Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 26.04.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: eko organizaciiнови [re: nousha]  
Авторstudent (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 21:12



За първа година ли ходиш при Нанкинов?Ако си ходила миналата сигурно сме се виждали
Аз съм член на БДЗП и мога да кажа, все пак се развива природозащитна дейност, в която всеки член може да участва -тази година примерно имаше бригада на Атанасовското езеро. Лекциите, които провеждат, също са доста интересни и на разнообразна тематика.
А относно други организации - Група за изследване и защита на прилепите, провеждат сбирки в БФ.



Тема Re: eko organizaciiнови [re: nousha]  
Авторuntitled (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 19:22



Zna4i i az hoda na tiq lekcii i tam pove4eto hora "4lenyvat" v balkani.Taq srqda i az 6e otida na tehna sbirka.



Тема Re: eko organizaciiнови [re: student]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано19.10.03 13:46



тия прилепарите, не са ли част от Еко 2000?

Life is only a transient transfection


Тема Re: eko organizaciiнови [re: Meчo]  
Авторuntitled (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 14:07



Ne.I te sa ot zoologi4eskiq instityd kakto i ornitologi4eskata centrala.Az hoda i na dvete mesta i gore6to vi gi preporu4vam.



Тема Re: eko organizaciiнови [re: бaй_ryй]  
Авторuntitled (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 14:19



Ima, i y4astvame v razni inicqtivi.Ne moga da razbera na tebe kakuv ti e problema?
Ako iska6 da da y4astva6 vednaga 6te ti kaja kak da se vkliy4i6.Ako iska6 da deistva6 sam-ami deistvai.
Edno poqsnenie iskam da ti naprava-prirodata se opazva kato cqlostna eko sistema i pti4kite i nasekomite sa mnogo su6testvena 4ast ot neq.
Ne iskam da ostava6 s vpe4etlenieto 4e tursa nqva konfrontacia s tebe .Naprotiv mnogo se radvam i yvajavam vseki koito jelae da se bori za gorata i jivotnite.



Тема Re: untitledнови [re: untitled]  
Авторбaя (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 13:50



Не смятам, че просто се заяждаш. Не съм толкова неграмотен все пак.
Ще бъда радостем, ако мога да бъда от полза.
neznajko@mail.bg



Тема Орнитологична централанови [re: student]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано20.10.03 16:30



Ами не, ходих миналата година, но не особено редовно, затова ми се иска да ходя пак. Аз когато ходих бяхме 4-5 човека, така че може и да не сме се засичали, на лекциите от 10 или от 14 часа?
Сега, като си знам късмета, пак ще отида и ще попадна на лекции за Anseriformes, примерно, а ще съм пропуснала любимите си...
А за БДЗП - вярно, развиват дейност, но да ходя на бригади по Атанасовското или да слушам лекции не е точно моята представа, лекциите ги изслушах от Боби Фидето в БФ, а бригадите са по-скоро образователни. Аз съм що-годе образована, смея да твърдя, и ми се върши реална работа.
Прилепите е много добра инициатива, но не са точно моят тип гръбначни... Малко истинска работа по птици или морски бозайници ми се ще да си изпиша, да видим...

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Зелени Балканинови [re: untitled]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано20.10.03 16:33



Ходи ли на сбирката? Я разкажи как беше?

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: eko organizaciiнови [re: untitled]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано21.10.03 14:38



тя групата навремето беше само двама човека.....
да се е раzраснала?...и поне единият не е ли член на Еко 2000?

Life is only a transient transfection


Тема Re: Зелени Балканинови [re: nousha]  
Авторuntitled (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 14:36



Balkani i Zeleni balkani sa dve razli4ni organizacii.Spored mene i dvete sa edni it nai aktivnite v bulgaria.Zeleni balkani imat le4ebnica za divi jivotni(ptici nai ve4e)i gorska kampaniq v plovdivsko.A balkani v momenta imat proekti za vulka i za kresna.Tova e koeto znam.Tozi yikend 6e ima prebroqvane na pticite v sofiisko.Ako doide6 toq petuk na lekciq v ornitocentralata 6te kajat koga i ot kude 6e se trugva.Az obiknovenno hoda ot dva 4asa.No ytre moje da otida i ot deset 6toto iznikna ne6to.No vuv vsi4ki sly4ai 6e otida za da razbera za prebroqvaneto.Ako ne moje6 da otide6 ytre na lekciqta a iska6 da doide6 na prebroqvaneto moje6 da si ostavi6 gsm ili tel i da ti napi6a suob6tenie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.