Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 23.06.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За мишките и кучетатанови [re: Novobranka]  
Авторdorset (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 23:30



DA SE IZBIYAT BEZDOMNITE PSETA!
PONE NA ZHENITE SI SHTE KUPIM HUBAVI I EVTINI PALTA.



Тема Re: Уличните кучета - докога ще ги търпим?нови [re: Castor]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано24.08.02 19:23



Мен пък не ми е приятно когато се храня някъде на открито и да дойде някой (не уточнявам какъв, защото такива ги има всякакви) мръсен, гаден и дрипав да ме моли за пари. Не ми е приятно по главната улица в центъра на града да се разминавам пак с такива, като горепосочените и да си запушвам носа за известно време. Вечер ме е страх да минавам през подлезите - такива са изпочупили всички лампи и не знам кой ме причаква отдолу. Не ми е приятно, когато някой такъв мине да разрови казана и изхвърли всичко навън. Не ми е приятно, когато виждам, че хората хвърлят всичко на земята, когато на няколко метра от тях има кошче. Но какво? Да взема пушката и да стрелям по всичко живо, което прави мръсотия, самото то е мръсно или приближи се към мен за храна или пари? Защото това правят уличните кучета - просят си храна, повечето са мръсни и правят боклуци.

You will beg for death before the end!!...


Тема ...нови [re: lronMaiden]  
Автор Novobranka ()
Публикувано24.08.02 20:18



Да но разликата е че за кучетата все се намира кои да се грижи. В Габрово си имат линейка по последна дума на техниката, която обслужжа...кучетата (бездомните).
Има села в България, където първо те питат имаш ли пари за линеиката и тогава чак идват.
А замисли се покрай тая линеика и вобще покрай бездомните кучета колко хора се хранят.



Тема Re: ...нови [re: Novobranka]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано24.08.02 22:23



Може би защото повечето само обикалят с подвити опашки, а щом те видят, че ядеш се приближават максимум на 1-2 метра, а не гледат да ти бръкнат в джоба постоянно...?
За линейката - е и? Имало хора с желание и средства, погрижили се. Не знам, обикаля из града ли, за да намира пострадали бездомни кучета. Ако е така - много добре. Кой е спрял обикновените линейки да обикалят из града и да търсят пострадали бездомни хора, за да им помагат?!

Колко боклук правят хората и колко боклук правят кучетата??
Мислила ли си за това?

You will beg for death before the end!!...


Тема Уличните кучетанови [re: lronMaiden]  
Автор Castor (християнин)
Публикувано24.08.02 22:34



В моите постинги никога не съм говорил, че имам намерение "Да взема пушката и да стрелям по всичко живо, което прави мръсотия, самото то е мръсно или приближи се към мен за храна или пари? Защото това правят уличните кучета - просят си храна, повечето са мръсни и правят боклуци."
Говорим за УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА, а не за просяците. Не говорим по принцип за всички живи същества и тяхната съдба, а за помиярите в София.



Тема гаме овернови [re: lronMaiden]  
Автор Novobranka ()
Публикувано25.08.02 15:34



Добре де предавам се!
Предлагам да направим петиция в която най- учтиво да помолим кучетата да не ни хапят, да не се сабират на глутници за да не ни е страх нощем и да можем да спим, да се ваксинират и обезпаразитяват редовно щото сме каде междинни каде крайни гостоприемници на паразитите им, да си плащат редовно здравно осигурителните вноски, да им разрешим да влизат в градските тоалетни за 5 ст. за да не попадаме на мини по пътищата и вобще да ги помолим някак си по учтиво са се отнасят с нас.
За главен преговарящ предлагам Черния щото е най- подходящ с уменията в преговорите и владеенето на чужди езици ;)
Трябва да помислим и за броя на зелените карти за вълци желаещи да се нанесат в града. По мое мнение трябва да са на лотариен принцип за да не могат някои хора да уреждат свои вълци ;)



Тема Re: Уличните кучетанови [re: Castor]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано25.08.02 18:21



Съжалявам, може би съм се повлияла от миналите дискусии за уличните кучета, в които главното предложение беше да се избият, защото цапали, мръсни били, лаели посред нощ и т.н. А същите неща ги правят и уличните хора...

You will beg for death before the end!!...


Тема Re: гаме овернови [re: Novobranka]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано25.08.02 18:29



За хапането - те се отбраняват, нямаше да хапят, ако хората не ги ритаха и замеряха с камъни.
За събирането на глутници - честно да ти кажа, мен по ме е страх като видя на улицата тайфа пияници, отколкото глутница /пияни/ кучета.
За спането - от кучешки лай ли не можеш да спиш? Е, аз не мога да спя, защото до нас има кафене и оттам до малките часове се чува човешки 'лай'.
За обезпаразитяването и ваксинирането, здравните осигуровки и мините по пътищата също нямам какво да кажа - същото е и с бездомните хора.

За вълците не мога да се изкажа, но не съм сигурна дали ще им хареса в града.

You will beg for death before the end!!...


Тема Re: Уличните кучета - докога ще ги търпим?нови [re: Castor]  
АвторCтaлин (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 23:26



Има куче има проблем, няма куче няма проблем.



Тема Нямо нищонови [re: lronMaiden]  
Автор Castor (християнин)
Публикувано01.09.02 10:25



Няма нищо, ти поне го съзнаваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.