Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 23.05.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Активистка Организациянови  
Авторeдин paзrнeвeн oт тълпaтa! (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 22:32



Прочетох тука в клуба че имало желание за такава организация, ами хайде де хайде да се съберем и да направим няква ундъргроунд организация за пазене на природата, ако не друго може да се организират протести, да се драска по стените, да ходим да чистиме горите и разни такива.

Вас дето сте заинтересовани кажете си мнението тука и кажете какво според вас може да се направи, а и какво трябва да се направи щото само с обсъждане тука в клуба нищо няма да стане, а ако се опитаме поне ще знаем че сме дали поне малко за да опитаме да оправим нещата(както видях че и други тук мислят).

Трябва да се съберем и да го обсъдим. Неразбирам много от организаций ама като всички кажат какво мислят може да си избере най доброто.

ТРЯБВА ДА СЕ ДЕЙСТВА!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Автор Циraнинa (Сапунче №1)
Публикувано25.03.02 14:00



напълно съм съгласен
бройте ме и мен

Не правете война а сапун!


Тема Активистка Организация Сеганови [re: Циraнинa]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано25.03.02 16:23



Това трябваше да стане и то отдавна!
И аз съм там!! Има само едно малко проблемче със
събирането - сигурно сме от различни градове и
ще е трудно. Но нищо хубаво не става лесно!
Може и да е по-добре - после ще имаме по-широк
поглед върху събитията от различните части на
България!!

Така че моля всеки който пише тук и е навит
да пише и от кой град е!

Аз например съм от Варна.

Е, вие какво ще кажете по въпроса??



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:52



Radvam se 4e ima jelae6ti.Za na4alo vseki da napi6e ot kude e i da se razbereme kude da se sre6tnem.Po dobre da ne pi6em v klyba planovete si za6toto vseki moje da gi pro4ete.Trqbva da se vnimava za6toto tyka sa zameseni golemi ikonomi4eski interesi.Sega sled sly4aq s pirin jitelite na vsqko planinsko seli6te iskat pista na tehna teritoriq.Ima i o6te mnogo problemi i ako ne se reagira do 5 godini ni6to za koeto da se borime nqma da ostane.Daite da se sre6neme i da deistvame 4e ot prikazki faida nema.Estestveno deistvieto trqbva da bude predpazlivo i dobre planirano.



Тема Re: Активистка Организация Сеганови [re: Mortisha]  
АвторZyko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:29



Az sum ot Sofia



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Zyko]  
АвторAcho (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:45



I az se presuedinqvam , ot Dobrich sum. Pisete mi na RADILOV@pambler.bg



Тема Re: Активистка Организациянови [re: eдин paзrнeвeн oт тъ]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 22:27



Az sam ot Kardjali i iskam da se vkliu4a v tazi organizacia(S VAS SAM)!



Тема Re: Активистка Организациянови [re: maniaka]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано25.03.02 22:52



Знаех си, че ще има желаещи!!
Въпросът е как да се срещнем всички.
Чакам идеи...



Тема Re: Активистка Организациянови [re: Mortisha]  
Авторmaniaka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 23:00



6te mojem li da se sre6nem vsi4ki zaedno?Ne mi se vqrva mnogo-mnogo.Ne e li po-dobre da se deistva po grupi vav vseki otdelen grad?
Spored men problemat e dali 6te ima dostata4no jelae6ti navsqkade.
Po vaprosa za komunikaciqta-ne mojem li da si napravim ob6ta po6ta?



Тема Re: Активистка Организациянови [re: maniaka]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 00:09



Може значи да си направим страница в която да си имаме общ форум, чат и т.н. така че там да си споделяме плановете а не тука на всеослушание.
Незнам да каже който може да направи прилична страница, някои дето разбира ако има най добре
gogolino@yahoo.com mi e emaila значи и съм от София,

то се е видяло че всички няма да можем да се съберем на едно място, но може да организираме комитети във всеки град, тия комитети могат да търсят желаещи в околноста и да се занимават с локални акции, а всички можем да се срешаме в мрежата и да определяме най наложащите проблеми да събираме доброволци и да ДЕЙСТВАМЕ заедно! Трябва да изпипаме организацията!

Значи предлагам да се направи сайт в който да се регистрираме членовете или де да знам най добре всички кажете, и там може да се направо форум и чат в които да се обсъждат нещата.

чао и давайте идеи относто това от къде трябва да започнем! Радвам се че има хора които се интересуват какво става около тях и не искат просто да стоят безучасти!!! :))) чао1




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.