Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 21.05.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАК ДА ЗАЩИТИМ ПРИРОДАТА  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано14.03.06 22:19



Прости правила,които вие допълвайте,моля
аз ще започнас това;Дори да пуша навън,приключвайки,ако няма кошче наблизо,колкото и перверзно да е-гася цигарата(щом нало съм запалил)и държа в ръка или салфетка иликвот дойде до първото кошче.Според учени,фаса се разлага за 6 000 години в почвата,разбира се само с 4 хиляди по-малко от изхвърлена пластмасова кофичка от кисело мляко
номер 2 от вас,и така ще редуваме

Bang, bang!?


Тема Re: КАК ДА ЗАЩИТИМ ПРИРОДАТАнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 16:39



2.Спирам водата докато си мия зъбите, както и докато сапунисвам чиниите :)
3.Когато пазарувам си нося пликче с мен, а не всеки ден да ми дават нови, които после да свършват в кофата.
Вие сте на ред :)



Тема Аз съм на реднови [re: MechoPuh]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 19:35



4. Обесвам всички банкери на телеграфните стълбове и забранявам със закон банкирането (лихварството) в България. Когато дадена банка ми иска 8% лихва по кредит, аз не мога да не експлоатирам природата за да мога да си върна заема с лихвите и да си нахраня семейството. Не мога да инвестирам в пречиствателни инсталации, не мога да инвестирам в екологични проекти, защото природата не може да ми възвърне разходите с 8% лихва. Дори не може да ми ги върне и с 4% лихва.
Вие сте на ред.



Тема Re: Аз съм на реднови [re: Bятъp]  
АвторПapaлakc (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 15:13



- Отправяйте молита до вашия Бог, молейки се за благото на природата и брагодарейки за въздуха, който дишаме, водаата и храната, която пием, земята по която ходим.
- Винаги си бибирам опаковките от нещо джобовете докато не заприличат на малки кошчета и след това ги изхвърлям.
- Няма да е зле и да се направи разделно изхвърляне на боклуци
- Всяка година, по времето на пролетното разноденствие се опитвайте да засаждате поне по едно две дръвчета в градинката до вас или в близката гора. Няма нищо по-хубаво от това да сътворяваш нови горички



Тема Re: КАК ДА ЗАЩИТИМ ПРИРОДАТАнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано02.05.06 02:33



не че нещо, ама така ще спасиш само града от замърсяване. каква почва има според теб в канала на уличната шахта? като си хвърляш фасовете в кофите за боклук само запазваш града чист. на природата и е все тая, стига да не хвърляш по горските полянки.



Тема Re: Vetaro e "top of the top"!!!!!нови [re: klapaucius]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано02.05.06 23:07



Za prvi pat da vidim nekoi vrlo 4atliv u kioravoto bege!
6EST PLUS!



Gu Tzo - bankerite moe gi i ma4im iaze...so motika izotzade

КВО Е ТВА?


Тема Re: Vetaro e "top of the top"!!!!!нови [re: Гъцo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано25.02.12 10:17



я па ти бе, шльокав!



Тема Re: КАК ДА ЗАЩИТИМ ПРИРОДАТАнови [re: MechoPuh]  
Автор Aбcoлют (безпристрастен)
Публикувано18.03.12 18:50



2.Спирам водата докато си мия зъбите, както и докато сапунисвам чиниите :)

Това и аз го правя, но не мисля че по този начин опазвам природата, мисля че съм стиснат, пинтия, скъперник!!!



А ти защо си мислиш че опазваш природата като пестиш водата, особено ако си от София, дали ще си тече в Искър, или ще мине през канализацията на София и пак в Искъро ще се влее водата, какво значение има?!



Тема Re: Аз съм на реднови [re: Bятъp]  
Автор Aбcoлют (безпристрастен)
Публикувано18.03.12 19:00



4. Обесвам всички банкери на телеграфните стълбове и забранявам със закон банкирането (лихварството) в България. Когато дадена банка ми иска 8% лихва по кредит, аз не мога да не експлоатирам природата за да мога да си върна заема с лихвите и да си нахраня семейството. Не мога да инвестирам в пречиствателни инсталации, не мога да инвестирам в екологични проекти, защото природата не може да ми възвърне разходите с 8% лихва. Дори не може да ми ги върне и с 4% лихва.
Вие сте на ред.


Щом мислиш че лихвите са големи, спестявай, ти дърпай лихва от банките, бъди лихвар, така ще опазиш природата, стига банкерите да не ги дават на други такива като тебе, гръкоподобни!!!



Редактирано от Aбcoлют на 18.03.12 19:04.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.