди]  
АвторStanislav (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 13:46



Zdrawei,
niama nishto po losho ot obrazowan(profesionalen) ekolog, no i niama nishto po dobro ot obrazowan (profesionalen) ekolog.
Taka che.
Priwet




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.