Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 31.05.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vissarion  
Авторtarseshta (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 19:04



Знаете ли нещо за Виссарион? Зад паравана на еко - движения той гради религия. Базата им е в Сибир и за там вече са заминали доста българи.



Тема Re: Vissarionнови [re: tarseshta]  
АвторNienna (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 00:41



Слънчице, да ти обясня с думи прости - този Виссарион е абсолютен сектант и няма нищо общо с екологията или движенията за опазване на околната среда Не знам кой те е заблудил, но той се мисли за преродения Иисус и в Сибир събира полудели и измъчени психически души, които смятат, че той е тяхното спасение. Знам го от личен опит - моя най-добра приятелка, която влезе в секта я замъкнаха там да се пречисти преди т.нар. от него "Страшен съд", който щял да ни връхлети скоро. Така че, ако обичаш не бъркай понятията наука и религия. Тук не му е мястото за подобни нелепи въпроси.



Тема хе, от кога екологията е науканови [re: Nienna]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.12.04 02:22



това, че неграмотниците от дира са я сложили при науките, а не при религиите не я прави такава



Тема Re: хе, от кога екологията е науканови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано18.12.04 13:07



То и науката е религия, но никой не го изтъква...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: хе, от кога екологията е науканови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
АвторNienna (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 13:24



Не знам дали администраторите в Дир-а са неграмотни, но ти определено си, сладурче . Преди да се изказваш кое е наука и кое не, вземи че прочети малко книжки и ще разбереш, че екологията е наука много преди ти или аз да сме проходили. Ако се затрудняваш с намирането на подходяща литература по въпроса можеш да помолиш за помощ, а не да бързаш да се изказваш неподготвен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.