Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 20.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: мера според мера!нови [re: Black Wolf]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано12.09.02 15:34



познавам една тя към края и за по-грубо си проси:)

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Re: Bravo си тинови [re: Novobranka]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано12.09.02 15:42



класика демагогия НОВОБРАНКА...ти направо за говорител на Спиров ставаш. Само че на всичките ти въпроси има съвсем лаконични отговори и знай че нито един от тях не поддържа ТВОЯТА теза....напротив. АЗ мисля за хората, не ТИ! Аре!

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Re: Абе това клуб "Екология" ли е?нови [re: Morph]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано12.09.02 16:20



миришеш на нафталин Морф...тва е. аре емигрирай по-бързо та да ни отървеш от мъките ни!

...гот ми е ма мамоооооу...


Тема Za da ne sum golosloven...нови [re: Blake]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.09.02 01:08



...eto oshte edno izkazvane na dushevnobolen prestapen element...

...

e te takiva hora osnovno sa zashtitnicite na ulichnite kucheta (izklucheniata - da priemat moite izvinenia che gi slagam pod obsh znamenatel, am naistina sa edinichni broiki)

Just a genius


Тема Re: Za da ne sum golosloven...нови [re: Blake]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано15.09.02 09:49



Абе на теб познато ли ти е въобще чувството за справедливост? Да си чувал за съвест? Когато един човек, който наистина милее за животните, види, че едно животно е жестоко убито, как предлагаш да реагира?



Тема Re: Za da ne sum golosloven...нови [re: Black Wolf]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.09.02 10:07



hmm...
ya sega procheti vnimatelno teksta po-dolu i pak se izkaji...

Щом видиш служител на Зоомилосърдие в акция, удряй с тояга или го напръскай със сълзотворен газ. Никакви разговори и обяснения.

tva si e jiv terorizam otkadeto i da go poglednesh... za takiva hora ne moga da milea...

Just a genius




Тема Re: Za da ne sum golosloven...нови [re: Blake]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано16.09.02 11:00



По-правилното е да му приложиш някой от методите, които той прилага на кучетата. Но тъй като за съжаление живеем през ХХІ век, тоягата и сълзотворният газ вършат работа...



Тема Re: Za da ne sum golosloven...нови [re: Black Wolf]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.09.02 11:59



ne vijdam zashto tryabva da prodaljavam da raztgovaryam s tebe, shtom smyatash tova za normalno... yavno spadash kum sushtata grupa hora...

ne mislya che v XXI vek normalnite vzaimootnoshenia tryabva da budat na principa "oko za oko, zub za zub"...

mi tva e, bye...

Just a genius




Тема Re: Уличните кучета - докога ще ги търпим?нови [re: Castor]  
Авторzyko (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 19:35



Kakva e taq paranoq be.
Az ne se otli4avam s nqkva izkliy4itelna smelost no razbiram jivotnite i si nqmam problemi s tqh.Napadali sa me mnogo puti yli4ni ky4eta no nito vednuj ne sa me hapali.Kato zastane6 sre6ty tqh i tropne6 s krak nikoga nqma da posmeqt da te yhapat(osven ako ne sa besni,no vsi4ki bozainici estestveno i 4oveka mogat da pobesneqt).Ky4etata mnogo dobre razbirat 4e sme po silni ot tqh.Samo ti ne moje6 da go razbere6.



Тема Re: Za da ne sum golosloven...нови [re: Black Wolf]  
Автор Castor (християнин)
Публикувано16.09.02 23:14



Може би ти си съвестен човек с развито чувство за справедливост.
Милеенето за животните може би трябва да се изразява в начина, по който биват убивани...
Позволи ми да ти задам няколко въпроса:

1. Знаеш ли как биват убивани всички животни, чието месо си купуваме под някаква форма на пазара?

Аз веднъж присъствах и помагах в клането на едно прасе. Ужас, ти казвам! Забиха му един нож, срязаха му сънната артерия и му изтече кръвта. Животното падна и така си отиде. Гадост, ти казвам, не можех да ям след това нищо, след тази сцена. Значи, така идват пържолите... Въобще, какво значи "жестоко убийство"? Май повече или всички убийства са жестоки.

2. Наскоро ми разказаха, че в колбасите има доста ... конско месо. Знаеш ли как се коли кон? Пак е с нож, пак се забива, и кръвта изтича като фонтан, в началото бързо, после по-бавно, и накрая животното пада... Едва ли му е хубаво... Не ти разказвам това, за да те предизвиквам, просто е гадно, но е така. Магаретата просто ги удрят с един чук между очите...

Честно казано, да ти призная, ако трябваше аз лично да убивам, за да се храня, бих ял само плодове и зеленчуци. Ама така си мисля... Може би, ако няма друго, бих озверял и бих утрепал някоя животинка...

"Милеенето" за животните, за което говориш, хич не е толкова чиста монета, за колкото минава... За уличните кучета няма какво да се милее, просто не им е мястото по улиците на София и трябва да бъдат отстранени, т.е., убити, а всяко убийство е жестоко само по себе си...

Иначе милея за дивите животни - за слоновете, носорозите, орангутаните ... за всеки ЗАСТРАШЕН от изчезване вид, или такъв, който страда в ареала си от диващината на Н.В. Човека. Какво - това, че страдаме, като по принуда живеем с кучетата, някакъв вид извратено изкупление на греховете ли ни е? И какво помага това на дивите видове, които наистина имат нужда от защита!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.