Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 03.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Следваненови [re: kkk]  
АвторNiena (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 01:08



Здравей, аз лично в момента завършвам "Екология и опазване на околната среда" в Нов Български Университет. Факта, че е частен университет не пречи качеството на обучението по предмета екология да е на много високо ниво. За справка ще кажа само че са ми преподавали основателите на първия факултет по екология в България, например небезизвестния проф. Симеон Недялков, както и някои от най-добрите преподаватели от Лесотехническия, Минно-геоложкия, Биологическия и Химическия университет. Ако се заинтересуваш можеш да се свържем с мен и да ти дам по-подробна информация за кандидатстването. Можеш дори да се бориш и за стипендия за да не те притесняват таксите на обучение.
Колкото до ххх ти препоръчвам да провериш за магистърските програми в Нов Български Университет, които звучат: Екология и екотоксикология, Аерокосмически методи в екологията и Екология на човека, за които знам че са на същото високо ниво като бакалавърската програма по екология. За повече информация на адрес: www.nbu.bg . Успех и на двамата в изучаването на дисциплината екология



Тема Re: Следваненови [re: Niena]  
Авторбaxo (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 08:43



Здавей,Niena Студент съм в НБУ първи курс дистанционно и търся колеги от по-горни курсове за обмяна на информация във връзка с екологията.



Тема Re: Следваненови [re: бaxo]  
АвторNienna (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 00:29



Ако влезнеш пак тук можеш да ми пишеш на адрес lia_2002@abv.bg. Ще ми е приятно да се срещна с колега от университета ми.



Тема Re: Следваненови [re: kkk]  
Автор eli_shine (непознат )
Публикувано05.01.05 20:53



Аз съм завършила Екология в ЛТУ. Мисля, че си струва - [usmihvam se.
Следването беше интересно за мен и мисля, че екологията има бъдеще.



Тема Re: Следваненови [re: kkk]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано02.02.05 12:44



В Пловдивския Университет.

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Следваненови [re: Kaнтaka]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано05.02.05 00:24



Аз бих препоръчала най-чистосърдечно МГУ...но ако има желание за учене,търпение и след това желание за реализация в тази сфера...там лесно се влиза и мнооогооо трудно се излиза!!!
Много се държи на ученето...има перспектива от там мисля,защото излизаш веднъж еколог и втори път инежнер!!!
Не знам как е по другите университети,но специално за химиите и инженерните предмети в МГУ-ако не ги пееш и на сън да те бутнат не ги взимаш-можеш да бъкаш от пари и връзки,ама не става!

Дано съм била полезна!

Поздрави:)



Тема Re: Следваненови [re: Измиcлeнa]  
АвторNienna (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 21:32



Съгласна съм с теб - едни от най-добрите им преподаватели са ми преподавали по някои предмети



Тема Re: Следваненови [re: kkk]  
АвторGiant (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 23:10



Az u4a ekololodia v biologi4eskia-SU.Kandidat studenskiat ispit v su be6e 3 pyti po po-truden ot lesoto.Diplomite v su sa priznati v po4ti celia svat ot tazi godina dokolkoto znam.Za realizazia v Bulgaria nemoga da kaja koe e po dobro lesoto ili su, no za 4ujbina znam 4e biologi4eskia e po-dobre.Bratov4et mi zavyr6i ekologia v su i sega raboti v Germania a pove4eto ot kolegite mu sa v IUAR i dr strani.Vypreki 4e tiahnite diplomi ne sa po sega6nata sistema s kreditite.
Otnosno u4eneto mislia 4e e na mnogo visoko nivo.Vsepak pove4eto ot predmetite kioto se u4at v molekuliarna biologia se u4at i ot ekolozite.Az li4no biah priet v lesoto ekologia i v su. Izbrah su za6toto vsi4ki mi kazvaha 4e bf e nai dobroto miasto kydeto se u4at biologi4eski disciplini. Otnosno nbu vob6te ne si zaslujava za bakalavar. Imam dosta poznati ot nbu te vob6te ne u4at.Kakvato e sredata takyv stava6 i ti.
Az mnogo se 4udeh dali da u4a molekuliarna ili ekologia no izbrah ekologia spored vas koe e po-dobra specialnost???



Тема Re: Следваненови [re: Giant]  
АвторNienna (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 22:31



Скъпи Giant, не знам коя част от познатите ти от НБУ са влезли там за да учат наистина за еколози и в резултат на лошите програми и преподаватели не могат да учат, но май са от онази част т.нар. "студенти", които влизат където и да е само за да вземат диплома за висше образование От такива хора мога да очаквам каквито и да е коментари за университета, но ми стана чудно, че интелигентен човек, какъвто предполагам си ти, се излага да пише подобни неща без да е наясно с нещата И за да те опровергая, че тук влизат и учат само тъпи хора, които не учат и са пълни загубеняци ще ти кажа нещо, което едва ли ти е известно - главният еколог на Софарма е мой бивш колега от университета завършил магистърска програма "Екология и екотоксикология", а в момента дори имам колеги от твоя университет, които УЧАТ в същата програма, защото смятат че няма какво повече да им даде ТВОЯ университет във вашата магистърска програма Не ми се искаше с този си отговор да нападам всички прекрасни мои колеги от всички други университети, където се изучава екология, но твоето очевидно неколегиално отношение ме накара. Имам познати колеги и от СУ, и от Лесото, и от Минно-геоложкия университет и т.н., но никога не ми беше хрумвало да ги обиждам така пряко както ти си позволи Засрами се, всички ние сме колеги и работим в защита на една и съща кауза. Няма нужда да се обиждаме излишно един друг с глупости, а да се стремим да постигнем това, за което сме влезли, където и да е, със специалност Екология и опазване на околната среда



Тема Re: Следваненови [re: Nienna]  
АвторGlANT (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 02:52



ne se opitvam da obidia niakogo.Prosto iskah da razbera kyde se dava spored vas po-dobro i realizuemo obrazovanie!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.