Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 21.09.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-големите селяндуре и простаци мрсат на село!  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано25.12.02 17:30



Дайте акъл как асе опрайм с тех!Тепал сам ги,газил сам ги,изобличавал сам ги на плоштадо,турах ги на фото у кръчмата....е не мое се опрайм с теа и тва си е!Сакам селска екополициа и нагледни матриале от цивилизованио свет!Дайте нешто оти положението е критично,сичко че замърсат!Даааа




Гъ Цо - за чистото даже чесе тепам

КВО Е ТВА?


Тема Re: Най-големите селяндуре и простаци мрсат на село!нови [re: Гъцo]  
Автормaнчo (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 10:26



Влез в сайта на Българска Асоциация за Алтернативен Туризъм - БААТ и им поискай материали. Няма да ти откажат, но това е ако си сериозен, защото прякорът ти "виси" в много клубове и стилът ти е същият. Успех!!!



Тема Re: Най-големите селяндуре и простаци мрсат на село!нови [re: Гъцo]  
Авторnaturalist (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 13:02



Evalata.Za sega samo tepaneto dava rezultati.Ot dyma se ne razbirat.



Тема Re:Дека аго намерим тоа саит бе?нови [re: naturalist]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.12.02 13:40



Епа што като ми виси прекоро по клубовете!?Нема ли па за мене место пот Сланцето,а!?Да не сам те нешто обидил,а!?Не виде ли че сакам на обштествена работа асе одадем,а!?Га ми дадат клуб и на мене,нема асе умичам ча па толко насекаде.Даааа





Гъ Цо - опстоятелствата го пренуждават понекогиш

КВО Е ТВА?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.